Kaj za krst? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Čarli08 -> Kaj za krst? (5.1.2009 18:55:20)

Kaj oblečete fantkom za krst? Sploh zdaj v teh zimskih mesecih?




Anitka -> RE: Kaj za krst? (5.1.2009 19:06:12)

Naš je imel srajčko, jopco, žametne hlače.

[img]http://www.shrani.si/t/1L/8D/3UlQXBlf/1/dscn2598.jpg[/img][img]http://www.shrani.si/t/y/AL/1YIRzqKV/1/dscn2599.jpg[/img]




slovenka -> RE: Kaj za krst? (5.1.2009 20:13:27)

No, mene bi isto zanimalo za punčke. Imamo krst to nedeljo, smo se kar na hitro odločili, ker je že stara pol leta. Sem pa ji jutri mislila kupiti en bel plašček-bundica, kar se bo dobilo, pa da se da nositi tudi sicer, belo kapico ima, spodaj bo pa bolj v temno rdeče - sivi kombinaciji... Kaj mislite?






melanija -> RE: Kaj za krst? (5.1.2009 20:27:14)

Slovenka, mislim da je v redu, važno da jo ne bo zeblo. Punce so bil v roza oblečene, ena je  bila kar v zimskega pajaca, pa ni bil bel, fant pa v modro - malo debelejšo jopico in hlače, spodaj pa v žametkah in majici (krstili smo ga april - ni bilo še dovolj toplo za kaj drugega).




katra55 -> RE: Kaj za krst? (5.1.2009 20:29:23)

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

No, mene bi isto zanimalo za punčke. Imamo krst to nedeljo, smo se kar na hitro odločili, ker je že stara pol leta. Sem pa ji jutri mislila kupiti en bel plašček-bundica, kar se bo dobilo, pa da se da nositi tudi sicer, belo kapico ima, spodaj bo pa bolj v temno rdeče - sivi kombinaciji... Kaj mislite?




Se mi zdi kar OK, je fajn da kupiš nekaj takega kar lahko tudi naprej nosi. Spodaj ji kupi kake fajn podložene hlače, ker v cerkvah je kar mraz. Lahko pa kupiš kar en lep kombinezonček.





Čarli08 -> RE: Kaj za krst? (5.1.2009 21:02:33)

Nekaj takega kot Anitka sem imela tudi jaz v mislih. Take lušne frajerske hlače in bundico. Tako, da bo še lahko kdaj imel.




bskrle -> RE: Kaj za krst? (6.1.2009 6:59:11)

Otroku naj bo toplo, barve niso važne, samo,da se da čim lažje odpreti pri vratu zaradi maziljenja.

Klasično belo obleko nadomesti belo oblačilo - prtiček, ki ga imaš  poleg.




AnciM -> RE: Kaj za krst? (6.1.2009 10:15:48)

Moj je bil v plavem zimskem kompletu. Bela barva ni pomembna, saj moraš tako imeti s seboj bel prtiček, ki mu rečejo belo oblačilo. Pri obleki je pomembno le, da enostavno lahko slečeš kapico in odpneš zgornji del, da mu naredi križ na prsih.




Kranjcanka -> RE: Kaj za krst? (6.1.2009 10:53:45)

jaz sem v trstu dobila jopico, srajcko s kravato in podlozene hlace v bez barvi, pa svilene copatke. krstili smo ga pa marca, star je bil dobre 4m.

lp




Stran: [1]