|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kak položaj za jest?
22.1.2009 14:48:42   
Alči
Včeraj mi je P pokalzala kako nej držim skoraj 7m ko papca...user posted image Na moja kolena, vsede se, naj ma eno nogco dol,  eno pa pokrčeno na mojem stegnu, pa zarotiram naj gaz svojo roko....a kjera razume???tko no kot da bi mi spodvil eno nogo na stol, ena je dol, pol  se pa obrneš na tisto stran katero koleno je skrčeno, se pravi skrčiš levo koleno , se cel trup obrne levo, in jaz naj ga držim z roko, da tako gleda v pravo smer, z drugo pa naj ga hranim???Ammmmuser posted image , on ne bo tako jedu, brca , miga z rokcam maha, v glavnem vse drugo kot pa je. P pravi da je še premehek v hrbtu da bo sedel "normalno", da ma preveč upognjeno hrbteničko. A vaši 6-7 m majo še čist ravno hrbtenico pa lepo sedijo, kako jih mate vi za hranit?Ker meni je tole katastrofalno.

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kak položaj za jest?
22.1.2009 14:56:40   
Alči
še to, sem rekla kaj pa da je name naslonjen al pa na moža, pa da ga drživa, pa je rekla da ne, da otrok bo loh sedel ko se bo sam znal usest...A to pol loh čakamo še 2 m, da se sam s tal pobral al kako...

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kak položaj za jest?
22.1.2009 15:11:02   
Taula
Jaz sej jo na začetku imela kar v lupinici ko je jedla. Ni znala še sama sedeti.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 15:30:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kak položaj za jest?
22.1.2009 19:02:53   
botrca
Jaz ga doma hranim v stolčku za hranjenje, če sem pa kje drugje pa ga partner ali tisti kjer sem drži na krilu jaz ga pa hranim.

< Sporočilo je popravil botrca -- 22.1.2009 19:07:59 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kak položaj za jest?
22.1.2009 20:22:23   
Tisana
Mi smo jo, dokler ni sedela sama, hranili kar v tisti blazini za dojenje. V njej je tako na pol ležala na pol sedela.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kak položaj za jest?
22.1.2009 22:38:24   
kaja02
sicer naša še ne je veliko tu pa tam kakšno žičko, takrat pa o dam v stolček Bumbo

pri tavečji sem pa uporabljala jajčko in pa ležalnik

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kak položaj za jest?
23.1.2009 8:50:52   
matic0105
Nam so v RA rekli takole: sedi pri meni na nogah (za 90 stopinj obrnjen od mene), držim ramico, žličko pritisnem na jeziček, da sam skloni glavico in poje,pogoltne. Enostavno. Vsaj dokler hoče jesti. Ko pa se začne zvijati in spodvijati rito... je pa to mal težje.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kak položaj za jest?
23.1.2009 10:21:05   
nia5
Če ni v stolčku pol jo imam na bedrah, eno rokico ima za mojim hrbtom, jaz jo z eno držim, z drugo hranim. Če ima obe roki prosti potem je hrana vsepovsod user posted image

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




kuhanje
tinchek1980

Kako pogosto doma kuhate?

nikoli (2%)

redko (4%)

le konec tedna (11%)

vsake 2 dni (13%)

vsak dan (71%)


Število vseh glasov: 228

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!