Podarim paket Huggies (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


pikala -> Podarim paket Huggies (19.4.2005 10:09:37)

Živijo!
Če uporabljate pleničke Huggies Soft&Dry, podarim še zaprt paket veikosti 7-16 kg (76 kom), ker nam premočijo in moramo nabaviti druge. Če vas zanima, me kontaktirajte na privat.
POzdravček vsem sončkom, ki morajo danes še prav posebej gret, ko je tak siv dan!




pikala -> Podarim paket Huggies (19.4.2005 10:17:51)

Aja, sem pa iz LJ.




BONI* -> Podarim paket Huggies (19.4.2005 10:19:18)

Moram pripomnit, da smo mi ravno zadnjič polovico jumbo paketa roza Huggies kar stran zabtisali, ker so za en klinc. Čisto vedno so premočile in tudi drekec je vedno ob straneh ven pogledal, ker ga sploh niso nič vpile. Malo slabe reklame

Lp, Boni




pikala -> Podarim paket Huggies (19.4.2005 10:21:20)

Ja, baje imajo z njimi vsi probleme. Se mi zdi pa škoda, da jih stran zabrišemo, če bi jih mogoče kera pa rade volje ponucala, zato... Mogoče za čez dan - mi drugače uporabljamo Racmane, meli smo pa te za ponoči.




fricka -> Podarim paket Huggies (19.4.2005 10:25:17)

Pikala, prosim te za informacijo o izkušnjah z Racmani. Kako poteka pranje- predvidevam vsak dan, mečeš plenične predloge v smeti,.... Jaz sem se namreč tudi odločila za bombažne pleničke. Aja, koliko jih pa dejansko potrebuješ? Vesela bom tvojih informacij.

Sonja




pikala -> Podarim paket Huggies (19.4.2005 10:32:04)

Mi smo z Racmani 100% zadovoljni. Imamo jih minimalno količino - 14, zato smo na začetku res prali vsak dan, zdaj pa vsak drug dan. Za plenične predloge imam pri previjalni majhen košek z vrečko, ki ga vsak dan spraznim, pa (zaenkrat) nič ne smrdi. Če je pa "materijala" res veliko, pa jo res vržem v WC. Zdaj ma naš mali že 10 kg in ponoči prekrivne ne zadržijo več vsega, pa že kak mesec prakticiramo čez noč papirnate plenice. Res pa je tudi, da imamo bolj slab pralni stroj (600 obratov) in se Racmani v sušilcu sušijo kaki dve uri. aMaterial se je zato že precej obrabil in mogoče zato čez noč niso več dobre. Pri naslednjem otročku bom zagotovo spet imela Racmane, a jih bom (če bo le možno) naravno sušila. Enako svetujem tudi tebi, glede na to, da se bližajo toplejši dnevi.




karmy -> Podarim paket Huggies (19.4.2005 10:44:10)

znebila se boš huggies samo tako da jih zabrišeš stran in imaš eno drago izkušnjo da se teh plenic izogibej kot kuge...so takooo zanič pa še tamalemu rit vnamejo :grrr: jzt mam pampers in nimam problemov




fricka -> Podarim paket Huggies (19.4.2005 10:50:16)

hvala za odgovor, Pikala. Jaz sem pleničke zašila sama- po kroju Racmana, samo prekrivne hlačke sem kupila. Jih imam pa iz dveh materialov: flanele in istega mat. kot so tetra plenice. Bom videla katere bodo boljše. Predvidevam, da bodo tetra poleti prijetnejše.




Anonimen -> Podarim paket Huggies (19.4.2005 11:55:42)

Dekleta! Zakaj pa plenic, ki vašim malčkom ne odgovarjajo ne podarite rdečemu križu? Jaz počnem to. Brezveze jih je vstran zabrisat. Nekomu bodo še prav prišle!




karmy -> Podarim paket Huggies (19.4.2005 12:07:32)

ne prvoščim nobenemu malčku paket huggies... resnično ne..tud za rdeči križ ne...




Anonimen -> Podarim paket Huggies (19.4.2005 12:15:06)

Teh na srečo nisem dobila. So pa pri nas čisto "popizdili" s plenicami. In vsi prinašali jumbo pakete...:(




Anonimen -> Podarim paket Huggies (19.4.2005 14:04:47)

Odnesi jih v materinski dom. Tam bodo zelo veseli.




Anonimen -> Podarim paket Huggies (19.4.2005 15:07:37)

Pri nas ni materinskega doma. Zato jih dajem RK.




Stran: [1]