|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 8:43:39   
Najaa
Dobro jutro.

Jaz pa za spremembo kar dobro spala. Še to ne vem, kdaj sem šla na wc... user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 8:49:00   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ma ne verjamete, kaj sem zdej delala....ne, a ne...
Z mojim sva se nekaj pičila, ko mala ni hotela zaspati, ker je pod nami ( en štuk) moj oči dobil ene obiske, naši kolegi so ga prav lepo presenetili s harmoniko, kitaro in ognjemetom, ko ima danes r.d. in seveda, mala pa u luft, in da gre jih dol pozdraviti, no jih je seveda šla, samo potem zaspati ne, pa da ne bo sama gor, pa to...no sej ni panike v tem, ampak, ko sva se nekaj začela pogovarjati o nekih mojih strahovih kak bo po porodu in med porodom, pa je začel, kaj že zdaj težim s tem, in da sama sebe strašim, ko že zdaj razmišljam o tem..mah, jaz sem pa samo rabila: ej, pa jaz sem s tabo, vse bo uredu...no ja, dobim pa vse drugo na pladnu servirano...no, in ste ugotovile kaj sem delala?...
Posesala celih 100 kvadratov stanovanja, pomila kopalnico v nulo, tudi fuge in še celo stanovanje...ma dobila sem energije, in si rekla, da očitno zmorem še to, da ne bo jamral moj in da kao samo na njega čakam....
aja, pa še to, me je razp.....en kolega dol je rekel, da kolk mi je pa rita zrastla,,,ma, ej sem misnla, da ga bom vrgla nekam, res..pa kake to ma..pa to je ta, ko je rekel, da če pa dobimo sina, ki nam ga on ne privošči )namreč tudi sam ima 2 hčerki....blabla...no , da če bo sin, da da za večerjo...pa nag da gre nekam...pa skoči v reko Ljubljanico..ej ma kr nekaj,...
Ma upam da bo res user posted image , da mu zapremo usta, in da se poje,,,,resnično....

Zdej pa vi meni povejte...predno sem zanosila sem imela 57 kg, zdej, mesec pred koncem jih imam 66.4....a je to veliko..mani se ne zdi no..


Yania ,to pa res ni neka teza..jst sm prej mela 59 zdej mam pa 75 pa je cist normaln...deci so vcasih taki,ko ga kej spijejo pa ratajo mal nesramni.Jst ti tudi zelim,da bi imela fantica ,da se bo lahk pojedel od zavisti...pa sej je ze verjetn zdej kej zavisten zaradi drugih stvari,drgac tega ne bi reku ...heheheheh. Mal premisli .Ne se sekirat pa mu se ti kej nazaj povej. 


_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 8:50:00   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.

Jaz pa za spremembo kar dobro spala. Še to ne vem, kdaj sem šla na wc... user posted image


Ti zavidam dober spanec...user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 8:50:40   
pocka
Dobro jutro, kako ste? Končno lahko rečem,da sem se naspala.user posted image user posted image No,da še malo pokomentiram, ker vidim,da ste imele kar nekaj debat zvečer...

IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

Porodni načrt - jaz ga ne mislim pisat, ker kot ste že ostale povedale, prvič nočem nič planirat vnaprej, kar bo pa bo, nočem biti potem razočarana,ker karkoli nebi šlo po planu

Klistir - jaz sem za, ker je res fajn, da ni treba potem še o tem razmišljat,da nebi kaj ušlo user posted image user posted image user posted image

torba za v P - jaz je še nisem pripravila,no tako na pol jo imam še od zadnjič, ko nisem vedela ali bom ostala gor ali ne, imam samo seznam napisan, jo bom pa verjetno v kratkem, tko za vsak slučajuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

Pa še eno vprašanje glede jogija za otroško posteljico? Pa ne se smejat, pls:

dobila sem ga skupaj s posteljico, v kateri je spal 5 otrok, vsi žlahta, samo je jogi star 19 let. Zgleda zelo lepo, ni prescan, ko se rado reče, ga bomo z sesalcem za pršice posesali in upam, da bo ok. Je pa še vedno lepo trd in res dobro ohranjen. Itak otroci ne skačejo po njem.
Ali bi v tem mojem primeru ve kupile nov jogi ali ne?
Thx,



jaz bi vsekakor kupila novega, ker tega verjetno res ne boš mogla tako dobro globinsko očistit, v vseh teh letih se je pa verjetno že marsikaj not nabralo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Posesala celih 100 kvadratov stanovanja, pomila kopalnico v nulo, tudi fuge in še celo stanovanje...ma dobila sem energije, in si rekla, da očitno zmorem še to, da ne bo jamral moj in da kao samo na njega čakam....

to se pa tudi meni dogaja, ko se razjezim spucam celo stanovanje, pa še ful hitro mi gre vse od rok

Zdej pa vi meni povejte...predno sem zanosila sem imela 57 kg, zdej, mesec pred koncem jih imam 66.4....a je to veliko..mani se ne zdi no..

no,da te potolažim, jaz sem tudi imela pred tole 2. nosečnostjo 57 kg, pa sem zdaj že na 72,5 , tko,da mislim,da si prava suhica



grem prebrat do konca kaj ste načvekale...

< Sporočilo je popravil pocka -- 29.1.2009 8:52:59 >


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 8:52:21   
lejca
grem zdej pod tus

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 8:55:01   
pocka
spps - tebi pa že navsezgodaj špila user posted image user posted image user posted image

aja, da se pohvalim, smo končno naročili lupinico za user posted image , smo tako dolgo čakali,da jih je povsod zmanjkalo (sem se zapičila v točno določeno barvo user posted image ), no včeraj sem jo naročila, naslednji teden naj bi prišla user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:00:18   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dobro jutro..

Ma jaz tudi nisem dobro spala , sem se kr naprej zbujala pa na wc...bolj kot ponavadi..zdej sm se pa se zglavobolom zbudila ,tak da ..ne vem kaj bo prinesel danasnji dan.

Upam,da me bo nehala glava bolet. ker moram po opravkih...

lp lejca
user posted image user posted image da se boš boljše počutilauser posted image
jaz sem pa danes že obletala pošto in trgovino,čaka me še peglanje-bo še moralo mal počakatuser posted image user posted image user posted image ,pa  pospravljanje in kuhanje...lepo počasiuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:00:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

jutro kokica,danes pa zamujašuser posted image user posted image


ja, ker sem že perilo v pralni stroj dajala...pa na en mail sem morala odgovoriti...user posted image

Kako si? Si bolje? Al še vedno user posted image ?

danes sem boljše-trkam na lesuser posted image user posted image ko se mi lahk stanje hitro spremeniuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:00:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Dobro jutro,

tale današnji zaktrk je pa prav prijal za očiuser posted image user posted image user posted image ...no sedaj pa šibam do svoje G pa se pol javim ko pridem domov...se tipkamo...papa
user posted image a je vredu,ha?user posted image user posted image user posted image
fajn rihtaj na pregleduuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:00:43   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

spps - tebi pa že navsezgodaj špila user posted image user posted image user posted image

aja, da se pohvalim, smo končno naročili lupinico za user posted image , smo tako dolgo čakali,da jih je povsod zmanjkalo (sem se zapičila v točno določeno barvo user posted image ), no včeraj sem jo naročila, naslednji teden naj bi prišla user posted image

user posted image user posted image user posted image men vedno špila,ne sam zgodaj zjutrajuser posted image user posted image user posted image

super,da si najdla lupinico kot si želišuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:02:03   
Sanja23
Jst mam PDP 18.3. in me zanima če je možno da se je moj mali nehal premikat tko močno, ker nima več prostora.ampak to čez noč.vsi mi pravjo da je že velik ampak jst sm misnla da gre to postopomauser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:07:52   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Sanja23

Jst mam PDP 18.3. in me zanima če je možno da se je moj mali nehal premikat tko močno, ker nima več prostora.ampak to čez noč.vsi mi pravjo da je že velik ampak jst sm misnla da gre to postopomauser posted image
mislim,da je to normalno,ker plodovnice je po 32.tednu največ zato se bebija ne čuti tako močno oz. intenzivno kot prejuser posted image pa tud bebi raste in ima vedno manj prostora za svoje manevre-v glavnem čutit ga moraš,čeprav manj intenzivnouser posted image

pri meni je že takouser posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 29.1.2009 9:08:08 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Sanja23)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:14:43   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Sanja23

Jst mam PDP 18.3. in me zanima če je možno da se je moj mali nehal premikat tko močno, ker nima več prostora.ampak to čez noč.vsi mi pravjo da je že velik ampak jst sm misnla da gre to postopomauser posted image
mislim,da je to normalno,ker plodovnice je po 32.tednu največ zato se bebija ne čuti tako močno oz. intenzivno kot prejuser posted image pa tud bebi raste in ima vedno manj prostora za svoje manevre-v glavnem čutit ga moraš,čeprav manj intenzivnouser posted image

pri meni je že takouser posted image


Tako je.
Če pa se ti karkoli zdi čudno, se pojdi pokazat. Raje brezveze kot prepozno.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:28:52   
yania
Dobrojutro...mene pa vedno poštar zbudi, ko moj dobi kaj za podpisat user posted image user posted image user posted image

Hvala vam za lepe besede, ki ste komentirale moj post...ja je tako, da nam pač hormoni delajo, in hudiča ne rabimo še takšnih in drugačnih pripomb...ej, ma jst sem taka, da me vsaka stvar ujezi ali pa razneži....
Ampak, Lejca imaš prav....verjetno je zraven zavist,itak, mora pa vedno pripomniti......mah, pozabmo zdej to..
Evo jaz sem se najedla, zdej pa še po bolniški list skočim, ob 10.30....kaj boste kuhale danes?
Jaz imam ene dobre telečje hrenovke, pa so za porabiti, pa bo kar pire in špinača zraven...je bila včeraj tamala tako navdušena, ko sem ji rekla, da bo to, ko jo grem iskat s plesnih (16.30).....


Ej, Ljubljančanke...kaj ko bi se pa res vseeno dobile na kakšni kavici no, predno gremo roditi,,mislim, da pa je vseeno zdej mal več časa za kakšen čajček, kot bo potem...ne vem no...a ste za to...seveda, se nam lahko še kdo pridruži iz drugega kraja no....kaj rečete...drugi teden?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:54:58   
novo
dobro jutro vsem!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:56:23   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: yania


Evo jaz sem se najedla, zdej pa še po bolniški list skočim, ob 10.30....kaj boste kuhale danes?
Jaz imam ene dobre telečje hrenovke, pa so za porabiti, pa bo kar pire in špinača zraven...je bila včeraj tamala tako navdušena, ko sem ji rekla, da bo to, ko jo grem iskat s plesnih (16.30).....


Ej, Ljubljančanke...kaj ko bi se pa res vseeno dobile na kakšni kavici no, predno gremo roditi,,mislim, da pa je vseeno zdej mal več časa za kakšen čajček, kot bo potem...ne vem no...a ste za to...seveda, se nam lahko še kdo pridruži iz drugega kraja no....kaj rečete...drugi teden?
kaj bom kuhala danes?hm..verjetno repo,pire in kranjske klobase-nisem se še čist odločlauser posted image


a misliš,da se vam bo uspelo dobit?user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:56:42   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

dobro jutro vsem!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dober danuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:56:44   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Jogi- mi smo tudi dobili posteljico od enih prijateljev, z jogijem vred, pa je seveda moja tašča rekla, nene, jogi bom pa jaz nov kupila...pa sej ni bil neki ful denarja,,,pa seveda bomo zdaj pri drugem uporabili enakega, mogoče celo pri tretjem?user posted image


Ma ne verjamete, kaj sem zdej delala....ne, a ne...
Z mojim sva se nekaj pičila, ko mala ni hotela zaspati, ker je pod nami ( en štuk) moj oči dobil ene obiske, naši kolegi so ga prav lepo presenetili s harmoniko, kitaro in ognjemetom, ko ima danes r.d. in seveda, mala pa u luft, in da gre jih dol pozdraviti, no jih je seveda šla, samo potem zaspati ne, pa da ne bo sama gor, pa to...no sej ni panike v tem, ampak, ko sva se nekaj začela pogovarjati o nekih mojih strahovih kak bo po porodu in med porodom, pa je začel, kaj že zdaj težim s tem, in da sama sebe strašim, ko že zdaj razmišljam o tem..mah, jaz sem pa samo rabila: ej, pa jaz sem s tabo, vse bo uredu...no ja, dobim pa vse drugo na pladnu servirano...no, in ste ugotovile kaj sem delala?...
Posesala celih 100 kvadratov stanovanja, pomila kopalnico v nulo, tudi fuge in še celo stanovanje...ma dobila sem energije, in si rekla, da očitno zmorem še to, da ne bo jamral moj in da kao samo na njega čakam....
aja, pa še to, me je razp.....en kolega dol je rekel, da kolk mi je pa rita zrastla,,,ma, ej sem misnla, da ga bom vrgla nekam, res..pa kake to ma..pa to je ta, ko je rekel, da če pa dobimo sina, ki nam ga on ne privošči )namreč tudi sam ima 2 hčerki....blabla...no , da če bo sin, da da za večerjo...pa nag da gre nekam...pa skoči v reko Ljubljanico..ej ma kr nekaj,...
Ma upam da bo res user posted image , da mu zapremo usta, in da se poje,,,,resnično....

Zdej pa vi meni povejte...predno sem zanosila sem imela 57 kg, zdej, mesec pred koncem jih imam 66.4....a je to veliko..mani se ne zdi no..


Kakorkoli...lepe sanje...



ne nori in ne sekiraj se, kr je to najmanj kar zdaj potrebuješ! Nosečke so vse lepe, še lepše pa bomo, ko bomo mamice!!user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:57:26   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dobro jutro..

Ma jaz tudi nisem dobro spala , sem se kr naprej zbujala pa na wc...bolj kot ponavadi..zdej sm se pa se zglavobolom zbudila ,tak da ..ne vem kaj bo prinesel danasnji dan.

Upam,da me bo nehala glava bolet. ker moram po opravkih...

lp lejca
user posted image user posted image da se boš boljše počutilauser posted image
jaz sem pa danes že obletala pošto in trgovino,čaka me še peglanje-bo še moralo mal počakatuser posted image user posted image user posted image ,pa  pospravljanje in kuhanje...lepo počasiuser posted image


hiti počasi!user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:58:24   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: novo

dobro jutro vsem!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dober danuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:58:37   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dobro jutro..

Ma jaz tudi nisem dobro spala , sem se kr naprej zbujala pa na wc...bolj kot ponavadi..zdej sm se pa se zglavobolom zbudila ,tak da ..ne vem kaj bo prinesel danasnji dan.

Upam,da me bo nehala glava bolet. ker moram po opravkih...

lp lejca
user posted image user posted image da se boš boljše počutilauser posted image
jaz sem pa danes že obletala pošto in trgovino,čaka me še peglanje-bo še moralo mal počakatuser posted image user posted image user posted image ,pa  pospravljanje in kuhanje...lepo počasiuser posted image


hiti počasi!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image sej počasi,ker me je strah,da me iz ovinka ven vržeuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:59:11   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: novo

dobro jutro vsem!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dober danuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

kaj je tako smešno,sem že 5ur pokonci,tk,da je jutro že mimouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:59:30   
Dali*
Dobro jutro!

No, jst do 1.00 nisem mogla zaspat, potem sem se ob 4.00 zbudila in šla na wc...pol sem pa spala do 9.35. Zdej sem vas pa tudi že prebrala za nazaj. Grem zajtrkovat in prebrat časopis...potem pa kavica...


(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:59:39   
pocka
mi bomo pa pri moji mami jedli danes...bo pa jota, jaz bom pa, če bom pri močeh spekla makovo pecivo, me je prijelo,da bi ga jedla, pa še ful enostavno je za naredit, moram malo za kilce poskrbet user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.1.2009 9:59:44   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Dobro jutro,

tale današnji zaktrk je pa prav prijal za očiuser posted image user posted image user posted image ...no sedaj pa šibam do svoje G pa se pol javim ko pridem domov...se tipkamo...papa


fajn porihtaj, pa poročaj kakšne volje je dans. Mam js tud dans pri njej nekaj za opravit!user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?