|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   chicco baby vozilo
6.1.2009 19:10:51   
sali
http://www.soncek.si/si/chicco-67068-baby-vozilo-4-v-1-akcija-i6934.shtml

mogoče kdo ve kje ga prodajajo "v živo"? da ga lahko še vidiš? oz če ga ima kdo doma, kakšen se vam zdi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: chicco baby vozilo
6.1.2009 19:43:47   
*bubi*
Mi smo ga kupili v Toysu v A.

Ima svoje + in -.

ti napišem,. ko utegnem user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: chicco baby vozilo
6.1.2009 20:06:45   
Anonimen
Mi smo ga (decembra) kupili v Mullerju v Lj.
Dojenčica je stara zdaj 5,5 mes. tako da ga "aktivno" še ne uporabljamo, se pa meni zdi simpatičen. Mislim pa da je stal okoli 40 eur če se ne motim.
V živo ga boš pa po mojem težko videla, ker je zapakiran v škatli in ga moraš sestaviti.

< Sporočilo je popravil pikica** -- 6.1.2009 20:07:34 >

(odgovor članu sali)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: chicco baby vozilo
6.1.2009 20:08:45   
Anonimen
To stran k si navedla maš trgovino na Bledu ob jezeru.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: chicco baby vozilo
6.1.2009 20:41:42   
*bubi*
Evo malo tišineuser posted image

Torej: mi smo bubiju kupili tak avto pri 7m, zdaj je star 3 leta. Uporaben in aktualen je postal šele pri kakem letu in pol, ko je znal sam obračat volan.

To, da bi ti potiskala otroka, je neuporabno, ker z ročajem ne moreš upravljati volana (kot lahko pri triciklih). Volan je občutljiv in hitro sam zavije, tako da voziš v krogu. Pa majhni otroci obračajo po svoje, tako da na sprehod s tem ne moreš. Tako:
user posted image
Kolesa so plastična, avto je na asfaltu posledično glasen.

Stopalke za nogice so zelo majhne, bubi ni znal nogic gor držat (je bila malo prisiljena drža), pa še hitro so se odšravfale in nagajale.
Se mi zdi ta varianta boljša (ima večje stopalke za noge):
user posted image


Kot gugalnik ga nismo nikdar uporabljali.


OK, mi smo avtek nekajkrat vzeli ven, ampak se ni obneslo, zato ga uporabljamo v stanovanju. Vstran smo dali ročaj in ograjico. Pasov ne moreš odstranit (pač zdaj visijo dol). Bubi se je preigral z njim še pa še, ga prevračal, popravljal, skrival stvari v prostor pod sedežem.... in se seveda prevozil po stanovanju.

Zdaj lahko rečem, da je vreden nakupa, čeprav ga nismo uporabljali za to, kar sem pričakovala. In bi bil za isto stvar čisto ok kak drug poganjalček.

Pikapolonica ima nekaj izvedb takih poganjalcev, pojdi tja malo pogledat:

http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igra-na-prostem/poganjalci-tricikli

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: chicco baby vozilo
7.1.2009 20:52:48   
sali
*bubi*  hvala za izčrpno "poročilo".
Smo ga že kupili, v Mullerju, cena je pa ista kot na Sončkovi strani. Nam se je šlo predvsem za čim višje naslonjalo. Uporabljali ga bomo pa v stanovanju.

Še enkrat hvala vsem.
Lp Sali

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?