darilo za 4 letnika (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Levči -> darilo za 4 letnika (19.1.2009 22:13:14)

Živijo!Kakšno pametno igračo kupiti za 4 letnega fantka.V naprej se vam zahvaljujem.LP[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]












glen -> RE: darilo za 4 letnika (19.1.2009 22:26:50)

Puzle,človek ne jezi se,kakšne druge igre,.....kocke play mobil,....




nuala -> RE: darilo za 4 letnika (20.1.2009 8:03:33)

Moj 4 letnik je nor na sestavljanke, zoge, Miki Misko, Avtomobile, nalepke in knjige.
Najbolj je bil vesel sestavljank, avta na daljinca in Power Randzerja na motorju.





Pikapolonica_ -> RE: darilo za 4 letnika (20.1.2009 8:12:13)

Pri teh družabnih igrah je potrebno biti pazljiv, ker človek ne jezi se, kakšen karte in to, imajo v večini že doma. Meni so luštni tisti Rory dirkalniki na baterije, pa tisti kompleti za ustvarjanje so mi tudi fini, jih imajo v Direndaju, nič kaj prida drago, not so prstne barve, šablone, vodene barvice in take zadeve. Pobarvanke tut rulajo - tematske, pa luštno darilo mi je tudi tabla in krede, pa voki-tokiji (jih imajo od National Geographica, tako res luštno darilce mi je to). 




Mišni -> RE: darilo za 4 letnika (20.1.2009 8:59:36)

Knjiga Moja orva enciklopedija je ful v redu, jaz bi trenutno to kupila 4-letniku, Pa še kakšen mali avtomobilček zraven in tiste lizike, ki se dajo zmrznit.




lukec -> RE: darilo za 4 letnika (20.1.2009 10:14:18)

Naš je za četrti rojstni dan dobil dvigalo na daljinca - navdušen, za Dedka Mraza pa duplo veliko gradbišče - še bolj navdušen.




Stran: [1]