zajtrk 8-mesečnika (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


trex -> zajtrk 8-mesečnika (17.1.2009 16:20:35)

Zanima me kaj vse pripravljate za zajtrk 8-mesečniku? Počasi mi zmanjkuje idej. Hvala za vaše ideje! Lp




bodoča -> RE: zajtrk 8-mesečnika (17.1.2009 19:54:46)

Se bolj slabo spomnim kaj je moj pri 8 mesecih jedel za zajtrk, recimo enih par primerov;

- čokolino,

- jogurt in kruh,

- kruh namazan s topljenim sirčkom,

- razne kašice v prahu, ki se mešajo z vodo, moj je imel najraje jagodno,...




julči -> RE: zajtrk 8-mesečnika (17.1.2009 22:00:17)

js ji kuham kašo- ajdovo, proseno, sem pol dodam naribano jabolko, namočene suhe slive, rozine,... včasih samo kruh in jabolko, skuham riž + sadje, kakšne kosmiče bi še lahko- npr riževe,.. tud nimam nevem kolk idej, pa še alergijo na KM imamo... jo pa še podojim čez, ker za zajtrk poje kot ptiček (bolj nadrobi kruh...)




roberta -> RE: zajtrk 8-mesečnika (18.1.2009 10:22:47)

moja 8-mesečnica ima vedno isti zajtrk in to je en crispy (to je tista hrustljava žitna ploščica), ki jo nalomim na koščke in jo pomakam v vodo, da se toliko zmehča, da jo potem brez težav do konca raztopi v ustih in poje. tak žitni kruhek ima zelo rada in tudi naje se od njega, poleg tega se mi zdi zdrava stvar.

ne vem, jaz sem mnenja, da za zajtrk in večerjo ni potrebno ne vem kako komplicirati (saj tudi mi odrasli ne kompliciramo, ampak si samo namažemo nekaj na kruh...). za raznovrtsnost jaz skrbim v okviru kosila, vitamine dobi za malico (banane, itd), za zajtrk in večerjo pa kot sem rekla, je vedno isto, za večerno tako dobi ali keksolino/čokolino...

roberta




Stran: [1]