tresljaji leve noge (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


N.SI -> tresljaji leve noge (20.1.2009 13:31:40)

Pozdravljene,

moj skoraj 3,5m sinko ima občasne tresljaje leve noge. Npr., če spi na boku se mu kar na enkrat začne tresti nogica (leva samo), ki se po nekih 5-10 s umiri in ne ponovi več. To se sicer ne dogaja vsak dan, se pa ponovi nekje dva-tri x na mesec.

Kajbi to lahko bilo??? (Sicer pa imam tudi P čez nekaj dni in jo bom povprašala).

LP




Anonimen -> RE: tresljaji leve noge (20.1.2009 13:43:11)

Moja hčerka je nedonošenka. Vedno so poudarjali, da v primeru nekontroliranih gibov moramo pridi na pregled.

V kolikor imaš pregled v kratkem to sigurno omeni.




Amam -> RE: tresljaji leve noge (20.1.2009 13:48:15)

Prijateljičin sinko (7m) se tudi včasih strese. Sumili so na božjast, pa je bilo z njim vse ok. Lahko pa da samo kaj takega sanja.

Vsekakor vprašaj pediatrinjo.





mamicaTaja -> RE: tresljaji leve noge (20.1.2009 15:19:52)

IZVIRNO SPOROČILO: N.SI

Pozdravljene,

moj skoraj 3,5m sinko ima občasne tresljaje leve noge. Npr., če spi na boku se mu kar na enkrat začne tresti nogica (leva samo), ki se po nekih 5-10 s umiri in ne ponovi več. To se sicer ne dogaja vsak dan, se pa ponovi nekje dva-tri x na mesec.

Kajbi to lahko bilo??? (Sicer pa imam tudi P čez nekaj dni in jo bom povprašala).

LP



Tud jst se spomnem, da je imel moj sinko take občasne tresljaje (tud nekje do 3. meseca), zdej pa jih nima več (6,5m). Ponavadi ko sva se dojila, mu je malce noga trznila, ampak se mi zdi da mu ni vedno ista. Za vsak slučaj vprašaj P, ampak mislim da to ni nič takega. Saj tudi nam občasno noga malce trzne... LP




Stran: [1]