gnoj v grlu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


radika -> gnoj v grlu (6.1.2009 13:40:30)

Zdravo!
naša mala pikica, zadnje čase ful hrope. nosek ji redno čistim in ima čistega. vase toliko časa malo zakašlja. se mi zdi kot, da bi imela v gnoj v grlu. enkrat sem ji ful fiziološke dala v nos, potem pa je bruhnila nekaj gnoja ven. ali ji lahko dam malo fiziološke za spit, da bi potem se ji gnoj odluščil. vročine nima. hvala za nasvet.




Naja31 -> RE: gnoj v grlu (6.1.2009 13:42:56)

Saj bi se smejala tvojemui vprašanju, ampak vem da misliš resno.

Ne, fiziološke ji ne smeš dati za piti.

Koliko je pa stara?

Parne inhalacije pomagajo za lažje izkašljevanje in dihanje.,




Doll -> RE: gnoj v grlu (6.1.2009 13:44:11)

To ni gnoj,ampak sluz.
redno čisti nosek tudi na 30 min,če je treba.Kupi baby vac aspirator,inhalacije delaj,operil P ponoči.Ker če ne boš čistila tako kot je treba lahko dobi otrok vneta uha,bronhitis...




Hope2 -> RE: gnoj v grlu (6.1.2009 13:44:28)

Kaj pa če je izbruhala šmrkelj




Doll -> RE: gnoj v grlu (6.1.2009 13:44:38)

Naja midve imava obe Markota pa sta 6 dni razlike :)




2 Sraki -> RE: gnoj v grlu (6.1.2009 15:33:50)

Fiziološko ne daš za spit, lahko pa narediš tako kot si že, jo daš malce več v nos in navadno jo tudi izpihnejo nazaj skupaj s sluzjo skozi nos ali pogoltnejo, se pa zgodi da tudi izbruhajo. Vendar je bolje da z baby vacom vse skupaj ven posesaš in je zadeva narejena. Vse skupaj pa večkrat na dan ponavljati.

Torej malo fiziološke v nos, nato z baby vacom vse ven posesat.




Detece -> RE: gnoj v grlu (6.1.2009 17:48:42)

Tudi našemu se je po temeljitem čiščenju noska sluz nabrala v grlu. Ampak nič ne moreš pomagati, se bo iz grla slej kot prej sama odstranila - to mi je povedala tudi pediatrinja.
Res pa je najbolje nosek čistiti redno z baby vacom.
Fiziološke pa naj raje ne pije.




jakaracman -> RE: gnoj v grlu (6.1.2009 22:38:08)

To je zaradi šmrklja v nosu.Fiziološka raztopina ni namenjena pitju in nič se ji ne bo odlušilo s tem.Odrasel človek pa lahko slano vodo grgra.




Stran: [1]