rdeče splovilo (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


bskrle -> rdeče splovilo (9.4.2005 14:39:42)

Naša skoraj enoletna punčka ima rdeče po splovilu in okoli ritke, širi se koncentrično in ob krajeh se že lušči koža. Poskusila sem že z mandljevim oljem, oljčnim, bepantenom, niveo, hladilnim mazilom, pudrom. V ustih nima razjedic. Na plenici nisem opazila,da je kaj narobe z urinom. Plenice ima vseskozi iste,čistilne robčke tudi, doji se še 4 x na dan.
Vleče se že skoraj en teden, sama prebolevam mastitis, tako da zadnej dva dneva nisem toliko bila s ta malo.
Danes sva poskusili s canestenom, pogosto previjam, zračim ritko.
Imate še kak nasvet?




polona2 -> rdeče splovilo (9.4.2005 15:40:24)

Večkrat jo skopaj v čaju iz hrastovega lubja :zmeden:, bi skoraj moralo pomagati.




Anonimen -> rdeče splovilo (9.4.2005 16:43:44)

lahko so gljivice, priporočam obisk zdravnika da predpiše pravo zdravljenje




bskrle -> rdeče splovilo (9.4.2005 19:09:49)

Hvala za odgovore, saj greva v pon. k zdravnici,a do takrat je treba nekako pomagati.
Lp




Anonimen -> rdeče splovilo (9.4.2005 19:12:10)

Jaz pa ti priporočam, da ne preizkušaš kar vsega po malem na njej. Če res ne gre prej, jo maži kot običajno, v ponedeljek pa takoj k zdravnici.




polona2 -> rdeče splovilo (9.4.2005 19:20:58)

Kopel iz hrastovega lubja ji ne more škodovati, nam jo je priporočila patronažna, prav za vneto ritko, jaz jo ravno mazala ne bi, pa robčkom se tudi odpovej za nekaj dni.




ZARA -> rdeče splovilo (9.4.2005 19:23:36)

Kaj pa ce so robcki,bskrle??
Zari sem od rojstva cistila rito z niveinimi robcki,kar naenkrat je imela rdeco rito (pri 2 mes),nisem vedla od cesa!!
Sem robcke menjala z plenicnimi predlogami in vodo 100% razlika...takoj je blo bols!!!




Stran: [1]