ROMER (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


corfu -> ROMER (12.4.2005 11:52:38)

včeraj sem v baby centru malo poizvedovala o avtosedežih skupine 1 in zelo priporočala mi je avtosedež firme Romer in sicer romer duo plus. Ali ga katera mogoče ima in kako ste z njim zadovoljne?

Lep deževen dan še naprej:)




Lenny -> ROMER (12.4.2005 11:55:06)

Imamo ga že dve leti in smo super zadovoljni! Montiramo ga v en avto z isofix sistemom, v drugega pa s pasovi, brez težav in zelo hitro. Prevleka je pralna in barve obstojne. Mulček pa se očitno tudi prav dobro počuti v njem.
Lp




Anonimen -> ROMER (12.4.2005 12:06:23)

Mi ga imamo in smo zelo zadovoljni.




malika -> ROMER (12.4.2005 12:54:24)

Mi ga imamo, in sicer tega novega -letošnji model. avtosedež je takšen kot mora biti, po ADACU pa prvem mestu glede varnosti,...kaj še hočeš boljšega.

Če se boš odločila za nakup, preveri še cene v Sončku. Jaz sem ga v sončku dobila za 12.000 sit ceneje, to je pa kar lep denar a ne?

LP




Annny -> ROMER (12.4.2005 13:17:33)

Malika, to ne velja za Duo Plus, temveč za enega od modelov 'Classic line' Romer KING TS PLUS (ti modeli imajo najmanj kvalitetno prevleko)..prevleka je kvalitetnejša pri Trendline in Highline, zato smo se mi odločili za tega zadnjega.
Našteti modeli nimajo isofix sistema, kot Duo. Seveda mora imeti isofix 'sistem' tudi vaš avto, drugače je vseeno, če kupite avtosedež brez le-tega.

lp




Ajsha -> ROMER (12.4.2005 13:31:10)

Ja, mi ga imamo tudi in sicer "Henry-ja" :) Zelo enostavno se ga montira, pa zardi pritrditve direktno na karoserijo je še varnejši, ker se ustavi skupaj z avtomobilom in ne takrat, ko zategnejo varnostni pasovi.

Za DUO sedež sva se odločila prav zaradi preprostosti prestavljanja avtosedeža iz enega avta v drugega. Skratka, pri nas funkcionira in smo zelo zadovoljni!!

LP!




Stran: [1]