|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 8:56:06   
Maxica
Kurimo na drva za celo hišo. Zdaj čez zimo se ne ogreje toliko, tako da imamo v stanovanju med 22 in 24 stopinj. Sicer se nam ogreje tudi do 25. V spalnici imamo pa hladneje, tam okrog 18 stopinj. Čez noč ne kurimo, seveda, in ko jaz vstanem, je v stanovanju 15 stopinj.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 9:12:45   
Felicity
22, zjutraj ko vstanemo je enih 19,5 

< Sporočilo je popravil Felicity -- 13.1.2009 9:13:16 >

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 9:23:40   
urška84
Mimogrede - tisti, ki čez noč ugašate kurjavo (izjema so tisti na drva, ne moreš vstajat pa nalagat v peč) - s tem porabite več energije in kurjave, kot če bi imeli na konstantno temperaturo (lahko nižjo) nastavljeno tudi ponoči. tako da ugašanje kurjave ponoči ni enako šparanje. Preverjeno.

_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 9:32:27   
misa4
IZVIRNO SPOROČILO: urška84

Mimogrede - tisti, ki čez noč ugašate kurjavo (izjema so tisti na drva, ne moreš vstajat pa nalagat v peč) - s tem porabite več energije in kurjave, kot če bi imeli na konstantno temperaturo (lahko nižjo) nastavljeno tudi ponoči. tako da ugašanje kurjave ponoči ni enako šparanje. Preverjeno.


Ja preverjeno, samo men se ne da vstajat. Ko smo še na kurino olje kurili je smo prav probali in je bil isti šmorn.

Drugače mamo pa okoli 23, v spalnici pa 18.

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 9:37:20   
liliana
Čez dan 21....ponoči pa 17......

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 9:41:25   
Vrtnica79
26 stopinj. Smo v bloku 2- sobnem stanovanju.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 9:44:05   
Ekaz
Polho3006: mi smo imeli isti problem. Sedaj smo kupili prenosni termostat. Mislim, da je bil malo manj kot 100 EUR. Dobili smo električarja, ki je prvotnega odklopil in usposobil novega (nič razbijanja, rabil je cca 20 minut). Sedaj imamo termostat v svojem stanovanju, lahko ga prenašamo iz sobe v sobo, če je potrebno, ga lahko damo v spodnje stanovanje (ko nas ni doma). super zadeva.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 9:47:40   
Jelcy
Tudi mi imamo konstantno 25 stopinj....meni ustrezauser posted image

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 9:48:06   
Vrtnica79


IZVIRNO SPOROČILO: Luni

25 je definitivno preveč, punce, rajši en rokav več oblečt: malo si preberite kar se zdravja tiče, kje pa imate ekološko osveščenje?


Zakaj, če mi mi treba imeti dolgih rokavov. Tudi pozimi hodimo v kratkih rokavih po stanovanju. Če nam že ogrevajo tako fejst potem to pač izkoristimo. Pa zaradi tega nismo nič kaj več bolani ker imamo tako vroče notri. To zimo je tavečja prvič staknila neko virozo, manjša pa mi bila nič bolana.





_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 9:54:21   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
25???????

Ja kaj pa je?


A ni mogoče malenkost preveč? user posted image


Pismo, vi ste pa tropski!!!!user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 9:59:11   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Meni je 25 veliko preveč. Tam nekje 21 mi je glih fajn. V spalnici pa ne prenesem več kot 18.


Približno enako, ja.


Uf, 21 je meni čisto premalo, če miruješ. Meni je ene 23 ravno fajn. Tam med 23 in 24. V spalnici pa kakšnih 19.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 10:00:01   
HuAnita
Mi imamo nizkoenergijsko hišo, pa še malo poskušava, kako in kaj. ...
Trenutno, pri minus 7 zunaj, imamo talno gretje na 14 st.C naštimano, pa sama sem zdajle, če je na 17.st.C, je že prevroče, če je sončen dan, je pa kriza, damo na minimum, ker hiša skozi veliko stekla precej akumlira sončno toploto...  Imamo pa v vsakem prostoru svoj termostat, tako da zgorjni štuk,kjer praktično sam spimo, imam vse na varčnem gumbu (nekje med 2-3 stopnogrevanja  od 6-ih), če pa zakurimo kanim, je pa itak savna. Pa itak je bil račun za dec precej velik glede na prej, tako da bo kanimek prava (in poceni) izbira.user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 10:01:57   
HuAnita
Aja, nisem napisala - poblečeni v dolge rokave, pa ne zmrzujemo, ampak smo normalno oblečeni v dolge rokave, ne puloverje. Tako da mislim, da je notri cca 29 st. C, ponoči je povsod naštimano na varčno rabo, ker pri talnem gretju tudi ne priporočajo prevelikih razlik v gretju, nima smisla, se za ponovne zagone porabi ful veliko energije...bojda.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 10:12:47   
abi
Čez dan 22C, ponoči spalnica 20C.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 10:25:07   
jakaracman
Čez dan 23 , spalnica 19.Ponoči 19.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 10:33:10   
Hope2
Spalnica ponoči 20, pa imam kouter in debelo deko. Dnevni prostor z kuhinjo čez dan 22-24. Pri 22 zmrzujem, ker sem rada v kratkih rokavih ali majčkah na naramnice, celo zdaj ko je sila in je treba joško hitro ven vržtuser posted image . Najbolj idelano mi je od 24 naprejuser posted image
Kurimo s plinom (cisterna), termostat je v kuhinji

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 10:40:57   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
Tako da mislim, da je notri cca 29 st. C,


Koliko?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 10:52:40   
danijela in taja
zjutraj ko se rihtava pa vse to 22....pol čez dan tko 20-21....pol proti večeru spet 22...pa ponoči je tud 20...pa nam ravno paše....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 10:56:31   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
Tako da mislim, da je notri cca 29 st. C,


Koliko?



user posted image user posted image user posted image    21 st.C

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
13.1.2009 11:40:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 11:52:30   
urška84
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

tako da oprostite ne razumem da imate od 23-25°c po celotnem stanovanjuuser posted image




Preprosto, eni smo bolj zmrzljivi kot drugi. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 12:20:06   
Ploha
kurimo na drva, če ni nikogar v hiši sploh ne kurimo, razen zvečer pred spanjem se zakuri, ko se kuri pride v najini sobi max do 19 stopinj, pa še to mora biti peč čist odprta, drugače je pa v povprečju čez dan v sobi okoli 15 stopinj, tudi manj user posted image , se pa v kuhinji skos greje ko imamo šporget na drva,...

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 12:28:54   
Rožica I
Čez noč 17,5°C, čez dan pa max.21°C. Pa sem bolj zmrzljive sorte, ampak pozimi v stanovanju uporabljam nogavice in copate ter dolge rokave user posted image . Ko gremo na obisk in imajo zakurjeno na kakih 23 ali več °C, pa itak po kavi spakiram domov (ali pa postanem tečna user posted image ).

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 13:01:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Čez dan 21....ponoči pa 17......


Takole naekako je pri nas, samo da je zdajle že dva dni tudi čez dan max. 19 . Me ful zebe pa še cel dan sem za računalnikom. Ampak sploh se nam ne segreje, mamo stara okna user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Temperatura v stanovanju
13.1.2009 13:11:53   
talika81
midva mava podnevi max 20 stopinj, ponoči pa nama je dovolj, če mava tam nekje 16,5 stopinj ... ker ne jaz ne moj dragi ne moreva spat, če mava preveč toplo spalnico ... rajš vidiva, da mava bolj hladno kot vroče ...

čez dan pa nama je dovolj 20, če ne migaš, pa daš pač še kak telovnik gor in to je to ...

hvalabogu, da nisva zmrzjene sorte ... user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?