|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 15:09:46   
Katey
Res je in ima v veliko primerih, kontra učinek oz. pes se odzove agresivno.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 17:30:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Zakaj pa hodiš  na sprehod in s psom in dojenčkom.user posted image Ok, pri nas to ni izvedljivo, ker je večja pasma, sam vseen. Enostavno se ne znajdem z vozičkom in vrvico.


A potem naj jaz mojega otroka, ki je na invalidskem vozičku doma pustim, da lahko peljem psa na sprehod user posted image

Je pa res, da so nekateri lastniki obup od obupa. Pri nas smo imeli enega soseda, z agresivnim psom, vsakič spuščenega. Poleti je napadel kolesarja, prišla je policija, sam tipo še vedno psa več ali manj sprehaja brez povodca user posted image user posted image user posted image .
Pa gospod povrhu vsega še drekov ne pobira za njim. Sem mu enkrat rekla, če misli pobrat drek, pa mi reče, ja naš ma precej večji kup kot vaša, in ne morem v vrečko spravt.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 17:31:25   
Anonimen
Zakaj so hudiča ravno ti psi odpetiuser posted image user posted image user posted image user posted image .


Agresivni? Ker ponavadi slicijo na svoje gospodarje, tako pravijo za pse.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 18:05:10   
Pikapolonica_
Zadevi se reče Dazer. In odganja pse. Menda če imaš svojega psa pripetega se tvoj pes ne zmede, ker dazer posreduje zvok naprej od naprave in ne navzdol in nazaj.
Mogoče za poizkusit / gresta s psom skupaj v trgovino, ga imaš na vrvici, vključi dazer in boš videla, če tvojega psa moti.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 18:05:47   
Pikapolonica_
http://www.dazer.com/dog-deterrent.jsp

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 18:07:50   
mamči
Hope2, mi smo imeli 15- letnega kužka ( mešanček z šnavcerko) srednje rasti in ne morem povedat, iz kolikih gobcev sem ga reševala. Pa je bil naš peso taka dobra duša, da ne znam povedat, ampak s temi velikimi popadljivimi psi smo pa res imeli kalvarije.
Pred nekaj meseci pa smo kupili mladiča - nemškega bokserja. In moji prvi nakup za psa : zraven ovratnice, povodca, hrane, posod sem kar direkt rekla prodajalki, da mi naj da kaj proti agresivnim vsiljivcem in sem kupila poprov spraj, ki ga imam s sabo v žepu. Napadalcu posprejaš v obraz in za kratek čas nič ne vidi, tako da ga zmedeš.
Mi smo doma v primestju in ima skoraj vsaka hiša kakega pesota, sam eni se lahko pa kar takole šetajo brez nadzora. Doma smo ob gozdu, kjer hodijo s psi mimo in enkrat je en dedc bil na še vedno našem delu gozda, ko je popadu našega starega pesota. Naš mali hvalabogu ni bil privezan in je stekel domov, njegov ovčar pa niti slučajno ni trznil na svojega gospodarja. In pol je ta idiot od deda mene napadu, da nimam psa pripetega na naši zemlji !!! Mislim, jaz sem mu čist z mirnega rekla, da bi bilo dobro ko naslednjič prečka naše parcele, da psa pripne. On pa začel v mene pizdit, pol je pa še njegov pes v mene beskav.
Mi je počil film, sem se tako zdrla nad njima, da sta šibala v neznano in ju nikoli več nisem srečalauser posted image . Pa en sosed spušča rotvajlerja ven, da se kao malo izživi. Enkrat je mene, moja otroka in mojega psa eno uro zasledoval po gozdu, da nisem vedela po kateri poti domov, če pa lastniku kaj rečeš, pa začne še huje lajat v tebe, kot njegov pes.
Jaz več nimam pardona do teh lastnikov in se kar razp..., če pa še dalje bevskajo pa sem sposobna kar iz mesta poklicat policijo. Enkrat bo napadu psa, drugič bog ne daj kakega otroka.

< Sporočilo je popravil mamči -- 7.1.2009 18:09:22 >

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 18:29:10   
pascalina
No tudi pri nas imamo slabo izkušnjo z lastniki, ki imajo spuščene pse. Ne pomaga nič, če v glavi nimajo poštimano. Kar se pa tiče policije, jaz vedno grozim da jo bom poklicala, drzim mobitel v roki in se delam da kličem pa je kar dostikrat pomagalo. Sem pa policijo enkrat tudi poklicala pa mi je rekel, da zaradi tega pa že ne bo hodil in da  je skoda časa in da naj se sama zmenim.
Grem pa v nabavo tega spreja, ki ste ga ponujali, ker imam dosti, da reveža pri 13 letih ne pustijo pri miru in da ga mečem tako kot hope2. k sebi pa zaradi tega ne pride cel dan
če imate se kaksno idejo kar na plan, bo dobrodosla :)

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 18:49:39   
mamči
Ne tale sprej je kar super zadeva. Jaz ga sicer še na srečo nisem uporabila, se mi pa zdi kar učinkovita stvar.
Je na osnovi popra, tako da neke velike škode psu tud ne povzročiš. Pa po moje deluje še  vzgojno - mogoče bo pes naslednjič malo poštudiral, ko se bo skušal polotiti žrtve.

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 18:53:13   
anabanana
Zakaj pa hodiš  na sprehod in s psom in dojenčkom.user posted image Ok, pri nas to ni izvedljivo, ker je večja pasma, sam vseen. Enostavno se ne znajdem z vozičkom in vrvico.

Ok, ne morem zdržat...kaj tako glupega kot so te zgornje vrstice že dolgo nosem slišala user posted image  ok ne bom več ...
 
Hope, vem , kako ti je...zadnjič šetam z Maxom in pripiči en narkoman (znan) z enim 60kilskim rotvajlerjem, oba psa sta bila na povodcu, vendar je rotvajler začel ful renčat in silit k našemu...ker je narkos imel definitivno manj kilogramov kot njegov pes je situacija postajala nevarna-pes ga je vlekel za sabo- in sem se pošteno vstrašila, Max pa ne, ker on je ful hraberuser posted image in ga je fino nalajal, kar ni ravno pripomoglo k situaciji...no jaz sem imela obe roki prosti in sem ga dvignila in odšla. Se pravi obstaja tudi problem pri ljudeh, ki imajo pse zvezane, ampak jih vseeno ne obvladajo. V tem primeru bi bil nujen nagobčnik.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 18:54:38   
hmm...
Boljše da ne povem kaj bi NAREDILA in povedala tem lastnikom. Boljše da sem tiho res.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 18:56:37   
hmm...
Zakaj pa hodiš na sprehod in s psom in dojenčkom. Ok, pri nas to ni izvedljivo, ker je večja pasma, sam vseen. Enostavno se ne znajdem z vozičkom in vrvico.

Ok, ne morem zdržat...kaj tako glupega kot so te zgornje vrstice že dolgo nosem slišala ok ne bom več ...


Enako.user posted image


Katey  žal mi je da si dala to skozi.user posted image


Bogi pri.user posted image user posted image Upam da bo čim manj tega, in čim VEČ PAMETNIH lastnikov.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 18:56:56   
hmm...
Bogi pri.


Psi*


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 20:26:17   
FLASK_A
Jaz sem tut besna na te user posted image user posted image user posted image user posted image lastnike!! Mislim, a zdej pa JAZ in MOJ OTROK ne smeva na sprehod z našim PRIVEZANIM 7kilskim psičkom, ki itak samo liže (očitno sploh ne zna grist hehe), zato da bodo gospoda lahko imeli agresivne pse odvezane user posted image user posted image user posted image Ja kam smo pa prišli?!!!

Če je pes agresiven, je za na vrvico. Pika.

Sem tut jaz že nakurla takega lastnika, mi je kri zavrela na 45 stopinj!!! Jaz pa z vozekom in kužijem. Matr, ima da ga priveže! Jaz bom šla po pločniku ko bom hotla in s komer bom hotla. Pa nočem nobenih skrbi da bo za mano en napadalen pes prilaufal, pol bi mi pa še lastnik težil. Sam kaj, ko je lastnik takega psa vsaj stokrat bolj ruknjen kot njegov pes. Da bi ga sam zbutal user posted image !

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
7.1.2009 20:48:41   
Anonimen
Kdo pa je rekel, da ne smete na sprehod z otrokom in psom?user posted image user posted image Če vam je to izvedljivo, pač pojdite. Nam pač ni, ker je psica hiperaktivna in bi potegnila mene in otroka v vozičku. če so pa drugi lastniki taki, da imajo pse spuščene vsepovpreg, pa ukrepajte in jih prijavite. In je rešeno. Sploh, če veste, da je pes agresiven in je vedno brez povodca.user posted image In če bi bilo to konstantno npr. pri nas, pač nebi šla na sprehod s psom in dojenčkom.In sem ljubiteljica živali, zato me ni treba tu linčat zaradi mojega odgovora, ker sem napisala, da naj se gre pač na sprehod ločeno. In če ni to izvedljivo, kar pač ne moremo vedet kakšno situacijo imate vi doma, rešujte kakor znate in veste. Forum tu ne bo rešil te zagate.user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
8.1.2009 7:59:10   
LoCa
mislim sori, zdej pa že malo v afekte ene padate. kako vezo ima to, kolko kil ima pes? js sem imela v celem življenju najslabše izkušnje ravno z miniaturnimi psi!!! (pomoje je to zato, ker jih lastniki preveč v vato zavijajo)
to seveda ne pomeni da te ne razumem in da meni osebno kot lastnici psa ne grejo na živce taki primerki user posted image . so me nekateri že poskušali prepričat, da njihov je agresiven le ko je pripet.....ja, sure.
mislim, da se moraš na lastnika spravit, ne na psa. dobro, kako zaščito si le zrihti, če se bi kaj podognega še zgodilo. če je ta pes stalno odpet in teži, pa res pokliči policijo, zakaj ne? najbrž nisi ti edina, ki ima težave s temi lastniki.
samo meni se pri tem odpre vprašanje: a zdej bo vsak nosu s sabo neke spreje in dazerje in takoj ko se bo počutu ogroženega, bo sprožal neke napravice? ker iz osebnih izkušenj vidim, da je eni vrsti ljudi čisto vseeno, ali je pes miroljuben ali ne, presodijo mene+psa (sklepam da zato, ker izpadeva skupaj kot ena črna podoba user posted image ) že na daleč. za "podgane" pa se nihče ne briga, pa te nadirajo in se zaganjajo v vse živo. in meni ni vseeno, da si nekdo jemlje pravico se zaradi ene izkužnje (ali večih z enim psom) znašat nad mano al nad vsakim psom, ki je večji od njivega kriterija dopustljivosti. doživljam podobne krivice tudi s strani latnikov majhnih psov....ugotavljam, da jim ni jasno, da se živali med seboj ovohavajo...amapk sklepam da njihovi psi tega pač ne počmo?! ker moj 13 kilski črni pes je ful nevaren, ker hoče drugega 5 kilskega psa povohat....hja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
8.1.2009 8:18:53   
Amoss
Zelo učinkovit je poprov sprej, dobiš ga v vsaki malo bolje založeni trgovini za živali.
Vsi lastniki pa morete vedeti nekaj da s tem ko psa dvigujete z vrvico in ima po možnosti ovratnico mu lahko zlomite tilnik.Moji prijateljici se je to zgodilo ko ju je napadel en pes in v vsej ihti je želela svojemu psu pomagat, ga dvignila z vrvico v zrak in ugotovila da mu je zlomila tilnik.Tako da raje kupite oprsnice ni tako nevarno.user posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
8.1.2009 10:15:10   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

mislim sori, zdej pa že malo v afekte ene padate. kako vezo ima to, kolko kil ima pes? js sem imela v celem življenju najslabše izkušnje ravno z miniaturnimi psi!!! (pomoje je to zato, ker jih lastniki preveč v vato zavijajo)
to seveda ne pomeni da te ne razumem in da meni osebno kot lastnici psa ne grejo na živce taki primerki user posted image . so me nekateri že poskušali prepričat, da njihov je agresiven le ko je pripet.....ja, sure.
mislim, da se moraš na lastnika spravit, ne na psa. dobro, kako zaščito si le zrihti, če se bi kaj podognega še zgodilo. če je ta pes stalno odpet in teži, pa res pokliči policijo, zakaj ne? najbrž nisi ti edina, ki ima težave s temi lastniki.
samo meni se pri tem odpre vprašanje: a zdej bo vsak nosu s sabo neke spreje in dazerje in takoj ko se bo počutu ogroženega, bo sprožal neke napravice? ker iz osebnih izkušenj vidim, da je eni vrsti ljudi čisto vseeno, ali je pes miroljuben ali ne, presodijo mene+psa (sklepam da zato, ker izpadeva skupaj kot ena črna podoba user posted image ) že na daleč. za "podgane" pa se nihče ne briga, pa te nadirajo in se zaganjajo v vse živo. in meni ni vseeno, da si nekdo jemlje pravico se zaradi ene izkužnje (ali večih z enim psom) znašat nad mano al nad vsakim psom, ki je večji od njivega kriterija dopustljivosti. doživljam podobne krivice tudi s strani latnikov majhnih psov....ugotavljam, da jim ni jasno, da se živali med seboj ovohavajo...amapk sklepam da njihovi psi tega pač ne počmo?! ker moj 13 kilski črni pes je ful nevaren, ker hoče drugega 5 kilskega psa povohat....hja...



Če leti name, pol si si narobe prebrala, al pa nisi vsega prebrala. Nikjer nisem zapisala, da so psi krivi. Lastnike sem napizdla takoj, pa še rekla jim, da pes ni kriv. V tistem trenutki bi brez razmišlanja poklicala policijo, pa nisem imela telefona s sabo. Ko sem prišla domov, pa nisem klicala, saj ta pes ni sosedov, temveč je bil na obisku, pa več najbrž ne bo prišel, saj je lastnik tiste hiše pred 2 dnevoma umrl.
Nikjer nisem krivila velikih psov, saj imamo grde izkušnje tudi z malimi. Mu je en jack russel strgal ušes in ranil gobček. Napisala tudi, da so se napadi zgodili vedno na drugem koncu Slovenije in še celo sveta. Tega psa sem prvič videla. Bojim se vseh psov, ki so odpeti, pa četudi maha z repom. Če pa je pes pripet in vidim, da se z našim razume, spustim našega k vsakemu, mu rada volje privoščim prijateljstvo, ljubice, ljubčke, lizanje, ovohavanje, igranje... mi je lepo gledat kako se igra z drugimi, saj je doma sam med ljudmi.
V vato ga ne ovijamo, res da je scrklan, ampak to ni isto.
Očitno si ti napisala zgodbo po svojih izkušnjah oz enem in istem primeru.
Kljub vsemu pa če se stepe mali pes ali veliki, je velika razlika. Probaj velikega ali pa malega dat narazen in ga obvladat, valjda manjšega lažje obvladaš in zato tudi strah nekaterih ljudi pred velikimi psi. Vsak ima svoje strahove, jaz jih imam samo pred vsemi odpetimi in vsemi rotvajlerji (v življenju si ga ne upala pobožat, ker že vidim, da ima mojo roko v gobcuuser posted image user posted image - pa ne vem od kod strah, ker z njimi nimam slabih izkušenjuser posted image ).

ANabanana, dvigovanje psa v naročje ni priporočljivo, saj potem če je pes velik, lahk še tebe podre ali napadeuser posted image .

Amoss to je res in kot sem že prej napisala, me je ravno tega strah, da ga bom nazadnje jaz ubila, medtem ko ga skušam rešit na tak način. Ampak to je že refleks in avtomatsko to naredimuser posted image

Zdaj kar je, je. Ko bomo ali če sploh bomo videli spet ta avto tam parkiran, bo pa mož stopil do njih in jim povedal, če popazijo na svojga psa, ko so tu in če bo še problem, kličemo res policijo.


(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
8.1.2009 10:53:26   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: skokica01

Obup!
Pes mora biti na povodcu in pika!!!!!

A ni ful kazen, če na javnem mestu psa nimaš na vrvici?


Policaji na konjih so nestetokrat v Tivoliju, tam pa polno odvezanih psov. Tudi moja je bila, ko so sli mimo, pa ni nihce NIC rekel. Res pa je, da sem jo takrat imela pri sebi oz. jo drzala za ovratnico, da mi ne skoci v konje. So pa baje ze dajali kazni po Tivoliju.

Sicer pa naj bi dajali kazni tudi za nepobiranje dreka oz. ce nimas s sbao pripomockov za pobiranje - kazen je 40€, nazdirali naj bi pa mestni redarji. Point te kazni? Nikomur nihce nic, se vedno bo cela Ljubljana posrana, ker se vsi ubadajo samo z avti user posted image  

Jaz pa ne vidim razloga, da NE bi sel s psom in dojenckom na sprehod. Saj je menda logicno, da ko je ocka v sluzbi, da si sam doma z obema. Ce sem jaz oboje shendlala, pa pes ni cist nic miren in pridkan, ampak hiperaktiven, ki mora vse povohat ... pa Zappa sem vozila, ki se ga tudi ne da normalno vozit z eno roko.

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
8.1.2009 14:32:09   
LoCa
Hope, sej se nisem znašala nad tabo, ker sploh ne vem kake so tvoje navade kar se tega tiče, samo rekla sem.
o vati pa nisem govorila o tebi...to velja za večino podgančic v naši ulici, in če velja pri nas, potem velja povsod. konkretno: v naši ulici je ogromno mini psov, in le eni 3-4je so "normalni", če lahko tko rečem. uno kako dojemajo eni mene in mojga psa je pa seveda moj filing, pa ti rečem da kje večinoma točen, ker vem kake rpedsodke ima folk o ljudeh oblečenih v črno in obute v bulerje :P.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
8.1.2009 14:47:06   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Zakaj pa hodiš  na sprehod in s psom in dojenčkom.user posted image


Kaj bi bilo pa drugače, če bi bila samo s psom?user posted image

Hope, pri nas pomaga, če tudi jaz Mišo spustim. Če vidim kakšnega sumljivega psa, ki nam gre naproti, jo lepo spustim in potem se mu ona sam že uspe izognit.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
8.1.2009 14:49:30   
Hope2
Obleka mi ne pove nič o človeku, mi pa povedo besede: mali psi so podgane, veliki pa so normalniuser posted image user posted image .

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
8.1.2009 14:55:39   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Zakaj pa hodiš  na sprehod in s psom in dojenčkom.user posted image


Kaj bi bilo pa drugače, če bi bila samo s psom?user posted image

Hope, pri nas pomaga, če tudi jaz Mišo spustim. Če vidim kakšnega sumljivega psa, ki nam gre naproti, jo lepo spustim in potem se mu ona sam že uspe izognit.


Mišni, problem je, da je naš ful prijazen in bi se z vsakim rad igral, pa bi še šel nasproti temu psu. Ne vem ali bi se mu lahk tak hitro pol izognuuser posted image . Naš skapira, da mu je kdo sovražnik, ko drugi začne renčat in se zaletavat. Bi reku, da bi se po vseh pripetljajih bal vseh psov ali da bi bil bolj pazljiv, pa ga še ni izučilo. Samo tistih krajev, kjer je bil napaden se izogiba in bremza pred njimi

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
8.1.2009 15:01:31   
Anonimen
Kaj bi bilo drugače, če bi bila sama? Ja no, mislim, da je logično kaj.  Sem pa napisala mal višje, mi ne mormo vedet kakšne situacije imate vi doma, da ste pač sami in morste zrihtat vse naenkrat. mi imamo hvala bogu doma vrt velik malo manj kot 1000 kvadratov in se psica tam šeta kolikor jo je volja, saj je tudi zagrajeno okol in okol bajte.user posted image

Hope2, rotvajlerjev se pa tud jaz bojim, sam zagledam jih.Dobim kar en nepojasnen strah v kosti.user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
8.1.2009 15:03:08   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Zakaj pa hodiš  na sprehod in s psom in dojenčkom.user posted image


Kaj bi bilo pa drugače, če bi bila samo s psom?user posted image

Hope, pri nas pomaga, če tudi jaz Mišo spustim. Če vidim kakšnega sumljivega psa, ki nam gre naproti, jo lepo spustim in potem se mu ona sam že uspe izognit.


Mišni, problem je, da je naš ful prijazen in bi se z vsakim rad igral, pa bi še šel nasproti temu psu.


Aja, to je pa potem druga. Ker Miša je cvika, ona vse vsakemu psu na daleč izogne. Takod a imam res mir glede tega.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: j*e*b*e*m*t*i pa lastniki agresivnih psov
8.1.2009 15:03:39   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Kaj bi bilo drugače, če bi bila sama? Ja no, mislim, da je logično kaj. 


Ne, meni ni logično, zato pa sprašujem.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?