Avtosedež MAXI COSI RODI SPS (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


LAVKK -> Avtosedež MAXI COSI RODI SPS (12.1.2009 16:31:11)


Pozdravljene!

Mene pa zanima, če ima katera ta avtosedež od 15 do 36 kg (MAXI COSI RODI SPS), da mi prosim pove kako ste zadovoljne z njim.

Hvala.




*maja -> RE: Avtosedež MAXI COSI RODI SPS (12.1.2009 18:10:57)

Nič posebnega sedež ko sedež.
Mi ga imamo za starejšo pupo že kar nekaj časa, in je tako kot vsi ostali sedeži te skupine.




Gordana-3 -> RE: Avtosedež MAXI COSI RODI SPS (12.1.2009 18:36:20)

tudi mi ga imamo od decembra, ko je bil na akciji v babycentru 11o evrov. sedaj ga imajo v sprau za 80 evrov.




ajdaN -> RE: Avtosedež MAXI COSI RODI SPS (13.1.2009 22:17:11)

Imamo pa nisem zadovoljna. Če bi še 1x kupovala, bi vzela Römerja.




Shorty_ -> RE: Avtosedež MAXI COSI RODI SPS (14.1.2009 7:12:31)

IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

Imamo pa nisem zadovoljna. Če bi še 1x kupovala, bi vzela Römerja.

Lahko vprašam kako so razlogi?




ajdaN -> RE: Avtosedež MAXI COSI RODI SPS (14.1.2009 19:07:42)

IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

Imamo pa nisem zadovoljna. Če bi še 1x kupovala, bi vzela Römerja.

Lahko vprašam kako so razlogi?



- Sedežni del se prelahko loči od hrbtnega. Pri prestavljanju sedež kar sam pade narazen.
- Za začetek je sedežni del preširok, samo da se mali premakne mu pas zleze dol čez ramo, pa je mali zelo velik 
- Pas fuuuul težko zategneš skozi tisti "kaveljček", vsakič sproti p.... ko ga zapenjam in vlečem pas skozi
- Sam sedež je bistveno manj fiksen v avtu od Römerja
- Premalo bočne zaščite...

V primerjavi z Römerjem zame nima nobenega plusa. Mogoče je xr kaj drugačen, tale sps je pofl!




Gordana-3 -> RE: Avtosedež MAXI COSI RODI SPS (15.1.2009 5:39:52)

IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

Imamo pa nisem zadovoljna. Če bi še 1x kupovala, bi vzela Römerja.

Lahko vprašam kako so razlogi?



- Sedežni del se prelahko loči od hrbtnega. Pri prestavljanju sedež kar sam pade narazen. v bistvu ne pade narazen, le nagne se nazaj v bolj ležeči položaj
- Za začetek je sedežni del preširok, samo da se mali premakne mu pas zleze dol čez ramo, pa je mali zelo velik nam pas nič ne leze preko rame, saj imaš nastavljen vzglavni del, kjer je fiksiran pas od avta
- Pas fuuuul težko zategneš skozi tisti "kaveljček", vsakič sproti p.... ko ga zapenjam in vlečem pas skozi mi s tem nimamo težav, ker je sedež večino časa v enem avtu in pas vedno pustimo v tistem kaveljčku. če sedež prestavljaš je tisto res malo tečno
- Sam sedež je bistveno manj fiksen v avtu od Römerja
- Premalo bočne zaščite...

V primerjavi z Römerjem zame nima nobenega plusa. Mogoče je xr kaj drugačen, tale sps je pofl!


römerjevega ne poznam, vem pa, da so bili kar dražji od maxi cosijev ...




Stran: [1]