|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj so nehali jest ponoči??
17.1.2009 17:52:51   
Najaa
Ponoči je nehala jest, ko se je nehala dojit. Pri 11m.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj so nehali jest ponoči??
17.1.2009 19:03:07   
bonicefa
 
vse se uredi s časomuser posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj so nehali jest ponoči??
24.1.2009 20:21:30   
vani
Pozdravljena Julči,veš imam isti problem kot ti.
Moj mali je star 8 mes. in ga tudi še vedno dojim.Da ne omenim da brez zize sploh noče zaspati.
Jaz pa mu po kopanju skuham grisek in potem ga še dojim.Spi cca pol ure in konec.
Drugače se mi tudi približno 3-4X zbudi.Čez dan je že tudi ostalo hrano in mislim da ni lačen,samo je navajen se zbujat!
Da se malo potolaži.user posted image
lp in uspešno spanje.user posted image



(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj so nehali jest ponoči??
24.1.2009 21:46:11   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Od 3 meseca ne dojim, ker mi je čisto zmanjkalo mleka. 
Od takrat je na AM in se je zbujala enkrat (okoli 4h zjutraj), jedla in spala do 8h.
Sedaj (6 mesecev) poje zvečer polento, rižolino, gres... in spi do 6h ali 7h zjutraj.

Če mene vprašaš je problem lakota! Pripravi mu a večerjo kaj, kar rad je...


Jap, se strinjam. Naš je star 8 mesecev, lepo smo že uvajali GH, ampak se je namesto enkrat začel zbujati 2, 3x na noč. Potem se je pa dober teden nazaj odločil, da ne bo več GH jedel in smo spet na mleku (sicer ne dojim, ampak imamo AM), pa kakšno sadno kašico mu poskušam uturit čez dan in zdej spet spi celo noč in se prvič zbudi okoli 5, 6 in dobi flaško. Očitno se z GH čez dan ni dovolj najedel in je ponoč potem not prinašal...

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Ime
suzi89

Katero ime Vam je bolj všeč?

Melanie (84%)

Amy Lee (16%)


Število vseh glasov: 164

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!