iz česa je hladilno mazilo? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Tašana -> iz česa je hladilno mazilo? (11.1.2009 22:49:41)

Hladilno mazilo ... kaj je njegova osnova? Iz česa je? A je to olje, kako naredijo tako mastnega, belega in težko mazljivega ...

In katero je najboljše? Iz katere lekarne oz. od katere znamke?

N




botrca -> RE: iz česa je hladilno mazilo? (12.1.2009 10:23:24)

Katero hladilno mazilo? Najboljši je, da v lekarni vprašaš oni ti bodo sigurno povedali.




pikapoka315 -> RE: iz česa je hladilno mazilo? (12.1.2009 10:29:23)

voda, vazelin, lanolin, olivno olje,...
piše na škatlici, ki smo jo kupili v lj.lekarnah...
mi smo z njim zelo zadovoljni..




Pšemek -> RE: iz česa je hladilno mazilo? (12.1.2009 10:34:54)

Mi uporabljamo hladilno mazilo, ki ga namešajo v lekarni in ni prav nič težko mazljiv. Ima pa nežen vonj po ribah, zato predvidevam, da vsebuje ribje olje. Za več informaci pa res raje vprašaj kar v lekarni. Verjetno ima vsako mazilo malo drugačno sestavo.




evelin -> RE: iz česa je hladilno mazilo? (12.1.2009 10:38:17)

Js sem najprej imela navadno hladilno mazilo sedaj pa imam hladilno mazilo za občutljivo kožo. Oboje je super in kupljeno v lekarni




Mišni -> RE: iz česa je hladilno mazilo? (12.1.2009 10:40:47)

Ja, ena mazila so res taka bela in težko mazljiva, tista imajo dodan zink, se mi zdi. Niso pa vsa taka. Jaz sem uporabljala hladilno mazilo od Akre kozmetike. Ne vem, če ga zdaj še imajo.




kristinaj -> RE: iz česa je hladilno mazilo? (12.1.2009 12:06:36)

jaz uporabljam pasto di fissan, ki jo pa pri nas, vsaj v go ne dobiš in jo kupujem v italiji. sicer pa jih malo mažem, ker ju vedno ko sta pokakana na umivalniku umivam, drugače pa ne. ponavadi namažem le za čez noč.




majči22 -> RE: iz česa je hladilno mazilo? (12.1.2009 14:14:02)

Imam hladilno mazilo od lekarne. Sestava iz škatlice pa:
prečiščena voda, vazelin, lanolin, olivno olje, 02% vitamina E, 0,1%zmesi metil in propil parabena

Meni je super!




Stran: [1]