premalo las (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


hana03 -> premalo las (11.4.2005 13:00:23)

Čao vsem skupaj!Zanima me ali ima kdo kakšno informacijo kaj storiti, če otroku ne rastejo lasje?
Hčerka je stara 2 leti in ima bolj malo las.Drugače se normalno razvija in ni nikoli nič bolna, niti prehlajena.Veliko pozornosti posvečam njeni prehrani, je zelo živahna in pametna,veliko govori,...nosečnost je potekala brez problemov.Vsi, tudi pediatrinja, le rečejo , da je treba počakat in bojo zrasli.A to ni lahko!Naj povem le še to, da je sploh še nismo strigli.HVALA!LP




mamsi -> premalo las (11.4.2005 13:20:46)

Moja sestra je bila tudi dolgo brez las (cca.2leti), zdaj pa ima bujne in goste lase. Nič ne skrbi, zrastli bodo.;)




nejcko -> premalo las (11.4.2005 13:46:06)


Tudi mi imamo v žlahti eno tako punčko. Zdaj je stara 4 leta, pa ima še vedno fantovsko frizurco.
Če dohtar nič ne reče, potem je panika odveč. Žal pač ne boste še tako kmalu čopkov delali. Tudi naša 9,5-mesečnica ima čisto dojenčkasto frizurico, poznam pa punčko, ki so ji že pri 5-ih mesecih čopke delali. Kaj čmo, tako pač je.





Olivija -> premalo las (11.4.2005 14:02:39)

Pri moji sestri je bilo enako, je imela do drugega leta en tak čisto svetel puhek, potem pa kodre. Še zdaj ima blond, goste in skodrane lase.

LP




pi -> premalo las (11.4.2005 14:03:21)

Tudi mi imamo enak problem. Moja hčerka bo maja stara 3 leta pa še vedno ima čisto kratke lase. Zadnjih nekaj mesecev so se ji malo zgostili v dolžino pa skoraj nič ne rastejo, nohti pa ji rasteji 100/h.
Če boš dobila kakšen pameten nasvet mi ga prosim sporoči.




Seven* -> premalo las (11.4.2005 14:11:38)

Ponavadi se to dogaja blondincem. Jaz sem bila 2 leti skoraj cist brez las, ko sem bila majhna. Je mama ze okoli zdravnikov laufala.. :)-:)-




Anonimen -> premalo las (11.4.2005 14:13:34)

Moj mali je blond, pa ima las za izvoz. Tako, da ne vem, če bo tole državlo, Seven :zmeden2:




Gina -> premalo las (11.4.2005 14:26:21)

Naša je bila do 2. let skoraj plešasta. Pri 4. letih je imela frizuro na fantka, do 7. leta smo jo pa 3x strigli vsega skupaj, pa še to samo 1x več kot 3 cm.
Še vedno ji raste kar nov puhek pri čelu, tako da vsaka frizerka misli, da si je spodaj, pod frizuro, kar sama lase postrigla. Goste ima pa precej, čeprav tanke.
Ne moreš pomagat. Različni so otroci.




niki5 -> premalo las (11.4.2005 14:36:13)

Naš je bil tudi dolgo brez las oz. zelo malo jih je imel. Samo verjamem, da je pri fantku lažje. Sedaj pri 6 letih ima pa zelo goste. Je pa tudi svetlolas.




bubalaja -> premalo las (11.4.2005 16:40:31)

Nič ne skrbi bodo že zrastli:bravo::bravo::bravo:Še vsem so:)




CUKRČEK -> premalo las (11.4.2005 16:50:53)

Ma ne se sekirat....pač so si otroci različni. Mu bodo že zrasli.
Moja mala je pri skoral 10 mesecih še brez zob(pa nič ne kaže da bodo kmalu ven pokukali), pa se nič ne sekiram četudi mi vsi govorijo, da to je pa res čudno, da še nima zob. Prav tako je pa tudi z lasmi ali pa s kako drugo stvarjo. Eni prej drugi pač kasneje...na goncu so pa vsi čupavi in zobati :)-

Pač se otroci različno razvijajo in prav je tako....a ne bi bilo dolgčas, če bi bili vsi enaki?!?





TARA in MAJ -> premalo las (11.4.2005 18:07:29)

brez panike poznam punčko ki tja do tretjega lata skoraj ni imela dlakce na glavi danes pa ima pravo čupo skoraj bi lahko rekla da so že preveč gosti.




Magi* -> premalo las (12.4.2005 3:23:55)

no tole z blondinci ne bo čisto držalo. moja sestra je imela goste črne lase, ko se je rodila. pa so ji nekje do drugega leta ratali čisto blond (gosti in tanki). in še danes je blond:-)

ne se sekirat, te stvari se zelo spreminjajo.




Stran: [1]