Neoprenske hlačke - kako (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Tinca7 -> Neoprenske hlačke - kako (14.4.2005 18:37:14)

Eno neumno uprašanje; kako daš te hlačke gor - brez planic ali čez planičke:zmeden:8)? To so tiste hlačke za plavat - ne vem če sem prav napisala8).




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.4.2005 18:56:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> Neoprenske hlačke - kako (14.4.2005 20:35:53)

planica je na gorenjskem :) plenica pa na dojenčkevi riti in ne mu jih dat gor ko bo imel neoprenske hlačke :) drugače so pa za plavanje tut za vadbo čist ok tut pleničke za plavanje ki stanejo cca jurja v dm-ju, neoprenske so pa tu mač drage, no edino če jih dobite na posodo :)

pa veliko užitkov v vodici!

lp, lara




Lunca1 -> Neoprenske hlačke - kako (14.4.2005 20:54:09)

Punce mene pa zanima, a daste te plavalne plenice otroku gor šele tik preden gre v vodo, ali jih ima lahko gor 3 ure kot ostale plenice???:zmeden:




žiža -> Neoprenske hlačke - kako (14.4.2005 20:56:56)

Ja če greš samo sem pa tja plavat potem je boljš plavalno pleničko kupit. Če pa pogosto mislite plavat je pa nakup neoprenskih hlačk pa mojem mnenju dobra odločitev. Glih pocen res niso, samo če primerjaš cene ostalih otroških oblačil pa ni nikakršnih odstopanj. Mi smo kupili hlačke dve številki večje(nosimo 62, kupili 74) zdej jih mal zaviham tako da se je čist dobr oprimejo.




Anonimen -> Neoprenske hlačke - kako (14.4.2005 20:57:50)

samo za v vodo pol pa dol




Lunca1 -> Neoprenske hlačke - kako (14.4.2005 20:58:56)

Lara hvala. Se pravi rabim s sabo še pok navadnih plenic. Izgleda bomo spet šerpe.:)-:)-:)-




Maxica -> Neoprenske hlačke - kako (14.4.2005 21:00:35)

Jaz sem mu jih zadnjič oblekla malo preden smo šli od doma. Napaka!!!Je brž vse prepuščalo, tako da smo ga morali celega preobleči. Sedaj ga bom preoblekla tik preden bomo šli v vodo. Pa sem mislila, da bom kaj pri času prišparala:grrr:.




Stran: [1]