Dr Veličkovič (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


kr1a -> Dr Veličkovič (11.4.2005 13:45:03)

Ali kdo vozi svojega malčka k njej na preglede? Zanimajo me prvi vtisi o njej.




dory -> Dr Veličkovič (11.4.2005 13:47:15)

Midva sva pri njej...men je zaenkrat ok...stroga,natancna ampak to je tud edin prou...drugih izkusenj z njo nimam...




Anonimen -> Dr Veličkovič (11.4.2005 13:50:03)

Midva hodiva k njej.
Prvi vtisi?!:zmeden:
Iz prvega pregleda sem prijokala domov, tako me je prestrašila, pa tako grozno je govorila, danes po več kot dveh letih pa lahko rečem, da je izredno dobra zdravnica. In zelo se zavzema za "drugačne" otroke.




dory -> Dr Veličkovič (11.4.2005 13:51:49)

Hehe NUR...na prvi pregled sem pa pozabla...mene je spravla na rob obupa...pol je pa kr slo...




Anonimen -> Dr Veličkovič (11.4.2005 13:57:12)

teja.
Sem ti poslala privat sporočilo, pa od tebe ni blo nobenga odgovora, sem mislna da si že kam na lepš odpotovala.:morje:
Pa vidim, da si še tuki!




kr1a -> Dr Veličkovič (11.4.2005 13:57:40)

Hm zanimivo. Tudi jaz sem po prvem pregledu prišla domov vsa objokana. Na drugem pregledu, mi je bila ful odbijajaoča, prejšnji teden, ko sva bili na kontroli, pa same pohvale. Se mi je tok fajn zdelo, da mi je teta ratala všeč. A vas kdaj pohval?




dory -> Dr Veličkovič (11.4.2005 13:58:17)

Ja naju je prvic pohvalila po pol leta terapij...prej je pa zmer kej najdla :)




kr1a -> Dr Veličkovič (11.4.2005 14:00:53)

Tja, koga je pohvalila? Tebe, tamalga al oba?




dory -> Dr Veličkovič (11.4.2005 14:02:00)

Ah jest mam itak narobe handling in zmer kej najde..tamalga pohval ja :)




Anonimen -> Dr Veličkovič (11.4.2005 14:16:04)

Pr nas po novem oba ful hval. Tko da mi je zdej že kdaj kr mal neroden :ups:!
Je pa vedno tako, da najprej mal pokritizirajo, da lohk pol bolj hvaljo!:)




kr1a -> Dr Veličkovič (11.4.2005 14:25:41)

naja je tudi zadnjič ful hvalila, pa kako je mala napredovala, pa kako jaz obvladam, na koncu pa šok, ko me je vprašala če se bova hodili še mal igrat na delovno terapijo. Resnično sem pričakovala, da bo rekla, da od danes naprej hodiva na FT enkrat na mesec, nama je dala pa še delavno.:zmeden2:




Anonimen -> Dr Veličkovič (11.4.2005 14:31:59)

Ko je otrok enkrat pri njej voden, ga ne spusti kar tako iz rok!:)
Pri tisti fizioterapevtki, ki jo ima tud naš otrok je en fantek, ki je tako napredoval, da ne moreš verjet! Še oni so se ful čudili. Pa je že kar nekaj časa od tega, pa čist normalno se giblje, pa mora še vedno enkrat tedensko hodit. Je rekla Veličkovićeva, da preventivno, da ne bi slučajno nazaj v stare gibalne vzorce prešel.




bubalaja -> Dr Veličkovič (11.4.2005 16:34:17)

Z dr.Veličkovičevo je pa takole.Eni jo pohvalijo, drugi skritizirajo.Je pa tako, da vedno najprej zelo prestraši je pa potem veselje tolk večje, če ni vse tako črno,kot je napovedala.
Pa še noben jo grdo ne gleda, ker ponavadi je stanje boljše. Bi bil problem, če bi napovedala, da bo hodil, pa potem ne bi:(

NUR, kam pa vodiš :duda: na fizioterapijo?




TARA in MAJ -> Dr Veličkovič (11.4.2005 17:11:04)

Tudi midva hodivk njej vendar se mi nezdi niti malo stroga prav presenečena sem bila nad njo kako lepo zna z malčki.Hodimo pa tudi k njenemu možu Dr.Veličkoviču v Lj.je razvojni nevrolog prav tako zelo prijazen.;)




bucka1 -> Dr Veličkovič (11.4.2005 17:30:31)

Tut nas so poslali k njej. In je bil moj mož, jaz še ne toliko tako šokiran, da je rekel meni, da k njej ne gre več. No potem ko se je pa ohladil, je pa že mal drugače razmišljal. Meni je čisto všeč, da je stroga in natančna. Kaj bi bilo, če ne bi napak ugotovili, potlej po enem letu bi blo pa lahko prepozno. Zato je kr prav, da je taka. No mal jo moraš pa z rezervo jemat, ker tako dramatično tut ni kot ona razlaga.




daša -> Dr Veličkovič (11.4.2005 22:05:40)

Jaz sem bila prvič pri njej lansko leto junija, ko je bil tamal star 6 mesecev. Od tedaj hodiva vsaka dva meseca na pregled, na FT pa ne, ker pravi da ima samo počasnejši razvoj, gibalne vzorce pa čisto v redu in ni potrebno. Preden sem šla prvič k njej sem se je ful bala, ker sem od kolegice slišala, kako je "grozna", da nobene stvari ne narediš prav (kar se tiče rokovanja z otročkom). Meni vedno pokaže kako naj delam z njim (ga nosim, previjam, oblačim) in vedno sem pohvaljena, da lepo sodelujem. Res se mi zdi, da je najbolj huda, če vidi, da starši ne delajo z otročkom tako kot se jih uči. Ker se oni dol lahko še bolj "matrajo" z otročkom, pa če ti doma po svoje delaš, vse sproti "podiraš". Se mi zdi da je kar strokovnjak, pa tudi zelo stroga. Čeprav je pripravljena vse razložit kar vprašaš (včasih še vprašat ni treba).




Stran: [1]