|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
27.12.2008 19:01:22   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Lilu23

Če ne bi imela druge izbire bi sprejela kar bi mi bilo ponujeno- nobeno delo ni podčastno.


Saj ne gre za to. Gre za to, da enih stvar preprosto ne moreš delat. Jaz npr. vseg, kar je povezano z mrliči, ker me je tega blazno strah. Pa klati živali seveda tudi ne bi mogla, tu bi se mi tudi zmešalo 100-odstotno. Kot natakarici bi se pa šefu zmešalo, ker nikoli ne bi štimalo z denarjem, ampak TOTALNO ne bi. Pa gostom, ker NIKOLI ne bi dobili tistega, kar bi naročili.

O.K., prostitutka ... no, vsako delo je častno, to je že res ...user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
27.12.2008 19:22:09   
Anonimen
Boj se živega, ne mrtvega.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
27.12.2008 19:29:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Lilu23

Če ne bi imela druge izbire bi sprejela kar bi mi bilo ponujeno- nobeno delo ni podčastno.


Saj ne gre za to. Gre za to, da enih stvar preprosto ne moreš delat.
Jaz npr. vseg, kar je povezano z mrliči, ker me je tega blazno strah. Pa klati živali seveda tudi ne bi mogla, tu bi se mi tudi zmešalo 100-odstotno. Kot natakarici bi se pa šefu zmešalo, ker nikoli ne bi štimalo z denarjem, ampak TOTALNO ne bi. Pa gostom, ker NIKOLI ne bi dobili tistega, kar bi naročili.

O.K., prostitutka ... no, vsako delo je častno, to je že res ...user posted image


Točno tako.
Sploh se ne gre da je podčasno.
Klat neb mogla, mnde raj prej sebe, za dohtarja se ne čutim sposobno, za medicinko tud ne, poklici ki so povezani z orožjem so mimo vseh mojih načel ki jih imam in jih nebi mogla opravljat....
Z mrliči mi neb blo panike delat, kaj ti bo pa naredu?user posted image
Kelnarca sm bla....je blo prou fajn.
V fabrki me je sicer morilo, ampk bi preživela še kdaj če bi blo treba.
V bistvu bi večino del delala, so pa določena ki so v nasprotju z mojimi nazori in merili in resno dvomim da bi jih bla zmožna opravljat. Oz. jih nočem opravljat. Pa upam da ne bom nikoli tolk na tleh da bi jih mogla.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
27.12.2008 19:38:10   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ja, mesar in patolog jaz tudi ne bi mogla biti. Jaz že surovega piščanca težko nagačim s kakšno filo, ali pa ribe čistim;


Enako. Pa vojak tudi ne bi mogla bit.
Pa prostitutka tud ne.
Pa nikakor ne bi mogla v proizvodnji delat za tekočim trakom. Sem enkrat v študentskih časih, pa sem skor znorela od hudega enoličnega dela 8 ur, matr so slabo plačani za to matranje, sem šla rajši študirat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
27.12.2008 20:37:39   
lotoska
V domu za ostarele ne bi nikoli delala. Pa kot srednja medicinska sestra, natakarica, frizerka, zapisnikarca ali blagajničarka tudi ne.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
27.12.2008 20:50:08   
valči
Nikakor ne bi mogla delat v klavnici,mi bi se odpelalo od hudega,res.Sicer imam poklic za to-živilski tehnik in preden so me dali na prakso,sem rekla,da če me dajo v klavnico,pustim raje šolo.No potem sem pristala v Slosadu-prebirala sadje in zelenjavo,fajn delo.

Pa prostitutka ne bi mogla bit,pa nuna neuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
27.12.2008 20:52:03   
valči
Aja,sem pozabila,natakarica tudi ne-dokazano.Nerodna,zmedena,zvečer je manjkal denar,joj,to res ni bilo zame,sem delala en teden,nakar reče šef,da to ni zameuser posted image Študentsko delo.

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
27.12.2008 21:41:36   
Anonimen
Karkoli v zvezi s krvjo, od zdravnika do mesarja.
Blagajnicarka v trgovini, se mi sfuzla od tistega piskanja.
Raznasalka jutranjega casopisa (za nocnega sem takoj za user posted image ).
Resevalka iz vode.
Urarka.

(odgovor članu ursi)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
27.12.2008 22:40:25   
nejcko
Kateregakoli poklica, kjer je najmanjša možnost priti v stik s čimerkoli mrtvim (človekom ali živaljo), ker imam nekrofobijo - se mi zdi, da kar veliko poklicev ne bi mogla opravljati user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
27.12.2008 23:20:12   
muki1
Razen že omenjenih poklicev dela z mrliči, prostitucijo in delo na prostem v mrazu...brrrrrrr, mene še na toplem zebe...... najbrž tudi šef ne bi mogla biti.
Nisem tak tip človeka, da bi lahko nekomu ukazovala in se bodla z njim, jaz bi raje sama naredila, te bi me pa vozili po mojem......

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
28.12.2008 0:27:01   
hmm...
Drugače bi jaz patalog lahko kamot bila, mi ni panike, mesar pa za nič na svetu Mi je to dvoje ful različno.


Enako. Patolog bi jaz fulllllllllllll bila.user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
28.12.2008 7:01:34   
Kerensa*
No, tudi poklici, kjer je treba delati z zelo bolnimi (predvsem nalezljive ali smrtonosne bolezni), mi niso ravno pri srcu. Istočasno pa ljudi, ki opravljajo te poklice, najbolj spoštujem. Tudi reševalce na terenu, ki pobirajo pokojnike po kosih s ceste), medicinske sestre na intenzivnih oddelkih in tiste pri ostarelih, bolnih in nepokretnih ljudeh. Res, vsaka čast.

Vojakinja bi morda še bila, ampak taka brez puške oz. le te ne bi uporabljala (razen v samoobrambi, ampak to jo lahko tudi brez tega, da sem v tem poklicu). Pa ne vem, kakšen denar bi mi moralo ponuditi in kako zelo bi ga morala potrebovati, da bi bila poklicna morilka (tudi to je poklic 21-ega stoletja).

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
28.12.2008 13:36:26   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
bit tista bejba, ki vzdihuje po telefonu (najhujši job imho) - ne vem kak imajo uradni naziv user posted image
...

Ej, samo te so fino plačane. Se še spomnim svojih študentskih časov, ko smo bili študentje po pisarnah plačani nekje 400sit/h, une so pa dobile tut po 2000sit/h. user posted image
....


sej vem da so dobro plačane. samo jaz ne morem "fejkat enmu strancu" - sori. + ful mi je smešno, po moje bi se začela režat že po prvem stavku, ko bi se slišala kako ga izgovarjam kot "vroča Lola" user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 28.12.2008 13:50:24 >

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
28.12.2008 13:47:11   
srki
Kuharica....ker bi bilo vse preslano ali pa naslanouser posted image . Pa tudi dela, ki se opravljajo zunaj, ne vem če bi delala, sploh ne v mrazu. Aja, pa predsednik države tudi ne bi bila in politik ne, ker pač nisem politična, ampak direktna.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Katerega poklica ne bi opravljali?
28.12.2008 14:38:59   
mišk
Aja, vete kaj še jst ne bi bila? Osemenjevalec prašičev, krav ipd. V glavnem ne bi delala v pripustni postaji, ali kot veterinarka na terenu!user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Nakupovanje
patkapatatka

Kje najpogosteje nakupujete za vaše otroke?

na spletu (7%)

v trgovini (93%)


Število vseh glasov: 193

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!