Je pri 9 mesecih prezgodaj za na kolo? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pikapolonica -> Je pri 9 mesecih prezgodaj za na kolo? (8.4.2005 22:34:12)

No, saj že naslov teme pove vse. Zanima me torej, ali bo avgusta, ko bomo na morju in bo Tia stara 9 mesecev, še prezgodaj za to, da sedi v sedežku spredaj in uživa v vožnji.

Najbrž bo res še premalo stabilna.....

Pa-pa, :pika:




Anonimen -> Je pri 9 mesecih prezgodaj za na kolo? (8.4.2005 22:36:39)

Hm, Pikapolonica, še dobro, da si odprla to temo. Mene tudi to zanima. Jaz nimam občutka, da bi bil naš 9-mesečnik premalo stabilen za sedenje, ampak vseeno se mi zdijo tile sedeži tako... kaj pa vem no.




ZARA -> Je pri 9 mesecih prezgodaj za na kolo? (9.4.2005 7:07:58)

pomoje se ne,pikapolonica,vsaj Zara ni bila...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.4.2005 7:40:53)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




puncica -> Je pri 9 mesecih prezgodaj za na kolo? (9.4.2005 9:25:49)

A to misliš da bi sedela v sedežu na kolesu?:zmeden2: Po moje ni prezgodaj, naša bi že, če bi se mi kam spravl s kolesom:)-:)- Naša je pri 9 mescih že veselo kobacala pa sedela čist brez problemov že od 7 mesca. Kupite sedež pa je, ne vem zakaj ne bi, sej ga pa porabite kasneje pa je.




Anonimen -> Je pri 9 mesecih prezgodaj za na kolo? (9.4.2005 13:57:25)

Pikapolonica, če otroček že dobro sedi, lahko sedi tudi v sedežku za na kolo. To je največkrat ravno okoli 9. meseca. Takrat se ga lahko začne nosit tudi v nahrbtniku. Čelade pa prodajajo tako male. Jaz sem jo kupila za mojega starejšega sina, ko je bil star 10 mesecev.
Pozdravčke, Nojči




Pia73 -> Je pri 9 mesecih prezgodaj za na kolo? (9.4.2005 14:46:05)

Našega smo dali v ta sedež od 7-8 mesecev dalje,... Je bilo super, je užival kot še nikoli. Pa ati tudi, si je to blazno želel. :bravo:




m21 -> Je pri 9 mesecih prezgodaj za na kolo? (9.4.2005 17:57:26)

Mi smo bili sicer ravno stari eno leto, pa smo se tudi že nekajkrat peljali na koleseu. Seveda se dobi tako majhna čelada. Mi jo imamo nastavljivo od 46 do 52, ker imamo bolj majhno glavo. :zmeden2:




Stran: [1]