|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Babca
9.1.2009 20:38:41   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa



Nea_teja_ zakaj se nis ustavla pr men na kofitu dns dopoldan?



Me nisi povabla user posted image


Ma dej pejt v tri pisane marjetice no. user posted image Tolkrat greš mimo, sam preden jaz potrkam skoz okno si ti že pri banki.user posted image



A nimaš kej za počet in sam čez okn gledaš in šteješ promet.user posted image  No se bom drugič obljubim sam da me nauš vn vrgla ker bo zjutraj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Babca
10.1.2009 9:13:03   
Amoss
IZVIRNO SPOROČILO: koala

IZVIRNO SPOROČILO: malenaa

mene pa zanima kolko je kaj fantov na tem študiju, če je sploh kakšen.

a oni so pa potem dedkiuser posted image



Ne vem koliko jih je na faksu, vem pa da je en čudovit babičar v mariborski porodnišnici, se mu vidi da to počne z srcem.



Ja ta pa res, mene je imel na intenzivni negi po CR, pa ko sem prišla nazaj v P ko so se mi šivi zagnojili in mi jih je moral čistit, se mi zdi da bi se kar lahko zjokal zraven mene pa res je nežen in čustvenuser posted image user posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Babca
10.1.2009 10:46:40   
mala zirafa
Kaj pa misli glede urnika, 3 izmenski?Nočne, prazniki petki, svetki?Ko bo imela enkrat družino...?Naj malo tudi o tem razmisli .Jaz imam tudi sr. zdr., pa sem prešaltala v vzgojo.Saj v ZD je mega, sam moraš imet res srečo in poznanstva.Lahko pa razmisli tudi o privat patronaži.Saj rojstev je vedno več.Malo v razmislek.
Drugače obožujem medicino in vse kar se nje tiče.Ima pa tudi svoje šibke točke, kot sem že prej omenla.
lp

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Babca
10.1.2009 15:26:07   
Nea_teja_
Mislim da o tem ni kaj dosti razmišljala saj pravim niti sama neve točno kam naj bi šla.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Babca
10.1.2009 16:03:33   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Amoss

IZVIRNO SPOROČILO: koala

IZVIRNO SPOROČILO: malenaa

mene pa zanima kolko je kaj fantov na tem študiju, če je sploh kakšen.

a oni so pa potem dedkiuser posted image



Ne vem koliko jih je na faksu, vem pa da je en čudovit babičar v mariborski porodnišnici, se mu vidi da to počne z srcem.



Ja ta pa res, mene je imel na intenzivni negi po CR, pa ko sem prišla nazaj v P ko so se mi šivi zagnojili in mi jih je moral čistit, se mi zdi da bi se kar lahko zjokal zraven mene pa res je nežen in čustvenuser posted image user posted image


Ob mojem porodu v LJ je bil tudi babičar, sam mu je jezik tak tekel, da ga nisi mogel ustavtuser posted image , pa ful firbčen je bil, ko kaka babauser posted image

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Babca
11.1.2009 7:51:23   
mala zirafa
Hočeš rečt dedekuser posted image user posted image user posted image ?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Odvajanje od plenick
maca83 RR

Kaj vam najbolj pride prav?

kahlica (61%)

nastavek za wc (18%)

uporabljamo oboje (15%)

od rojstva brez plenick (5%)

drugo (2%)


Število vseh glasov: 66

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!