aptamil/milumil (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> aptamil/milumil (10.4.2005 15:36:48)

mene pa zanima kašna je razlika med aptamilom 3 in milumilom 3.
sicer mi pijemo že trojko, pa mi gre blazno na živce, ker recimo hipp, ki smo ga pil do sedaj nima trojke brez okusa, isto ne millerjevo mleko, sem milila da je ta milumil brez okusa, pa ga kupim pa ima po vaniliji, na škatli pa je to napisano s takimi črkami da rabiš lupo da vidš da je dodana aroma vanilije.

lp, lara




BokiMB -> aptamil/milumil (10.4.2005 16:24:26)

Milumil je bolj masten in bolj kaloričen od Aptamila.

Obstaja tudi Milumil 3 brez dodanega okusa.




Anonimen -> aptamil/milumil (10.4.2005 19:11:58)

u hudimano, dobr da si povedala k moja babnica pa res ne rabi še dodatnih kalorij. naslednjič kupim kaj drugega. ne vem pa kje obstaja milumil brez okusa? js sem tega kupila v dm-ju pa na škatli razn res čist pr kraj na malo piše dodana aroma vanilije ne piše nič! sem bla prov besna!

lp, lara




BokiMB -> aptamil/milumil (10.4.2005 21:43:55)

Res? V Mullerju prodajajo dve vrsti Milumila 3 in obe sta brez dodanega okusa. Pa še dosti ceneje je kot v DM. Mislim, da je manjše pakiranje (600g) po 1200 tolarjev, večje (800g) pa 1900 sit.

Mogoče pa bo Milumila manj popila, ker je bolj gost. Pa saj tistih par kalorij gor ali dol verjetno ni take razlike. Mislim, da ima Milumil3 80 kalorij na deci, Aptamil3 pa 78. Milumil3 je tako masten kot kravje mleko 3,5, Aptamil3 pa malo manj, mogoče 3,4. Za Milumil so podatki točni, za Aptamil pa bolj na pamet govorim.




Stran: [1]