kdaj prvi čeveljčki (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


cambi -> kdaj prvi čeveljčki (24.1.2009 18:54:51)

Naša bejba je stara 9 mescev, pa smo se ukvarjali z mislijo, kdaj je treba kupt prve čeveljčke. Hodi še ne oz. če jo kdo drži dela prve korake, potem v hojci že kar pošteno dirja (zato je pa bolj malo not, ker mi bo vse sesula ;)) ). Plus tega sem ugotovila, da ima ful visoko nogo - sem probvala od sestričnine hčerkice čeveljčke, pa ni variante, da bi jih nataknila na noge, pa so rečmo za 2 številke večje kot jih ima naša. (po copatkih sodeč).
Dejte mal povedat, kdaj ste kupile prve čeveljčke, pa a so bile to zdej pozimi že kr škorenčki al kaki nizki čeveljčki.
Hvala za pomoč!




tosja -> RE: kdaj prvi čeveljčki (24.1.2009 19:09:23)

http://www.ringaraja.net/forum/Kaksni_naj_bodo_prvi_ceveljcki%3F/m_1061357/tm.htm




Naja31 -> RE: kdaj prvi čeveljčki (24.1.2009 20:03:12)

Ko shodi. Samostojno, ne takoda ga ti za roke držiš,ker tega itak ne smeš početi.




Pikapolonica_ -> RE: kdaj prvi čeveljčki (24.1.2009 20:09:18)

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Ko shodi. Samostojno, ne takoda ga ti za roke držiš,ker tega itak ne smeš početi.



Se strinjam. Povsem.




kristinaj -> RE: kdaj prvi čeveljčki (24.1.2009 22:00:54)

naša je bila doma v nogavičkah z abs-om.... nato je dobila copatke cicibanove in čeveljčke ko je shodila in sem jo lahko tudi med sprehodom dala iz vozička.... sedaj pri 22m je doma še vedno v nogavicah.....




Stran: [1]