blazina (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


vesni -> blazina (17.4.2005 21:11:37)

Ojla punce mene pa zanima kdaj ste malčkom dale vzglavnike za spanje, kolk so bli vaši sončki stari pa lepo se mejte Vesni




Gina -> blazina (17.4.2005 21:28:14)

Eno pleničko že takoj ob rojstvu, en zeloo tanek vzglavnik pri 1 mesecu, potem se je pa vedno zavlekel nanj, če pa ni bilo tega, pa na kovtrček. Zato smo mu potem pri par mesecih dali en drug, še vedno tanek vzglavnik, pa brez njega ne zna spat. Če spi v veliki postelji, vedno poišče en povšter ali kovter, pa da glavo gor.
Ti bodo pa ostale rekle, da ne tega delat, ker se lahko zaduši. Naš je dvigoval glavico že pri rojstvu in jo obračal. Ni se mi zdelo verjetno, da bi se s tem v resnici lahko zadušil.




Anonimen -> blazina (17.4.2005 21:49:50)

Moj je star 3 leta, pa tudi pod razno noče imeti vzglavnika. Sem mu ga že kupila in mu ga hotela dati, ker se mi že kar smilil. Se mi kar zdi, da bi mu bilo udobneje z nizkim vzglavnikom, pa noče. Tudi dobro. Samo da dobro spi, po moje.




a.jda -> blazina (17.4.2005 22:03:31)

Stara je eno leto. Do zdaj ni imela vzglavnika, pred kratkim pa je bila prehlajena in je težko dihala, pa sem ji dala vzglavnik, da je lažje spala. Od takrat naprej ga ima, se mi zdi da ji paše in bol mirno pančka.




Bela -> blazina (18.4.2005 8:16:14)

Pravijo, da je spanje brez vzglavnika bol zdravo za hrbtenico...




Stran: [1]