|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali tudi vaši ...
15.4.2005 8:01:26   
Natas@
Ali tudi vaši :duda: ne morejo zaspat, če si ne dajo nekaj čez glavo. Naš si čez glavo da pleničko potem pa zaspi (včasih tudi ne, pogosto pa), potem pa imema problem jo vzet stran, ker jo tako drži.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali tudi vaši ...
15.4.2005 8:03:32   
ZARA
ja...Zara je to delela do pol leta,potlej se je pa odvadla...Zdej ima zato Macka Murija iz blaga...

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali tudi vaši ...
15.4.2005 8:12:22   
dory
Mi mamo kar plenicko...si do da na glavo in zaspi :)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali tudi vaši ...
15.4.2005 8:43:03   
puncica
naša si glih na glavo nič ne deva, se pa tak naštima da mora z nosom v poušter rint, al pa pod kouter zleze, ma očitno ji paše če ji nekdo nos maši:)-:)-:)-

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali tudi vaši ...
15.4.2005 8:43:36   
Tinna
Mi imamo pa pikopolonico. Jo prime za tipalke in z njo maha dokler se ne utrudi in zaspi z njo na glavi.:)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali tudi vaši ...
15.4.2005 8:47:24   
Natas@
A pa se vam je že kdaj zgodilo, da bi zaradi tega imeli modre prste na rokah (nam se je pa ne vem ali ker ga je zeblo ali pa zato ker je bil pokrit čez glavo)? Takrat ko se je to zgodilo sem pleničko odmaknila stran, ampka samo čez obraz, jo je pa še držal z rokami in ko sem naslednjič prišla ga pogleat (se je tudi zbudil) je imel pleničko spet čez obraz (prbl. 3 plasti) in modre prste.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali tudi vaši ...
15.4.2005 9:05:57   
čani
naš tud dela to, zato sm kupla une tamale pleničke (krpice 10x10) tako da mirno spim.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali tudi vaši ...
15.4.2005 9:35:18   
Anonimen
Čeni, dobra finta. Bravo.

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali tudi vaši ...
15.4.2005 9:48:26   
Natas@
Pri nas te male krpice ne palijo. Smo probal. Mora biti veliko.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ali tudi vaši ...
17.4.2005 13:45:35   
SISI25
Naša dva sta ista. Da zaspita si morata plenico čez glavco dat.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ali tudi vaši ...
17.4.2005 15:39:14   
BONI*
Naš si dostikrat kovter gor potegne, v vozičku pa včasih ne more zaspati, dokler me vidi in ga moram zato s čim (pleničko ali pa tamalo tetra krpico) malo čez obraz pokriti, potem pa hitro zaspi. Drugače si pa dostikrat v postelji tudi crkljivčka čisto na obraz napopa, pa sem se kdaj tudi že malo zasekirala, če bi lahko kaj bilo narobe. Zgleda, da to vsem več ali manj paše.

Glede modrih prstkov pa: kaj pa če v spanju tako močno stiska tisto pleničko v pesti, da ima zato modre prstke?

Lp,Boni

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ali tudi vaši ...
17.4.2005 18:18:18   
lin
Ja mi tudi pa tako hecna je1ma jaz ji dam une male pleničke

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?