Prvic pri frizerki (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


AnBan -> Prvic pri frizerki (15.4.2005 7:21:24)

Se moram se jaz malo pohvalit...:ups:

Mi smo pa bili vceraj prvic pri frizerju in Erik je bil cisto priden :bravo::bravo::bravo:!

Zdaj je pa cisto drug pobc:)!

Lep petek vsem...pa se lepsi vikend!




Anonimen -> Prvic pri frizerki (15.4.2005 7:50:22)

Mi pa desetič, al kerič že, ne štejem več. Je bil pa včas tud bolj pri miru, kot včeraj.




piščanc -> Prvic pri frizerki (15.4.2005 9:23:40)

jaz pa to kar doma prakticiram, mož nabavil strojček pa gremo...moža in hčerko, mališan pa še ne potrebuje:sloncek:




Anonimen -> Prvic pri frizerki (15.4.2005 9:55:51)

AnBan samo ne mi omenjat frizerja.:((
Našemu Timiju je včeraj odstrigla frizerka kodrčke:((nič več dolgih lask..zdej pa je pravi fant tako,da ga ne bojo več zamenjavali za punčko...ampak meni pa je vseeno takooo hudo.




Nejka1 -> Prvic pri frizerki (15.4.2005 9:56:34)

A je res, da do prvega leta otročka naj ne bi strigli?
No, jaz ne vem, ampak če je to tako, bo naš lahko za prvi rojstni dan imel čopek.
Zanima me, kdaj ste svoje malčke peljale prvič k frizerju?
Lp, Nejka




Anonimen -> Prvic pri frizerki (15.4.2005 10:00:29)

Nejka a ima tako dolge laske,da ga moraš strič?
Ja no če silijo na učke pol je res pametno spredaj ostrič,pa čeprav še nima eno leto.Mi smo našega tam ko je imel eno leto in spredaj laske na obraz ostrigli.Včeraj pa prav na kratko,ker se je že ful potil v glavo in na vratu so se mu pojavoli od potenja rdeči srbeči spuščaji..tako hočeš nočeš je moral pod škarje,čopka ni trpel kar naprej si je pulil elastiko.




AnBan -> Prvic pri frizerki (15.4.2005 10:13:44)

Ze mogoce:zmeden2:, ampak pri nas je bila dolzina ze nevzdrzna, laski so mu lezli na oci (sem jih ze enkrat prej postrigla sama), pa tudi susenje po kopanju je bilo problem in je za Erikov okus predolgo trajalo;)!

Joj se mi nic ne da:zaspan::zaspan::zaspan:!




Anonimen -> Prvic pri frizerki (15.4.2005 10:17:41)

Ja če je potrebno pol se mora;)
Jaz pa moram danes vs moči na kup veliko pospravljanje me čaka;)




Moyca_ -> Prvic pri frizerki (17.4.2005 12:47:22)

tudi mi smo bili v petek prvič pri frizerju :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:




Stran: [1]