pediater v Lj (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


taška30 -> pediater v Lj (13.4.2005 16:18:38)

Prosila bi vas, če mi lahko katera svetuje dobrega pediatra/pediatrinjo v Lj (zaželena lokacija Bežigrad, pa sploh ni nujno), ker nisva iz Lj in nobenega ne poznava.
Pogoji:
- da ni preveč molčeč/a (ne rabiš vsega vleči iz nje/ga) - tega imam že pri svoji G vrh glave ;)
- da naroča na uro (ne kot v zdr. domu, ko lahko čakaš več ur)
- da dela na koncesijo
- da ima možnost doplačila za 24 urno dosegljivost (to sem nekje slišala, pa ne vem če sploh res obstaja, help!)

Veliko zahtevam? :zmeden:

Svetujte prosim, Taška:rozica:




piščanc -> pediater v Lj (13.4.2005 16:28:50)

jaz sem bila zelo zadovoljna s pediatrinjo v zd črnuče dr. tanja tratnik

ve, da otroci niso narejeni po statistikah, je zelo poučena o novostih, predpisuje najboljša zdravila in ne pretirava z njimi

pogovor z njo je kot pogovor z mamo, vzame si čas za vsakega pacienta, slabost so pa zato daljše čakalne vrste

ne vem pa če je to kar potrebuješ




mata -> pediater v Lj (13.4.2005 17:34:31)

Zelo priporočam Dr. Meto Finžgar Perme. Ima privatno ordinacijo v Murglah s koncesijo in je super ženska! Je vse to, kar si napisala: zgovorna (pa ne v tri dni), prizemljena, nikoli se ne čaka, 10 jurjev doplačaš in je dosegljiva vsak dan (tudi nedelje in praznike) do 19h zvečer. Pa blazno simpatična in nič "pametna" ali "vseznalska", kot znajo biti nekateri zdravniki! Če hočeš cifro, mi piši na privat.




majčica -> pediater v Lj (13.4.2005 17:37:08)

Doplačilo za 24 urno dosegljivost po telefonu vem da ima DR. Vodušek v Dravljah. Ima tudi alergološko kliniko, oboje seveda pod koncesijo. Tratnikovi pa res kapo dol, ravno danes smo bili pri njej. Moraš pa vzeti v zakup, da ne boš šla noter na uro ko boš naročena ampak bo treba počakati. Se pa splača :-)
Lp




Natas@ -> pediater v Lj (13.4.2005 18:13:25)

Tudi mi hodimo k Voduškovi, za 24 urno dosegljivost po telefonu se na leto plača 5000 sit in ponavadi ne čakaš prav dolgo. Najdlej sem 15 minut. Je sicer prijazna, me pa moti to da moraš pnavadi ti spraševat, pove smao bistvo. Mogoče je to sam opri meni, bodo še druge povedale. Aja tudi nima bele halje, ampak normalno v hlačah in majčki. Ima pa tudi svoj laboratorij.




jagoda -> pediater v Lj (13.4.2005 18:23:45)

Mi smo zelo zadovoljni z dr. Simono Gradišev v ZD Bežigrad. Sem zvedela zanjo na RR in je super! Edino za tole 24 urno dosegljivost še nisem slišala.:zmeden::zmeden::zmeden:




jagoda -> pediater v Lj (13.4.2005 18:24:52)

Sem narobe napisala : Torej dr. Simona Gradišek!




kaja11 -> pediater v Lj (13.4.2005 19:46:42)

Mi pa smo zaenkrat z dr. Voduškovo zelo zadovoljni... pri njej smo imeli šele tri preglede ampak se je vedno lepo s tamalim ukvarjala in nama na zelo razumljiv način povedala vse kar naju je zanimalo.




Gina -> pediater v Lj (13.4.2005 21:18:40)

Za Bežigradom smo bili zelooooo zadovoljni z dr. Simono Gradišek. Žal smo se preselili, pa je predaleč, se mi pa zelo kolca po njej, ker zdaj vse zdravnice primerjam z njo. Je sama 3 kratna mamica in je zelo življenjska. Seveda je v ZD na koncesijo, včasih niso naročali, zdaj pa mislim, da tudi to delajo, vprašaj po tel. (300-3307). 24-urne dosegljivosti nima, mislim da delajo od 07.00-19.00je pa v ZD Bežigrad tudi ob sobotah dežurni zdravnik za otroke.
Tudi dr. Tratnikova mi je ok, je pa v Črnučah in ima veliko gužvo, pa tam vedno ful čakaš.




Mina1 -> pediater v Lj (13.4.2005 21:22:04)

Mi imamo dr. Simono Gradišek, ampak je v ZD Bežigrad, torej tudi če si naročen na uro, se mora včasih počakati. Ampak je tako zelo super, tako da;)

Če te zanima: tel 300 33 07.

Res blazno fajn pediatrinja;) mojemu prvemu otročku (sedaj 3-letniku) in tudi našemu drugemu novorojenčku.

Vem samo to, da je sodelavka iskala tako kot ti neko bolj zasebno varianto, pa ni nič dobila:zmeden:

pa-pa Mina1




s1 -> pediater v Lj (13.4.2005 21:24:22)

kaj pomeni 24 urna dosegljivost? samo po telefonu ali pride tudi na dom? ali tudi ven iz LJ?




kaja11 -> pediater v Lj (13.4.2005 21:50:58)

Dr. Voduškova je ob plačilu dosegljiva na tel od 07.00 do 21.00..... za ostale pa ne vem.




Magi* -> pediater v Lj (13.4.2005 22:20:41)

mi tudi hodimo k dr Voduškovi in smo zadovoljni. je zelo nežna in prijazna do naše Zarje. pove bistvo. če jo vprašaš, pa še kaj več. pa nikoli ne dela panike in ni pokroviteljska in ne tlači otročke v razne tabele. vsaj pri nas je tako.




Stran: [1]