Pri 5 mesecih noče več mleka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tia&silvija -> Pri 5 mesecih noče več mleka (10.4.2005 8:53:57)

Pozdravljene!

A se je kateri zgodilo, da njeno dete pri 5 mesecih ni več maralo adaptiranega mleka?

Mi smo zalivančki in pijemo Milumil 2. Pred mesecem in pol smo začeli uvajati gosto hrano. Zelo rada je raznovrstne stvari. Sedaj že en mlečni obrok (ob cca 11 do 12 ure) zamenjamo v celoti z gosto hrano ter zvečer ji dam raznovrstne kosmiče.

Že tri dni pa imam pri ostalih mlečnih obrokih velike težave saj noče več piti mleka.
A mislite, da je to posledica tega, da pozna že veliko okusov in noče več piti, za moje pojme "bljak" adaptiranega mleka?
Kaj ste ve v takem primeru naredile?
Ste šle vse mlečne obroke na gosto hrano ali ste zamenjale mleko? Mislim, da je pri 5m še prezgodno, da bi jedli samo gosto hrano!

LP, Silvija&Tia




piščanc -> Pri 5 mesecih noče več mleka (10.4.2005 10:34:26)

naša mleka sploh ni hotela piti, ji je zadostovalo tisto s kašicami, tekočino pa je nadomestila s sokom in čaji. Sicer sem jo dojila, ampak se je okrog 5. meseca samo še crkljala zjutraj in zvečer, po, pred kašico.




ZARA -> Pri 5 mesecih noče več mleka (10.4.2005 11:39:18)

ja pri enih 5 al 6 mesecih je popila kar naenkratzelo malo mleka,tako da smo sli hitro na 3 goste obroke na dan!
Aptamil pije samo zjutraj in zvecer,drugace pa je ze skoraj vse!!
Probej mal z temi Medolinoti,frutolinoti....Zara ma to precej rada...




Anonimen -> Pri 5 mesecih noče več mleka (10.4.2005 15:34:39)

mogoče bi ji probala dat samo eno žlico kake mlečne kaše - take k se meša z mlekom (linoti..) glih tok da ji spremeniš okus mleka

lp, lara




urši* -> Pri 5 mesecih noče več mleka (10.4.2005 18:12:54)

JA PR NAS JE ISTO NAŠ SKORAJ 4 MESEČNI:duda: IMA EN OBROK DNEVNO RIŽEVO KAŠICO Z BANANO IN SPLOH NE BI VEČ PIL MLEKA1TAK, DA MU ZDAJ MEŠAM ZRAVEN ČAJ ALI PA ČISTO MALO KAŠE , DA JE DRUGAČEN OKUS!!PRAVE BORBE IMAVA!!!!




HuAnita -> Pri 5 mesecih noče več mleka (10.4.2005 19:40:28)

Meni je tudi zdaj, pri 6m, začela zavračati dojenje:((. Ampak je spet zagrabila po par dneh, se je vendarle tako lepo cartati...:bravo:9nebesa




puncica -> Pri 5 mesecih noče več mleka (10.4.2005 21:20:26)

Tudi naša ko je začela z gosto hrano mleka sploh ni več toliko hotela. tako da smo začel z pospešenim uvajanjem goste hrane iin ni bilo nobenih problemov. Danes pri 10 mescih pije mleko samo že ob pol šestih zjutraj ko se zbudi. Pri nas se je dobro obneslo, pač noče več mleka in je druge stvari med drugim dobi mleko tudi s skutkami, grisom, mlečnim rižem, če že kej poje:zmeden2:




Stran: [1]