dojenje z nastavkom (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


Ana Luna -> dojenje z nastavkom (28.12.2008 8:04:44)


lep pozdrav vsem! imam eno vprašanje - dojim, ampak ker so bradavice iz dneva v dan bolj boleče, sem si omislila nastavke od aventa. sedaj pa se je pojavil problem - mali zaradi nastavkov vleče počasneje in zgodi se, da dojim celo 2 uri, da dobi neko normalno dozo ...
tiste, ki ste prakticirale dojenje z nastavki - je bilo pri vas podobno? koliko časa je trajalo, da se je otrok navadil in začel vleči malo hitreje?




onur -> RE: dojenje z nastavkom (28.12.2008 8:18:38)

Živjo. Moja je itak od vsega začetka zaspanka, pa še zlatenčna je bila. Tudi jaz sem imela razjedene bradavice in sedaj dojim z nastavki in tudi bom. Mala boljše vleče, sedaj ko je večja, stara 1 mesec in nekaj dni. Predvsem na začetku, ko mleko teče je ok, potem pa tudi malo podremlje vmes in jo moram spodbujat. Dojiva pa se čez dan tudi cca. 40 min skupaj z obeh jošk.




moyca -> RE: dojenje z nastavkom (28.12.2008 21:17:40)

jaz sem tudi prvih 14dni dojila z nastavki, a pri meni je šlo enako hitro kot brez[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




annie -> RE: dojenje z nastavkom (28.12.2008 21:25:02)

Mojega sem samo na začetku (ene 14 dni) dojila z nastavki. Je res, da je bilo dojenje počasnejše, ampak se splača, ker so se mi potem bradavice zacelile in utrdile in je bilo potem v redu, tako da sem dalje brez nastavkov dojila.




mamaemem -> RE: dojenje z nastavkom (29.12.2008 11:35:27)

Proti bolečim bradavicam pomaga mazilo Multi-mam Lanolin. Dobi se v lekarni in dela čudeže.

lp




Alči -> RE: dojenje z nastavkom (30.12.2008 19:49:35)

z nastavki sem dojila skoraj 4 mesece. Ni bilo problemov, ne z bolečino ne da bi dlje trajalo. V bistvu je šlo hitreje, ker je bil nastavek poln mleka skos. zdaj pri 6m jih ne uporabljam več se normalno dojiva.




Stran: [1]