|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BRONHITIS
26.12.2008 9:36:09   
catalina
Našuser posted image , 4 mesečen ima blagi bronhitis, zdravnica je dala ventolin, da ne bi hodili vsak dan na inhalacije, zanima pa me na kaj naj bom pozorna, da ne bi šlo naprej, ker še vedno izkašljuje, dajemo fiziološko, obkladke s kamilicami in oljem, zračimo, vlažimo, preverjamo dihanje.
Je še kaj takega, kar bi izboljšalo stanje in na kaj moram biti pozorna, saj zdravniki skoraj nič ne povejo.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BRONHITIS
26.12.2008 9:42:15   
botrca
Najprej user posted image za tvojega pikeca, naj se čim prej pozdravi. Pojdi v lekarno in kupi od bebi vala kremo z eteričnimi olji proti prehladu in vsak večer pred spanjem mu vtri v predelu prsi. Jaz sem to delala svojemu ko je imel prehlad in suhi kašelj in je pomagalo.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu catalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BRONHITIS
26.12.2008 11:11:16   
Petr_a
Odsvetujejo se maže z raznimi mazili po prsnem kožu !!!
otroku dvigni eno rokico in mu z dlanjo samo malo udarjaj po lopatici ,tako delaj večkrat na dan.
Se na ta način lušči sluz dol,da se ne nabira.
En majhen trikec,ki zelo pomaga,če delaš redno.
Moja dva vedno ko začneta kašljat delam tako in nikoli nista imela bronhitisa

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BRONHITIS
26.12.2008 11:45:08   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

Odsvetujejo se maže z raznimi mazili po prsnem kožu !!!
otroku dvigni eno rokico in mu z dlanjo samo malo udarjaj po lopatici ,tako delaj večkrat na dan.
Se na ta način lušči sluz dol,da se ne nabira.
En majhen trikec,ki zelo pomaga,če delaš redno.
Moja dva vedno ko začneta kašljat delam tako in nikoli nista imela bronhitisa



še marsikaj drugega se odsvetuje pa eni glih tak uporabljajo ali delajo. Jaz sem mojemu 2x namazala pa je bilo dobro, ni več kašljal. Saj piše da je primerno tudi za najmlajše, pa v lekarni vprašaj oni ti bodo najboljše svetovali. Moja sestra je mazala svojemu 3,5 mesečnemu sinu pa ni bilo nič narobe, le pomagalo je.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BRONHITIS
26.12.2008 12:37:46   
Petr_a
eni,eni .eni.
Eni tudi ne dajejo kapljic za kosti pa kaj kajne,se bo itak na otročku čez več let poakazalo.Pa pomeni da je to dobro za otrokauser posted image   ,ker pač eni ne dajejo,pa še marsikaj drugega?


dobro piti, vlažiti dihala (vlažne inhalacije, vlažilci zraka, parne inhalacije v kopalnici), da sluz postane bolj tekoča in jo otrok lažje izkašlja (ponavadi pogoltne, ker ne zna izpljuniti).


http://med.over.net/forum5/read.php?46,4395207,4506772#msg-4506772

http://med.over.net/forum5/read.php?46,1578483,1578543#msg-1578543


tako da vsaka po svoje,jaz vem da ne bom dajala in niti nisem.Zgoraj sem kopirala kaj delaš redno čez dan.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BRONHITIS
26.12.2008 16:28:29   
catalina
Hvala, Petra, tko tud delamo ja, vlažimo pa to...Hvala tud za linke.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BRONHITIS
26.12.2008 19:12:26   
bskrle
Če ste dobili ventolin, potem ni tako blago. Svetujem masažo hrbta - tapkanje,
vlažne inhalacije, dvignjeno vzglavje, štetje vdihov med  mirnim spanjem oz. ponoči, ali diha plitvo, hitro ...
Vsi ti podatki pomagajo zdravniku.


(odgovor članu catalina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Kdaj po klomifenu ste zanosile?
metuljcek27



1-3 mesece (68%)

4-6 mesecev (6%)

6-12 mesecev (5%)

1-2 leti (3%)

več (18%)


Število vseh glasov: 626

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!