Kazalo slik v wordu (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Anonimen -> Kazalo slik v wordu (4.1.2009 21:00:07)

Kako ga narediti? A zna katera? Označiš najprej slike?




Anonimen -> RE: Kazalo slik v wordu (4.1.2009 21:06:40)

označiš sliko/vstavi/napis

itd.

vstavi/kazalo/slik...




Freycha -> RE: Kazalo slik v wordu (4.1.2009 21:10:54)

kazalo slik misliš?

Najprej sliko označiš, vstavljanje/sklic/napis.....

dodaš sliki napis če hočeš in kar je najpomembneje, da označiš, da je slika (imaš možnost še grafikon, tabela, itd..).

To moraš narediti z vsemi slikami.

najboljše je, da to narediš kar sproti, ko vstavljaš slike.

ko pa imaš vse slike vstavljenje, klikneš pa zopet vstavljanje/sklic/kazala..... klikneš tretji zavihek: Kazalo slik, določiš, kako bo kazalo izgledalo in potrdiš. Če si vse naredila prav, se ti mora kazalo izpisati.




Anonimen -> RE: Kazalo slik v wordu (4.1.2009 21:17:55)

O, hvala. Bom poskusila. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Anonimen -> RE: Kazalo slik v wordu (4.1.2009 21:34:10)

Pa mi ne uspe. Ko vstavljam napis za ime slike nor Toplotna črpalka, mi še zraven pokaže 1. Zakaj to? A tako se pa ne da naredit, da piše ; Slika 1; Toplotna črpalka. In za kazalo mi ne najde nič. Bom še enkrat poskusila.




Ribica ** -> RE: Kazalo slik v wordu (4.1.2009 21:34:48)

Seveda se da. Samo najprej moras vedno imet Slika 1: blabla.




Anonimen -> RE: Kazalo slik v wordu (4.1.2009 21:41:51)

A to sama napišem npr Slika 1, blabla...Samo moti me, da se na koncu izpiše št 1, ker če jo izbrišem, potem ne najde kazala.




Freycha -> RE: Kazalo slik v wordu (4.1.2009 21:44:14)

jah saj za kazalo je smotrno, da imaš označeno, katera je slika 1,2,3, itd.... Sploh, če se tudi v tekstu sklicuješ na kako sliko....... to kar pusti tako, da piše: slika 1: bla,bla,bla.....




Anonimen -> RE: Kazalo slik v wordu (4.1.2009 21:44:43)

seveda mora pisat slika 1, slika 2, tako je edino pravilno in word ti sam številči. če vmes vstaviš še eno sliko, ti ostale preštevilči.




Freycha -> RE: Kazalo slik v wordu (4.1.2009 21:45:39)

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

A to sama napišem npr Slika 1, blabla...Samo moti me, da se na koncu izpiše št 1, ker če jo izbrišem, potem ne najde kazala.


lej, kazalo slik je sestavjeno iz slik kot takih (torej; slika 1, slika 2, itd... ) ne pa iz imena slik..... Ker ni nujno, da daš vsaki sliki ime, mora pa biti številka, na katero se kazalo sklicuje.




Stran: [1]