|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se splača v Ljubljano na ogled?
26.12.2008 21:51:00   
Meggi
user posted image user posted image  Ljubljane v lučkah, če so že toliko denarja za razvetljavo zapraviliuser posted image ?

Ma mi se že par let spravljamo, pa me nekak še ni ornk potegnal? Za zapravit se verjetno da a?

Predlagajte mi, kaj me bo tako osrečl in moje 3 in 5 letno bejbike!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
26.12.2008 22:05:13   
Anonimen
Se.
V centru bila ponovno po ene desetih letih, se mi zdi. Vzemi priporocilo z rezervo.

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
26.12.2008 22:39:15   
glen
se

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
26.12.2008 23:12:50   
jakaracman
Jaaa, ful je lepo.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
26.12.2008 23:30:43   
rija
ja, meni se je....sem dobila nove camperceuser posted image user posted image user posted image


ne, resno.....prečudovito je, lepo....sploh, če primerjam z našim siromaštvom v msuser posted image  samo oblecite se.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
27.12.2008 4:09:19   
Kerensa*
Pa kakšen kamenček mi vrzi gor v okno, ko boš tukaj. user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
27.12.2008 7:03:47   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pa kakšen kamenček mi vrzi gor v okno, ko boš tukaj. user posted image


A ti ga lahko tudi jaz? user posted image Da pa bom vedela kam, pa obesi na okno kakšne rdeče gate user posted image , da ne bom metala v vsa okna, ki imajo pritrjeni zvočnik user posted image

Za danes imamo planiran izlet v Lj.


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
27.12.2008 8:13:33   
Anonimen
Mismo bili včeraj. Najprej smo hoteli drsat - drsališče med prazniki zaprto user posted image  Potem smo hoteli k frančiškanom gledat jaslice - gužva kot pred Notre Dame v Parizu, edina razlika je bila, da seveda v LJ ljudje en po drugem gazijo pred vrati, mater so se rinili kot ovce user posted image  Okrasitev je zelo lepa, ampak brez snega nekako ne pride do izraza. Potem pa še gužva taka, da je bilo za znoret. Smo se po hitrem postopku pobrali, in imamo za nekaj let dost.

Karnisa, sem gledala po oknih, kje bi kakšno silueto s čikom zagledala, pa nič. Še zvočnike so utišal. Je pa na Mestnem trgu ena še pa še fletna dobra vila, ki otrokom izpolnjuje želje. Mnogo bolje od zvočnikov. Ampak se tudi tam folk mimo vrste rine, banda primorska user posted image

(odgovor članu barbara b)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
27.12.2008 10:05:47   
Ribica **
Ce zadnja tri leta niste bili v LJ, potem se splaca. Sicer je pa okrasitev enaka kot lani, z izjemo enih 5ih novih planetov in slabo obesenih luck na drevesih ob Ljubljanici user posted image  Stanti so pa danes odprti, samo ni nic kaj dosti pametnega na njih - kic in take zadeve + kuhano vino in bomboni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
27.12.2008 10:31:26   
helloKitty
Danes ob 20.00 so na Prešercu Čuki. Mogoče bom jst tud šla mal poslušat (beri: gledat ta novga čuka!) user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
27.12.2008 10:37:48   
Blueeyes
oooooooooo, Čuki so ... Pol se pa še jz mogoče oglasim naokoli....

helloKitty novega Čuka?? a so že našli zamenjavo?? zdej pa res nism nč v medijih spremljala... ja ja, očitno bojo mel dons naši user posted image  ta pravo kmečko fešto.... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
27.12.2008 10:44:20   
helloKitty
ja Jernej Tozon že od spomladi (namesto Marka Vozlja). Men je toook luškan k poje tist Uuuu
http://www.youtube.com/watch?v=BY2H90crV6k user posted image

< Sporočilo je popravil helloKitty -- 27.12.2008 10:45:29 >


_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
27.12.2008 10:45:33   
Anonimen
Jaz sem bla tud včeri po parih letih....tak da sm pristranskauser posted image .
Lepo je okrašenouser posted image

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
27.12.2008 11:52:58   
ursi
Tudi jaz že dolgo nisem bila v Lj okoli novega leta, tako da mi je letos res lepo okrašena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
27.12.2008 13:11:55   
urška76
Pa če mate user posted image sabo se vam splača še na Kongresni trg zavit. Mi smo imeli v ponedeljek srečo, je bila ravno predstava Muca Copatarica v izvedbi otrok iz Kazine. Našadva sta oba gledala z odprtimi usti. user posted image  Drugač pa lučke kot lučke in strašna gneča ob Ljubljanici.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
27.12.2008 14:23:48   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: barbara b
A ti ga lahko tudi jaz? user posted image Da pa bom vedela kam, pa obesi na okno kakšne rdeče gate user posted image , da ne bom metala v vsa okna, ki imajo pritrjeni zvočnik user posted image

Rdečih gat ravno ne bom obešala (bo Kamikaza mislil, da se mi je dejansko zmešalo), imam pa obešenega okostnjaka, ki se sveti v temi (podnevi izgleda bel). To naj ti bo za orientacijo. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Karnisa, sem gledala po oknih, kje bi kakšno silueto s čikom zagledala, pa nič.

Če si iskala mojo silhueto, potem ne bo nič. Jaz kadim V stanovanju. Ne mislim zmrzovat zunaj. user posted image

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
27.12.2008 14:51:36   
helloKitty
Drugače bo do 30. sprevod dedka mraza vsak dan. Ob 17.00 štartajo iz Krekovega trga, po Stritarjevi, čez Tromostovje do Zvezde. Je luštn za videt. Ma godbo pa zajčke in medvedke in prave konje.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
27.12.2008 17:05:00   
Kerensa*
Včeraj so z nekimi bobni ropotali tukaj spodaj. user posted image  Zdajle je pa Dedek Mraz na Gornjem trgu.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
28.12.2008 11:16:37   
Moyca_
mi smo bili včeraj in se splača

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
28.12.2008 12:10:30   
Meggi
Še kr cincamo sem misla dons na nedeljo da ne bi bilo gužve. Pa me je moj zrajco, da gremo še kupit kopalniško opremo... usput ..

Čuke bom pa jaz vidla čez par dni, ko bodo poleg mene hehe., Na novoletnem plesu v Savinskem koncu,... to bo fešta... že brusim pete! Mogoč se spotaknem na novga čukauser posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
28.12.2008 13:33:19   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Še kr cincamo sem misla dons na nedeljo da ne bi bilo gužve. Pa me je moj zrajco, da gremo še kupit kopalniško opremo... usput ..

Čuke bom pa jaz vidla čez par dni, ko bodo poleg mene hehe., Na novoletnem plesu v Savinskem koncu,... to bo fešta... že brusim pete! Mogoč se spotaknem na novga čukauser posted image


v album sem dala par slik od včeraj

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
28.12.2008 14:14:30   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: barbara b
A ti ga lahko tudi jaz? user posted image Da pa bom vedela kam, pa obesi na okno kakšne rdeče gate user posted image , da ne bom metala v vsa okna, ki imajo pritrjeni zvočnik user posted image

Rdečih gat ravno ne bom obešala (bo Kamikaza mislil, da se mi je dejansko zmešalo), imam pa obešenega okostnjaka, ki se sveti v temi (podnevi izgleda bel). To naj ti bo za orientacijo. user posted image



Maš srečo, nisem te našla.

Ma, je bilo kar luštno v Lj. Malo je bilo mrzlo - pomaga kuhano vino user posted image
Če pa si želite pogledati Dedka Mraza, se pa ustavite pred Prešernovem spomeniku. Mi smo stali na oni strani Tromostovja in nismo videli NIČ user posted image
A sem omenila mraz? user posted image


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
28.12.2008 16:45:17   
helloKitty
Danes je koncert presenečenja (psssst ne nikomur povedat: T--- C-------)!!! user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
28.12.2008 18:21:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: barbara b
Maš srečo, nisem te našla.

Zakaj pa srečo? user posted image

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A se splača v Ljubljano na ogled?
28.12.2008 20:46:32   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: barbara b
Maš srečo, nisem te našla.

Zakaj pa srečo? user posted image


A si predstavljaš, da ti pod oknom kričim: KERENSA !!!
Pa še kamenčke, da mečem. user posted image


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?