|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 19:18:23   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Mi sicer gremo k tašči na večerjo pol pa domov pa v posteljo. Nisem verna in božiča ne praznujem.

Enako, s to razliko, da smo mi tam prespali.

_____________________________




(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:08:17   
Volga
Kaj pa pomeni, da ne praznuješ? Da ti je čsito enako kot vsak drug dan? Ali vseeno poješ malo boljšo večerjo, pa sem pa tja ujameš kakšno božično pesem? Jaslic nimaš postavljenih in v cerkev ne greš. Greš ob devetih spat lepo najeden, zjutraj pa otrokom nosi božiček.  A tako potem praznuješ božič ali ne? Ker jaz po vaših odgovori sodeč ne vem ali ga praznujem ali ne user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:16:47   
Freycha
moje mnenje: ne praznujem pomena Božiča. Torej ne častim kristusovega rojstva, zame, kot v verskem smislu ta praznik ne obstaja.

Je pa potem še druga plat tega praznika. Priložnost, da se lahko družina dobi, poje skupaj kosilo/večerjo, da malo počvekajo in preživijo nek določen čas skupaj. Recimo, mi smo skoraj vsako leto imeli večerjo 24.12. se vsi dobili na kupu, si potem tudi razdelili darila itd... ampak ne zato, ker bi praznovali Božič, temveč zato, ker sta potem moja starša splinila na Krvavec za cel teden in je bil to še edini večer, ko smo bili vsi skupaj. Nekako tako, kot danes, ko smo šli na kosilo k tašči in tastu. Ni bilo božično kosilo, pač priložnost, da se lahko vidimo - potem pa izkoristiš, pa še darila daš user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:17:43   
Freycha
Torej Volga, po moji razlagi - a ga vi praznujete, al ne? user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:22:05   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Torej Volga, po moji razlagi - a ga vi praznujete, al ne? user posted image


Po tvoji razlagi ga mi ne, vi pa user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:24:08   
Freycha
smotka - ne me žalit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:24:43   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

smotka - ne me žalit user posted image user posted image user posted image


Saj ne, ampak tako se mi zdi.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:25:05   
Anonimen
Jaz ne, sem se pa na njegov racun v zadnjih dveh dneh vsaj posteno najedla. Jeeeeee.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:26:22   
krfjolca
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Je pa potem še druga plat tega praznika. Priložnost, da se lahko družina dobi, poje skupaj kosilo/večerjo, da malo počvekajo in preživijo nek določen čas skupaj.


Evo, tudi mi praznujemo božič na tak način. Nekaterim je ta verzija komercialna, meni pa ni. Mi veliko pomeni, da je družina skupaj, da se potrudimo za skupen obed in da si izmenjamo drobne pozornosti za darila. Na verski pomen božiča pa ne dam veliko, imamo sicer jaslice bolj iz tradicije, pa običajno smo šli tudi k polnočnici (letos pa smo pozabili user posted image ).

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:27:27   
Anonimen
Je pa potem še druga plat tega praznika. Priložnost, da se lahko družina dobi, poje skupaj kosilo/večerjo, da malo počvekajo in preživijo nek določen čas skupaj.


To mi je tudi fino, poleg hrane, seveda.



(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:29:32   
Freycha
no, hvala bogu se vsaj nekdo z mano strinja user posted image

sicer pa, danes je moj dragi v službi - nočna... tko da, prav zlo božični ne mormo bit user posted image user posted image

volga, kaj ste pa vi včeraj počeli? pa danes?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:35:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

no, hvala bogu se vsaj nekdo z mano strinja user posted image

sicer pa, danes je moj dragi v službi - nočna... tko da, prav zlo božični ne mormo bit user posted image user posted image

volga, kaj ste pa vi včeraj počeli? pa danes?


Včeraj sem bila v službi do dvanajstih, potem sem prišla domov, spila pivo, šla po malega v šolo in domov. Potem je šel mali k moji sestri, jaz sem delala francosko, spila pivo, je bila ura osem, je šel moj narezek narezat, sva čakala malega, ga ni bilo, sva pojedla, ko je mali prišel, sva šla spat. Zjutraj pa so bila pod smreko darila.

Danes: jaz vstajanje ob devetih, mali in mož ob pol šestih, sta do desetih zlagla vesoljsko ladjo star wars, potem sem spekla pogačo, ker ni bilo kruha, vmes šla k prijalti po cuker, ker me je bilo sram v šatcuno, potem je prišla moja sestra s familijo bo božička za otroke, potem sem šla spat za eno uro, potem smo šli k tašči za eno uro, potem smo prišli domov, mali se je igral, jaz sem  štrikala, malo visela na compu, potem se je od moža en prjatu ogalsil za pol ure...potem sem še malo štrikala, spila še eno pivo, zdaj sem pa tu oz. zdaj pijem pivo in sem tu.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:36:38   
Anonimen
Danes: jaz vstajanje ob devetih


To mi tudi sede pri praznikih, pozno vstajanje.
Do kdaj sem spala pa raje ne napisem user posted image .

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:37:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Danes: jaz vstajanje ob devetih


To mi tudi sede pri praznikih, pozno vstajanje.
Do kdaj sem spala pa raje ne napisem user posted image .



O ja, spanje od devetih do devetih. Čisti luksuz zame.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:38:41   
Freycha
thja, men tole skor bolj božično deluje, kot naša varianta user posted image

evo, da nisem božično razpoložena govori že dejstvo, da sem danes generalno spucala kuhinjo, pospravila jedilnico in dnevno sobo. To se menda med takimi prazniki ne počne user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:40:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

thja, men tole skor bolj božično deluje, kot naša varianta user posted image

evo, da nisem božično razpoložena govori že dejstvo, da sem danes generalno spucala kuhinjo, pospravila jedilnico in dnevno sobo. To se menda med takimi prazniki ne počne user posted image


Ah, jaz sem danes tudi sesala, ko se mi je steklena skleda s testom, ko sem jo dala radiator, da bi prej vzhajačo, sesipala sredi dnevne sobe po parketu user posted image Mičku paternu, sem klelea ko mađar.

Pospravljeno imam pa itak, tako da ne rabim generalk izvajat user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:40:33   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Danes: jaz vstajanje ob devetih


To mi tudi sede pri praznikih, pozno vstajanje.
Do kdaj sem spala pa raje ne napisem user posted image .



jaz sem danes že na FB napisala, da bom začela v Božič in božička verjeti, ker je tamala uslišala mojo željo, da bi danes dolgo spala - in sem; sama od sebe sem se zbudila ob 8.30, kmalu za tem se je pa zbudila tudi malecka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:42:28   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ah, jaz sem danes tudi sesala, ko se mi je steklena skleda s testom, ko sem jo dala radiator, da bi prej vzhajačo, sesipala sredi dnevne sobe po parketu user posted image Mičku paternu, sem klelea ko mađar.

Pospravljeno imam pa itak, tako da ne rabim generalk izvajat user posted image



če bi jaz imela službo od 7h do 15h bi imela tut vse vedno doma pospravljeno... tko je pa pač malo večja ****, od mojega pa preveč tut ne morem pričakovati, že tko prekaša vsa pričakovanja user posted image


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:42:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha



jaz sem danes že na FB napisala,


Kaj je FB?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:42:51   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha



jaz sem danes že na FB napisala,


Kaj je FB?



facebookuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:43:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ah, jaz sem danes tudi sesala, ko se mi je steklena skleda s testom, ko sem jo dala radiator, da bi prej vzhajačo, sesipala sredi dnevne sobe po parketu user posted image Mičku paternu, sem klelea ko mađar.

Pospravljeno imam pa itak, tako da ne rabim generalk izvajat user posted image



če bi jaz imela službo od 7h do 15h bi imela tut vse vedno doma pospravljeno... tko je pa pač malo večja ****, od mojega pa preveč tut ne morem pričakovati, že tko prekaša vsa pričakovanja user posted image




Ja, saj to imaš pa čisto prav. Res pop lahko precej narediš, če pridše pravočasno domov. Pa še v šolo vmes malo kreneš, pa še izpite z 10 polagaš, a ne user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:46:02   
Freycha
ja točno to.... jaz pa visim do 18h v službi, letim domov, se z otrokom ukvarjam, ob 19h gre itak že spat, potem pa pospravljat, likat itd.... pa potem za šolo delat, ker imam predavanja kar na domu, pa še izpite z 9. in 10. delat user posted image user posted image user posted image user posted image  Če bi imela jaz več popoldnevov frej, bi tut VSE izpite naredila z 10, tko sem pa enega z 9. user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:47:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

jbi tut VSE izpite naredila z 10, tko sem pa enega z 9. user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


Ja, itak user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: a še kdo ne praznuje Božič?
25.12.2008 21:48:34   
Freycha
user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 74
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?