hipp ali aptamil????-NUJNO!!!!!!!!!! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


ključek -> hipp ali aptamil????-NUJNO!!!!!!!!!! (27.12.2008 20:10:54)

katero mleko je boljše za zamenjavo novalaca???ker po n. mi mala ful bruha, zeleno kaka in non stop podiramo kupčke (skoz riga). in ker to traja že malo dalj časa, se mi zdi pametno zamenjati, pa ne vem, kaj je boljše. prosim za nasvete, vaše izkušnje.....

hvala in lp. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley10.gif[/image]




koala -> RE: hipp ali aptamil????-NUJNO!!!!!!!!!! (27.12.2008 20:16:11)

Čisto odvisno od otročka, jaz bi izbrala hipp.




lotoska -> RE: hipp ali aptamil????-NUJNO!!!!!!!!!! (27.12.2008 20:30:38)

Iz novalaca smo šli pri nas na  Aptamil. Najprej iz lekarne, potem pa iz Mullerja, kjer je bil cenejši.




Zala01 -> RE: hipp ali aptamil????-NUJNO!!!!!!!!!! (27.12.2008 21:08:51)

Jaz sem imela podobne probleme pred cca.3 leti, z novalaca sem prešaltala zelo hitro na hipp, na katerem sem ostala vse do  njegovega 1. leta starosti. Pa še ful rad ga je pil.lp j.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: hipp ali aptamil????-NUJNO!!!!!!!!!! (27.12.2008 23:08:31)

Naša pa Hippa ne mara preveč, ker je pregost. Začeli smo z Novalakom in je bil vredu ... se mi zdi da boljši tudi od Aptimila, ki ga imamo zdaj. Me pa zanima kje se še Novalac dobi (razen v lekarni)? Sem gledala v Mullerju in DMu, pa ga nimajo ...




kristinaj -> RE: hipp ali aptamil????-NUJNO!!!!!!!!!! (28.12.2008 11:15:30)

oba na aptamilu..... ta velika sicer ne več, tamali pa ja.... sem zelo zadovoljna, zapira jih ne, bruhajo tudi ne....

o hippu pa ne vem nič, sploh da obstaja...




špelin@ -> RE: hipp ali aptamil????-NUJNO!!!!!!!!!! (28.12.2008 11:19:02)

IZVIRNO SPOROČILO: koala
Čisto odvisno od otročka, jaz bi izbrala hipp.

Se strinjam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




kajajaka -> RE: hipp ali aptamil????-NUJNO!!!!!!!!!! (28.12.2008 16:47:02)

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Čisto odvisno od otročka, jaz bi izbrala hipp.


enako.
Smo tudi prešli z Novalaca AC po katerem je bila lačna na Hipp 1 in je bilo ok. 




SaTiSa -> RE: hipp ali aptamil????-NUJNO!!!!!!!!!! (28.12.2008 16:57:55)

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Naša pa Hippa ne mara preveč, ker je pregost. Začeli smo z Novalakom in je bil vredu ... se mi zdi da boljši tudi od Aptimila, ki ga imamo zdaj. Me pa zanima kje se še Novalac dobi (razen v lekarni)? Sem gledala v Mullerju in DMu, pa ga nimajo ...





Novalac se dobi samo v lekarnah. Je pa v Avstriji zelo cenejši, saj b njihovih lekarnah stane 800g 9,95€, pri nas pa če se ne motim 400g nekje 8€.




botrca -> RE: hipp ali aptamil????-NUJNO!!!!!!!!!! (28.12.2008 17:30:02)

Jaz od začetka uporabljam aptamil in ni nikoli bruhal ali pa posledično več ali manj kakal. Rad ga ima še zdaj. Kupujem pa v mulerju, ker je cenejši (zdaj ko ima eno leto aptamil junior ki stane 9,95€-800g).




Stran: [1]