ciciban (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


boni25 -> ciciban (10.1.2009 20:19:45)

Ojla
A kaksna ve če imajo tudi v cicibanu kaksna znizanja?Nas mali bo star 8 mesecev in se ze postavlja na nogice in sm razmislala da bi mu kupila copate od cicibana, ker zdaj bi blo najbrz ze dobr glede na to da se ze postavla na nogice.Kaj ve mislite?


Hvala in lep pozdrav




CatJa -> RE: ciciban (10.1.2009 20:28:24)

Da jih ne potrebuje.




Gilo -> RE: ciciban (10.1.2009 20:37:39)

Kupi mu one nogavice, ki imajo ojačan zadnji del stopala. Mislim, da bo zadostovalo za hojo po stanovanju, kolikor bo pač hodil.




malecka -> RE: ciciban (10.1.2009 20:41:32)

Se strinjam z predhodnicana..... otrok pri tej starosti še ne rabi copat....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




lenca1 -> RE: ciciban (10.1.2009 20:46:41)

Mi smo prve copatke kupili, ko je šla v vrtec in to Superfitke, ki so veliko mehkejše kot Cicibanke. Za doma pa smo imeli nogavičke z bremzicami in copatke Shoo Shoos (ala Robeezz). Pusti otroku, da se nogica samostojno razvija, copatke pa mu kupi, ko in če bo šel v vrtec. Ciciban copatke in čeveljčke pa se že zelo dolgo odsvetujejo (poglej si malo po forumih nazaj mnenja strokovnjakov in uporabnic RR).




benika -> RE: ciciban (10.1.2009 22:13:38)

Nas mali bo star 8 mesecev in se ze postavlja na nogice in sm razmislala da bi mu kupila copate od cicibana, ker zdaj bi blo najbrz ze dobr glede na to da se ze postavla na nogice.Kaj ve mislite?


Na splošno se predlaga, da naj bi se otroku kupila prva obutev nekje 6 tednov po tem, ko shodi. Kupovanje copatk pri 8. mesecih...sori, ampak večje bedarije že nekaj časa nisem slišala.




kristinaj -> RE: ciciban (10.1.2009 22:36:47)

jaz sem naši dala copate z abs-om, ker se mi zdi da je v njih bolj svobodna kot v copatih... in še danes pri21m jo imam raje v nogavicah kot copatih..sicer sem ji kupila ene ampak brez gumi podplata, tiste ki so na zajčka z ušesi,  iz razloga ker dosti skače po kavču in da se ji ne zatika preveč...




kristinaj -> RE: ciciban (10.1.2009 22:37:52)

pomota... ne copate z abs-om ampak nogavice z abs-om....




botrca -> RE: ciciban (12.1.2009 17:55:40)

Imajo znižanja tudi v cicibanu, kar pojdi pogledat.




Stran: [1]