Zanositev kljub krvavitvam? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


skrita -> Zanositev kljub krvavitvam? (12.1.2009 21:58:53)

Je imela katera punca z foruma podobno izkušnjo?
Prosim če me kontaktira na ZS!
Sama sem v dilemi. Sem par mesecev po porodu, kljub dojenju pa sem prvo M dobila takoj po končani čišči. Od takrat naprej se krvavitve oz. M ponavljajo v približno istih intervalih. Če je navadna M ali ne nisem več ziher, saj imam vedno bolj občutek, da sem napihnjena (sem namreč suha, trebušček po porodu je hitro šel v stanje kot je bil pred zanositvijo) sedaj pa se tdim sama sebi v buščija okrogla, glede na mojo postavo. Res se ne držim novene diete, vendar mi je vse skupaj sumljivo. Pa tudi prsi se mi zdijo večje, napete, izteka mleko ob stisku, dojim ne več 4m.
Tesd bom sprobala zjutraj, zanima pa me, če je katera punca krvavela in bila noseča, krvavitve pa zamenjala z M?
Nujno prosim, sem res v skrbeh.





skrita -> RE: Zanositev kljub krvavitvam? (12.1.2009 22:06:12)

Naj še napišem, da sem prvič imela zelo boleča prsa, špikanje, ... tega sedaj ni.




Pšemek -> RE: Zanositev kljub krvavitvam? (13.1.2009 10:55:06)

Jaz sem v prvi nosečnosti krvavela, vendar je šlo za IMN, to pa pri tebi verjetno ni, če ti trebušček raste. No, če sploh si [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image]. Res je najbolje da narediš test, boš tako najbolj ziher.




sanca -> RE: Zanositev kljub krvavitvam? (13.1.2009 12:24:02)

a si naredila test




Stran: [1]