Wii fit (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


RoZala -> Wii fit (4.1.2009 20:52:34)

V oči mi je padla stvar, ki se imenuje Wii fit. Ali jo kdo ima in ali je zadeva uporabna za razmigat se, shujšat... je zabavna ali se kmalu naveličaš? Kje ste jo kupili in kakšna je bila cena?




r1ta -> RE: Wii fit (4.1.2009 21:09:27)

Ja jaz ga imam eno leto. Zadeva je fajn za naučit se telesnega ravnotežja, pa tudi razmigaš se lahko fajn, če si pri volji. Jaz sem kar nekaj časa delala jogo in vaje za krepitev mišic, da bi pa z uporabo shujšala, mi pa ni uspelo. Bi morala delat več in morda še kaj zraven. Zna pa bit zabavno, če vas je več za stvar. Koliko smo plačali ne vem.




kaya2007 -> RE: Wii fit (4.1.2009 21:22:49)

jaz ne poznam nikogar, ki bi shujšal z wiijem, če želiš rekreacijo, je temu vseeno bolj namenjeno sobno kolo (ali kaj podobnega), wii fit je bolj zabava in igra, seveda pa lahko tudi telovadiš. ampak to lahko tudi brez njega, ne?




RoZala -> RE: Wii fit (4.1.2009 21:25:47)

Hvala obema. Zanima me še ali sta igrali tenis in ali je "lopar" daljinec in kako je občutljiv oz. natančen?




rija -> RE: Wii fit (4.1.2009 22:47:06)

dobiš ga v mullerju najceneje.....koliko se pa razmigaš pa je odvisno samo od tebe same.....se tudi brez wiija da fajn razmigat.....če hočeš.....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




emmy -> RE: Wii fit (5.1.2009 7:51:20)

RoZala: pri Wii-ju imaš pri igranju tenisa daljinec v roki, ki ti vsakič tudi zavibrira ko (oziroma če) udariš žogico. Je dokaj natančen. Je pa bolj za zabavo kot za konkretno rekreacijo.

Seveda lahko izbereš tudi tisto opcijo pri kateri tečeš določeno število minut in ti daljinec (ki ga imaš v roki) meri število pretečenih metrov. Lahko se greš jogo, ali kakšen bolj naporen trening za mišiče. Te pa vse skupaj vodi skozi celotne vaje.

Meni je zabavno. Bi ga imela za igranje igric in druženje recimo z otroki, ampak za pravo razgibavanje bi šla pa ven ali na fitnes.





Pikapolonica_ -> RE: Wii fit (5.1.2009 8:01:29)

IZVIRNO SPOROČILO: rija

dobiš ga v mullerju najceneje.....koliko se pa razmigaš pa je odvisno samo od tebe same.....se tudi brez wiija da fajn razmigat.....če hočeš.....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


Ehm, skoraj bi trdila, da je najceneje v Media Markt, oziroma še ceneje sem ga gledala na ebayu. moj se je odločil potem za xbox, pa mi je malo žal, ker ga dejansko ne uporabljamo, samo tisto začetno navdušenje, pa občasno na kaki domači čagi, krulimo not v mikrofon.




emmy -> RE: Wii fit (5.1.2009 8:30:26)

wii

Na tem linku je cena za Wii 250 eurov.
Če želiš izvajati jogo ali kakšne stvari za katere je potrebno ravnotežje pa moraš dokupiti še eno tako ploščo, ki se jo postavi na tla in na kateri stojiš. Ta pa mislim da stane še dodatnih 100 eurov.







RoZala -> RE: Wii fit (5.1.2009 8:41:08)

Hvala vsem. Zdaj si bom vzela nekaj časa za premislek in ogled zadeve [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Pikapolonica_ -> RE: Wii fit (5.1.2009 8:41:53)

Emmy, podlogo lahko dobiš že za par funtov iz Anglije, http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=m38.l1311&_nkw=wii+fit&_sacat=See-All-Categories , dosti ceneje so pa tudi konzole.




emmy -> RE: Wii fit (5.1.2009 10:08:04)

Pikapolonica_:
To kar sem jaz mislila (ko sem rekla da stane 100 eur) se imenuje Balance Board. In če jaz prav gledam an tem linku, ki si ga ti posredovala, te Balance Boardi stanejo tudi preko e-baya od 79 funtov naprej + poštnina. Torej to znese potem enako kot pri nas, nekje okoli 100 eurov.

Nekaj funtov je samo silikonska podlaga oz pokrivalo za to Balance Board.
Seveda ej pa popolnoma možno da se motim, ker še nikoli nisme kupovala preko e-baya in mogoče ne znam pravilno pogledati cen izdelkov.





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.1.2009 12:17:17)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Pikapolonica_ -> RE: Wii fit (5.1.2009 12:58:25)

.




RoZala -> RE: Wii fit (5.1.2009 13:32:32)

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

.



Pred pol leta sem tudi sama debelo gledala, ko mi je ena čisto navdušena sporočila, da si ga je nabavila.

Po domače bi lahko rekla: domači trener za jogo, aerobiko, tek, boks... ko pa se naveličaš telovadit, pa lahko preklopiš na igrice (to je zadeva od Nintenda).




Stran: [1]