Copatki ala Robeez in potenje (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


JAPE -> Copatki ala Robeez in potenje (29.1.2009 11:25:41)

Ojla!

Tudi naša ima copatke en ponaredek Robeez. Sicer so čist luštni in tko...
...ampak, dajte mi povedat, ali se tudi vašim nogice tako potijo???? To je nenormalno, vsak dan ima tako potne hlačne nogavice spodaj in potem še zelo hladne nogice...??? ne vem zakaj?
Sem tudi že poskusila s še dodatno nogavičko, pa je isto...
Ali se še komu to dogaja?




Taanikaa -> RE: Copatki ala Robeez in potenje (29.1.2009 11:34:34)

ja nam..na dan zamenjam več nogavičk ali žabic,pa če je bos ima čisto mokre nogice,kolegice pravijo da sicer ni nič narobe s tem,imam pa namen drug mesec mal povprašat pediatrinjo...




ZvezdicaZaspanka -> RE: Copatki ala Robeez in potenje (29.1.2009 12:27:01)

Tudi našemu se nogice stalno potijo, pa je samo v nogavičkah. Po moje to ni nič narobe.




mala navihanka -> RE: Copatki ala Robeez in potenje (29.1.2009 13:04:46)

Mislim,da je to pri dojenčkih normalno,da se jim potijo dlani in nogice [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]




PIRANJA -> RE: Copatki ala Robeez in potenje (29.1.2009 13:15:17)

pri nas smo to potenje zelo dobro vzeli. Rešili pa tako, da smo uvedli nogavice, ki vsebujejo zelo veliko bombaža (čimveč).




JAPE -> RE: Copatki ala Robeez in potenje (29.1.2009 14:05:25)

Hvala vsem za odgovore!
Piranja, kje pa potem kupuješ nogavice?




kajajaka -> RE: Copatki ala Robeez in potenje (29.1.2009 18:40:08)

Naši 7 mesečni punčki se nogice potijo samo, če so čeveljčki (no bolj copatki) notri podloženi s kakšnim blagom, ponavadi nenaravnih materialov (tudi, če so zunaj usnjeni in nevemkake znamke).

Ima pa ene, ki so zunaj in znotraj usnjeni in se ji nogica ne poti - ima prijetno tople in suhe.
Nogavičke ima pa bombažne, največkrat sparkyjeve iz Spara. Tudi žabice kupim le, če imajo nad 80% bombaža.




Stran: [1]