jagode (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Natas@ -> jagode (19.4.2005 11:32:21)

Danes sem našo pediatrinjo spraševala kakšno sadje dam lahko našemu, ker v trgovinah trenutno ni nič pametnega in mi je povedlala, da poleg jabolk, banan, lahko dobi hruško (če ga ne napenja), ananas in kivi v manjših količinah. Jagode ki se prodajajo v trgovini naj ne bi jedel, ko pa bodo doma sveže jagode pa mu lahko dam za poskusit, ampak res samo domače, prav tako maline, robidnice, češnje,... in če ni reakcije lahko to je.
Je pa naša pediatrinja tudi alergologinja in če ona tako pravi glede jagod pa naj bo tako.
Samo toliko da veste.
LP




total -> jagode (19.4.2005 11:34:30)

A res,jaz sem pa mislila,da so jagode ta zadnje za dat otroku,tako sem slišala.No pol pa super:bravo:




karmy -> jagode (19.4.2005 11:35:41)

men je moja mat dala ful zgodaj in sm bla čist nora na jagode in se do danes še ni spremenil pr tem nič.. totalno nora na jagode... :love:

moj je 3 leta star in k je prvič probal jagode je bil star okol 1 leta, ga je začel razganjat...takšna mami takšen sinček :)- ...

moj brat je pa 7 let star pa ne povoha jagod ker mu moja mat ni dala jagod ful dolg časa ker ji patronažna ni priporočala.. spet alergije....:zmeden2: najboljš se mi zdi da se sam odločiš...




Lunca1 -> jagode (19.4.2005 14:06:11)

Moja sestra jih je tudi menda jedla pri 8 mesecih.




Taša -> jagode (19.4.2005 14:13:28)

Tudi meni je naša pediatrinja tako rekla za jagode....Lahko poskusi vendar domače..




tesa -> jagode (19.4.2005 15:06:17)

Mi smo jih pa že dali našemu skoraj devetmesečniku.
Najprej malo in ker ni bilo nič pikic mu jih dam sedaj kdaj pa kdaj med sadje.
Ne vem no; se mi zdi da zadnje čase z vsem malo pretiravajo;kaj lahko in kaj ne.
Če nimajo nikakršnih alergij in posebnih zdravstvenih
težav lahko jejo že skoraj vse.
Res pa je,da je domače le domače:)Še dobro, da imam eno veliko njivo svojih:bravo:
Sicer je pa to stvar vsake posameznice kaj in kdaj bo dala kaj svojemu otroku.
lp:miska:




brbra -> jagode (19.4.2005 19:03:16)

Mi smo jih tudi že jedli pa bomo v petek stari 7m. Ni imal nobene reakcije nanje in zato smo jih dvakrat zmešali z ostalim sadjem. Prav tako mu dostikrat med močnik primešam gozdne sadeže pa tudi ni bilo nobenega problema:bravo:

lp




puncica -> jagode (19.4.2005 19:44:44)

Prav ima, tud jst mu kupljenih sploh teh, ki so grozno velike in lepe ne bi dala. Bohvedi kje so jih gojili, ko pa bodo zrasle na vrtu jih pa sigurno tudi ona dobi.:bravo::bravo:




Stran: [1]