dober pediater lj vič ali rudnik (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


keira1977 -> dober pediater lj vič ali rudnik (29.1.2009 11:39:52)

Živjo punce,

čez 2 meseca imam rok in nam je babica v materinski šoli priporočala da že izberemo pediatra za naše sončke, da ne bo prepozno, zato se obračam na vas. Prosim če mi priporočate kakega dobrega pediatra ali pediatrinjo na viču ali rudniku saj sem iz okolice Iga in pri nas nimamo pediatra.

Najlepša hvala za ogovor

čao čao S.





andrejkam -> RE: dober pediater lj vič ali rudnik (29.1.2009 11:52:26)

Mi imamo na Viču Hočevarjevo. No, zadnjič je zbolela in jo je nadomeščala Tomšičeva in  je bla zlo bolj fajn. Drugih pa ne poznam.




3jeMi -> RE: dober pediater lj vič ali rudnik (29.1.2009 17:26:42)

za Vič ti lahko povem, da ko boš klicala, te bodo avtomatično dali k Tomšičevi, ker je edino pri njej še prostor... tako je bilo meni rečeno, ko sem tamalega prijavila na prvi pregled, res pa, da je od tega že pol leta...

glede same zdravnice ti pa lahko povem, da je kar v redu... te posluša, te na nekatere stvari opozori, ni pa vsiljiva s svojim mnenjem (ala točno tako moraš delat in pika).




varci -> RE: dober pediater lj vič ali rudnik (29.1.2009 17:29:42)

Jaz imam dr. Tomšičevo (Vič) in sem z njo zaenkrat zelo zadovoljna ( imam 3M starega fantka). Je zelo prijazna, nežna in ti vse lepo razloži in pove. Nič ne hiti kot nekateri zdravniki, ki jemljejo paciente kot po tekočem traku.




mamicaTaja -> RE: dober pediater lj vič ali rudnik (29.1.2009 21:11:44)

Jst hodim k dr. Golli (na Viču)in je zaenkrat čisto v redu (stari smo pa 7 mescev). Če te karkoli zanima ti razloži, pa vzame si čas zate, se ji nikamor ne mudi.




Pepy -> RE: dober pediater lj vič ali rudnik (29.1.2009 22:49:51)

Mi smo tut hoteli na Vič pa ni bilo prostora pred dvema mesecema,tko da imamo kar v mostah dr.Kalinšek




Zvezdica -> RE: dober pediater lj vič ali rudnik (29.1.2009 23:38:36)

Sam ne vzami acceto hočevar, ker imamo zelo slabe izkušnje z njo.

Predlagam Tomšičevo.Smo pa zdaj v ZD Moste in imamo Kalinškovo.




Zvezdica -> RE: dober pediater lj vič ali rudnik (29.1.2009 23:40:15)

Mi smo tut hoteli na Vič pa ni bilo prostora pred dvema mesecema,tko da imamo kar v mostah dr.Kalinšek



Odkar smo na moščanskem koncu doma, imao tudi mi Kalinškovo in je super. In kar je pomembno da si vzame čas in otroka pregleda takrat ko je treba.




African queen -> RE: dober pediater lj vič ali rudnik (30.1.2009 10:03:58)

Se strinjam,Kalinškova je enkratna!!!!!Mi smo jo tudi imeli,ko smo bili v Ljubljani...




keira1977 -> RE: dober pediater lj vič ali rudnik (3.2.2009 9:54:14)

Hvala punce za vse informacije, zdaj me pa še nekaj zanima. Zadnjič na materinski šoli nam je babica rekla, da moramo imeti že izbranega pediatra....ko pa sem klicala v ZD vič mi je ena neprijazna sestra rekla, da se mora otrok prvo rodit in še da naj ga peljem v tisti ZD kjer spadam, kaj pravite a je to res al sam naklada.

Hvala za odgovor

S.




Pšemek -> RE: dober pediater lj vič ali rudnik (3.2.2009 9:59:58)

Mi mamo na Viču privat dr. Finžgar-Perme Meta. Jaz sem res zadovoljna z njo. Smo se pa prijavili ko se je Nejka rodila.




mamicaTaja -> RE: dober pediater lj vič ali rudnik (3.2.2009 10:25:30)

IZVIRNO SPOROČILO: keira1977

Hvala punce za vse informacije, zdaj me pa še nekaj zanima. Zadnjič na materinski šoli nam je babica rekla, da moramo imeti že izbranega pediatra....ko pa sem klicala v ZD vič mi je ena neprijazna sestra rekla, da se mora otrok prvo rodit in še da naj ga peljem v tisti ZD kjer spadam, kaj pravite a je to res al sam naklada.

Hvala za odgovor

S.


Mislim, da je res tako, da imajo prednost tisti, ki so prijavljeni tm kjer je P, ker so drugače vsi P ful zasedeni in splog ne jemljejo več novih pacientov. Mene so najprej vprašali, kje živimo, drugače bi me verjetno napotili k drugemu P. Mislim pa, da ni potrebno že pred rojstvom  imeti izbranega P, ker vseeno potrebujejo podatke od otroka, kar tako brez podatkov pa tudi ne bodo "rezervirali" mesta zanj. En P bo pa že prost...če pa ti ne bo všeč, ga pa še vedno lahko kasneje zamenjaš. Pa lepo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image]! LP




3jeMi -> RE: dober pediater lj vič ali rudnik (3.2.2009 14:43:54)

IZVIRNO SPOROČILO: keira1977

Hvala punce za vse informacije, zdaj me pa še nekaj zanima. Zadnjič na materinski šoli nam je babica rekla, da moramo imeti že izbranega pediatra....ko pa sem klicala v ZD vič mi je ena neprijazna sestra rekla, da se mora otrok prvo rodit in še da naj ga peljem v tisti ZD kjer spadam, kaj pravite a je to res al sam naklada.

Hvala za odgovor

S.


jaz ti pa predlagam, da počakaš, da te po prihodu iz porodnišnice obišče patronažna sestra (ponavadi pride v 3 dneh) in kar njo vprašaš, kje lahko izbereš P oz. katerega P.
pa lepo uživaj v [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image]




Stran: [1]