Baldahin za kamp prikolico (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Nea_teja_ -> Baldahin za kamp prikolico (6.1.2009 11:57:57)

Punce upam da ima kera počitniško prikolico in na njej Baldahin znamke KNAUS.Mi smo kupili zadnjič drugo prikolico in ima ta baldahin sedaj pa me zanima globina tega baldahina  ker mormo narest nekaj omaric pa nimam pojma kok je globina.Sem obrnila že vse živo pa nikjer ne najdem.
Al pa če mogoče kera ve kdo je zastopnik za kamp prikolice znamke Knus.Uf sem zakomplicirala.




oka -> RE: Baldahin za kamp prikolico (6.1.2009 12:20:25)

Kaj pa če pokličeš tistega, ki vam je prodal prikolico?

Drugače pa je v tem linku en zastopnik:

http://www.transportplan.net/E-sejem/shop/store.cgi?sku=1098966940&action=link

P&D Avto.

Na netu sem zasledila, da je zastopnik za Knaus tudi Triglav Caravan center v Trzinu.




Nea_teja_ -> RE: Baldahin za kamp prikolico (6.1.2009 12:47:09)

Kupili smo jo od enega ata in mislim da ne ve kok je globina baldahina sem klicala  v triglav caravan pa je reku da ni sigurn ampak da naj bi bil 2,4 m




oka -> RE: Baldahin za kamp prikolico (6.1.2009 12:49:49)

Lahko pa probaš še tako, da greš na spletno stran od Induplatov. Poglej tam kake so dimenzije za baldahine, ki ustrezajo dolžini vaše prikolice. Sicer ne boš dobila točnih podatkov za tvoj baldahin ampak odstopanja so pa najverjetneje minimalna.




Nea_teja_ -> RE: Baldahin za kamp prikolico (6.1.2009 12:53:21)

Fora je v tem da ima vsaka znamka lahko svojo globino.Un mi je reku da naj bi bila 2,4m nekje osnovna no upam da je ker bomo po tej recimo delali omaro.




Stran: [1]