Sirup PHOLCODIN (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


anita4 -> Sirup PHOLCODIN (5.1.2009 20:48:55)

Živjo!
Danes smo bili pri zdravniku , zaradi vnetega očesa in suhega kašlja.Stari smo 12 mesecev.
No in za očke smo dobili kapljice , kar je super, za kašelj pa sirup Pholcodin in kaj se je zgodilo;
namreč...
sama poskusim vsaki sirup (vsaj pol žličke) , da vidim kakšnega okusa je , nato sem tudi po napotkih zdravnika dala našemu sončeku pol žličke.
To je bilo ob 17:00, nakar mene okrog 19:00 začne na roki neki srbet in pogledam in vidim rdeč flek in polno majhnih belih pikic ( a ful srbi).
No in nič da bi jst kaj pomislila od kod imam  se z snašimsončom igrava dalje nakar opazim na njegovem zapestju isti rdeč flekec in pikice.
Seveda sem takoj pomislila reakcija, ga slečem in res na nogici , na trebuščku in na rokici( hvala bogu se ni praskal).
Pokličem P povem kaj se je nardilo in so namodsvetovali dalje jemati ta sirup.Predlagal je naj grem v lekarno in vprašam če imajo kaj za suh kašelj.
Zato bi vas prosila , če katera mogoče ve kakšen dober sirup proti kašlju , ki se ga da dobiti brez recepta.
hvala lepa.
lp
anita




kaja02 -> RE: Sirup PHOLCODIN (5.1.2009 20:59:58)

poskusi s slezovim sirupom, oblaži suh in dražeč kašelj, naši pomaga

čimprej se pozdravite!!!




ajataja -> RE: Sirup PHOLCODIN (5.1.2009 21:01:11)

Midva sva stara  8 mescev pa sva pred kratkim dobila sinecod kapljice  po dveh dneh je nehal kašljat pa tudi za zamašen nosek pomagajo.Dobi se pa tudi brez recepta,tako piše na škatli,sicer sem  jih pa jaz tudi na recept morala plačat-beli recept.




analucija -> RE: Sirup PHOLCODIN (5.1.2009 21:01:34)

mi smo imeli prospan. pomaga pri izkašlevanju





anita4 -> RE: Sirup PHOLCODIN (5.1.2009 21:10:18)

ojej,samo sinecod ne, po njem smo pa dobili krče[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].





ajataja -> RE: Sirup PHOLCODIN (5.1.2009 21:37:00)

pol ste pa vi ful občutljivi.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




botrca -> RE: Sirup PHOLCODIN (5.1.2009 22:03:46)

Kupi od bebi vala kremico z eteričnimi olji in mu samo zvečer pred spanjem po prsih malo namaži oz. zmasiraj. Jaz sem to delala mogoče 3x in je pomagalo, ker od P nisem dobila nič.




Stran: [1]