|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Inhalator
6.1.2009 18:02:59   
NevaJ
Pozdrav,

ali mogoče ima katera izkušnje z inhalatorjem  Mr RINO, pingvin. Zanima me če je glasen glede na to da je kompresorski.

Ali mogoče kdo uporablja PROJET ultrazvočni inhalator.

Zanimajo me vaše izkušnje.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Inhalator
6.1.2009 20:55:02   
NinaŠ
Izkušenj z omenjenima inhalatorjema nimam (imam enega predpotopnega izpred 4 let, ki kliče po zamenjavi user posted image ), vendar bi ti svetovala, da ob nakupu gledaš, da tekočino razprši v čim manjše delce (pridejo globje v pljuča) in malo glej na optimalen čas inhaliranja (otroci pri inhaliranju ponavadi niso preveč potrpežljivi).

(odgovor članu NevaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Inhalator
6.1.2009 20:59:28   
*bubi*
Pred nakupom sem študirala inhalatorje in bila prepričana, da je ultrazvočni ta pravi. Pa me je minilo, ko sem videla, kak sistem je. Predvsem veliko težji za čiščenje. In glede na to, da se vdihuje aerosol, bi bilo že skoraj potrebno zagotovit sterilnost.

Na tem projet zgleda, kot da je maska direkt na aparatu (brez cevi), se mi zdi, da bi otrok težko 5 min tako glavo držal user posted image


Res je, da kompresorski niso najbolj tihi, ampak je znosno. Damo risanko malo bolj na glas, da otrok podiha tisto fiziološko. Mi imamo Omronovega in sem zelo zadovoljna.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NevaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Inhalator
6.1.2009 21:44:19   
MAŠKA
Mi imamo tega pingvinčka, sicer je kar glasen, ampak je zanimiva oblika in punce ni bilo težko prepričat. Uporabljati pa smo ga začeli pri njenih 2,5 letih.

(odgovor članu NevaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Inhalator
6.1.2009 23:41:52   
NevaJ
Katerega omronovega pa uporabljate. Če lahko napišeš tip.

LP

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Inhalator
7.1.2009 8:11:58   
MAŠKA
Ne Omronovega, mi imamao Mr RINO pingvinčka, o katerem sprašuješ. Omrona pa sem slišala pri zdravniku in je enako glasen kot naš pingvinček.

(odgovor članu NevaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Inhalator
7.1.2009 9:06:38   
*bubi*
Tega imamo: http://www.diafit.si/article.aspx?articleid=18



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NevaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Inhalator
8.1.2009 21:56:45   
doroteja23
Mene pa zanima če ima katera inhalator, ki so ga imeli lani  v Hoferju? Namreč zdaj ga bojo spet imeli, pa me zanima če deluje ok, glede na ceno??

Hvala

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Inhalator
10.1.2009 9:29:48   
janjja
V Hoferju bo spet od ponedeljka in je super -preverjeno.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Inhalator
11.1.2009 12:18:10   
doroteja23
Od četrtka!

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Inhalator
11.1.2009 13:43:53   
bobika
IZVIRNO SPOROČILO: doroteja23

Mene pa zanima če ima katera inhalator, ki so ga imeli lani  v Hoferju? Namreč zdaj ga bojo spet imeli, pa me zanima če deluje ok, glede na ceno??

Hvala


Ja mi ga imamo in je tudi veliko v uporabi. Nam je vredu. Je pa podoben,kot jih imajo v bolnici in pri pediatrih. Tudi glasen ni nič bolj kot oni.
Za moje pojme se ga splača kupiti.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Inhalator
12.1.2009 12:48:56   
Rožica*
HOFER AKCIJA http://www.hofer.si/si/html/offers/58_9548.htm

Mi imamo prav tega, sem ga kupila lani, sem zelo zadovolna, sploh je ugodna cena in dobra kvaliteta za to ceno.
Prši še kar drobne delce, zdaj nebi vedela podatkov na pamet, sem pa le te preverjala ob nakupu.
Skratka vreden nakupa.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Inhalator
12.1.2009 14:01:31   
doroteja23
bobika in rožica hvala! Gramo se v četrtek gužvat! Upam da ga dobim!


(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?