|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:10:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Aurea - tale mei-tai je res super. Danes sem ga pred opoldanskim spanjem dala noter, šla nekajkrat gor in dol po sobi pa je že spaluser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:10:20   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Evo odgovarjam ....user posted image  da se javim....ste pridne in sem vas našla...user posted image

Kako ste se imele včeraj?  Ma sigurno super, ne? Sem ful mislila na vas, mi je žal da nisem spoznala krasnih majčic, pa upam, da še bo kaka priložnost.
Sem vam hotela povedat, da je bla moja odločitev da ostanem doma, v danem trenutku pravilna user posted image , me je zgleda materinski šesti čut dobil user posted image ...moja Taja je že tečnarla popoldan....zvečer v mukah zaspala in se čez čas zbudila z vročino user posted image , spali smo NIč, no od petih dalje pa še to sem jo imela v naročju in sem zaspala sede user posted image  user posted image  user posted image , se je pa začela včeraj tud ZELO slinit in upam srčno da so krivi zobki in da bo končno tud njej kak pokukal...user posted image
Se revika cel dan matra že, pa zdaj sem jo komaj po dveh urah uspavala user posted image  
Kak sem žalostna, upam, da zrinejo  štirje naenkrat ven, pa da jo nrha mučit...groza, sem čisto adijo, pa tak mi je hudo...user posted image
No, sem se morala zjokat, upam, da boste mislile kaj na nas....grem ležat k njej, dokler bo ajala, da se vsaj malo odpočijem, kern e vem kaj me čaka ponoči.user posted image  
Lepo bodite , pa hvala ker ste tukaj , da sem se lahko potožla user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Tajo inuser posted image user posted image za tebe


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:10:45   
buccka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: buccka

Estrella ne vem če je pri meni prav napisan. Lin je mela ob rojstvu 3550g in ne 4550g-bog ne daj, še tako smo jo komaj spravili na svet. Verjetn bi me celo odprlo.user posted image

user posted image user posted image verjetno res. Bom pogledala, od kod se je tvoja tako zredilauser posted image user posted image A daš še ostale podatke in datume posvetovalnic???


Sploh ne vem kaj.
No 13.6 je mela 4600g in 55cm glavico 36cm
13.8 je mela 6400g in 61 cm glavica 41cm

A še kaj?

_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:11:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Evo odgovarjam ....user posted image  da se javim....ste pridne in sem vas našla...user posted image

Kako ste se imele včeraj?  Ma sigurno super, ne? Sem ful mislila na vas, mi je žal da nisem spoznala krasnih majčic, pa upam, da še bo kaka priložnost.
Sem vam hotela povedat, da je bla moja odločitev da ostanem doma, v danem trenutku pravilna user posted image , me je zgleda materinski šesti čut dobil user posted image ...moja Taja je že tečnarla popoldan....zvečer v mukah zaspala in se čez čas zbudila z vročino user posted image , spali smo NIč, no od petih dalje pa še to sem jo imela v naročju in sem zaspala sede user posted image  user posted image  user posted image , se je pa začela včeraj tud ZELO slinit in upam srčno da so krivi zobki in da bo končno tud njej kak pokukal...user posted image
Se revika cel dan matra že, pa zdaj sem jo komaj po dveh urah uspavala user posted image  
Kak sem žalostna, upam, da zrinejo  štirje naenkrat ven, pa da jo nrha mučit...groza, sem čisto adijo, pa tak mi je hudo...user posted image
No, sem se morala zjokat, upam, da boste mislile kaj na nas....grem ležat k njej, dokler bo ajala, da se vsaj malo odpočijem, kern e vem kaj me čaka ponoči.user posted image  
Lepo bodite , pa hvala ker ste tukaj , da sem se lahko potožla user posted image user posted image user posted image

Pikica mala boga user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:12:22   
buccka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: buccka

Estrella ne vem če je pri meni prav napisan. Lin je mela ob rojstvu 3550g in ne 4550g-bog ne daj, še tako smo jo komaj spravili na svet. Verjetn bi me celo odprlo.user posted image

user posted image user posted image verjetno res. Bom pogledala, od kod se je tvoja tako zredilauser posted image user posted image A daš še ostale podatke in datume posvetovalnic???


Ne, je vse OK za 4550g se je zredila od rojstva. Tisti podatki v oklepaju pomeni koliko se je zredila, zrasla do sedaj in za koliko cm se ji je povečal obseg glave user posted image
 
Spodaj je pa excelova tabela, kjer spremljamo napredek hroščkov


Aha, pa res nisem vedla za kaj gre. Hvala

_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:12:35   
*Tiana*
Uvaaaaauuuuuu, Estrella, lepo si nardila user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem vas pa komentirala pa komentirala in šele malo pred koncem vidla, da ste že vse pobegnile. user posted image
Špelin@ user posted image user posted image user posted image user posted image za sedenje

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:12:45   
mafi
jaz zdej letim pod tuš in vsem želim lahko noč, no zraven pa upam da bomo spal tko k je trebauser posted image .

nočka čveke

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majski hroščki 2008
21.12.2008 22:13:42   
*Tiana*
IZVIRNO SPOROČILO: buccka

Super pa nam je ratal.user posted image user posted image

Tiana zakaj pa mi ne odpre?


Ne vem, a link ti ne dela? Ti pošljem še enkrat.

(odgovor članu buccka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:14:16   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: buccka

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: buccka

Estrella ne vem če je pri meni prav napisan. Lin je mela ob rojstvu 3550g in ne 4550g-bog ne daj, še tako smo jo komaj spravili na svet. Verjetn bi me celo odprlo.user posted image

user posted image user posted image verjetno res. Bom pogledala, od kod se je tvoja tako zredilauser posted image user posted image A daš še ostale podatke in datume posvetovalnic???


Sploh ne vem kaj.
No 13.6 je mela 4600g in 55cm glavico 36cm
13.8 je mela 6400g in 61 cm glavica 41cm

A še kaj?


Ja te podatke rabim, a to so vse posvetovalnice????

(odgovor članu buccka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:14:59   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

jaz zdej letim pod tuš in vsem želim lahko noč, no zraven pa upam da bomo spal tko k je trebauser posted image .

nočka čveke



Enao, mirno nočko in dolg spanecuser posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:15:18   
buccka
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Evo odgovarjam ....user posted image  da se javim....ste pridne in sem vas našla...user posted image

Kako ste se imele včeraj?  Ma sigurno super, ne? Sem ful mislila na vas, mi je žal da nisem spoznala krasnih majčic, pa upam, da še bo kaka priložnost.
Sem vam hotela povedat, da je bla moja odločitev da ostanem doma, v danem trenutku pravilna user posted image , me je zgleda materinski šesti čut dobil user posted image ...moja Taja je že tečnarla popoldan....zvečer v mukah zaspala in se čez čas zbudila z vročino user posted image , spali smo NIč, no od petih dalje pa še to sem jo imela v naročju in sem zaspala sede user posted image  user posted image  user posted image , se je pa začela včeraj tud ZELO slinit in upam srčno da so krivi zobki in da bo končno tud njej kak pokukal...user posted image
Se revika cel dan matra že, pa zdaj sem jo komaj po dveh urah uspavala user posted image  
Kak sem žalostna, upam, da zrinejo  štirje naenkrat ven, pa da jo nrha mučit...groza, sem čisto adijo, pa tak mi je hudo...user posted image
No, sem se morala zjokat, upam, da boste mislile kaj na nas....grem ležat k njej, dokler bo ajala, da se vsaj malo odpočijem, kern e vem kaj me čaka ponoči.user posted image  
Lepo bodite , pa hvala ker ste tukaj , da sem se lahko potožla user posted image user posted image user posted image


Boga pikica, upam, da bo ninala ponoč, pa da so res zobeki.
Mogoče bo bolj hudo za prvega in bo potem za druge ok. Pri naši je bila vročina za prevag, za druzga pa nič-upam da bo tud naprej tako.

_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:15:44   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*
Uvaaaaauuuuuu, Estrella, lepo si nardila user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, se strinjam user posted image user posted image user posted image

Punce, a veste, da je danes prvi dan koledarske zime?

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Majski hroščki 2008
21.12.2008 22:17:16   
buccka
IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*

IZVIRNO SPOROČILO: buccka

Super pa nam je ratal.user posted image user posted image

Tiana zakaj pa mi ne odpre?


Ne vem, a link ti ne dela? Ti pošljem še enkrat.



Ja prosim, tam kjer piše tukaj mi se ne označi, tko da mi nima s kje odprt.
Booooo

_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:18:22   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*
Uvaaaaauuuuuu, Estrella, lepo si nardila user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, se strinjam user posted image user posted image user posted image

Punce, a veste, da je danes prvi dan koledarske zime?


Ja in najdaljša nočuser posted image  No sedaj bo šlo vse na boljeuser posted image user posted image Čudno, da niso še barve zamenjal, mislim, da nas čaka ju3 spet kako kodrlajsasto presenečenjeuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:18:57   
špelin@
Anitka, sem naredila en tak ohlapen plan za Moravce user posted image  A sem fajn mimo udarila, če rečem, da se mi zdi, da si iz Cankove?? Mi smo bili pred leti tam na zelo dobri pizzi in bi se zapeljali gor 2. ali 3. januarja (kadar je pač kaj odprto user posted image ) in tam še pojedli, da ne bi bili na tesnem s časom. Bi ti ustrezalo, če se takrat dobiva?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:19:19   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*
Uvaaaaauuuuuu, Estrella, lepo si nardila user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, se strinjam user posted image user posted image user posted image

Punce, a veste, da je danes prvi dan koledarske zime?


Aha, vemuser posted image

Ta sončna - sem videla mojo čestitko za RD.user posted image Pa ne se sekirat, če je bila objavljena en dan prej - dobre želje so vedno dobrodošle.

Jaz vas bom tudi danes predčasno zapustila in se beremo jutri.

Lahko nočuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:20:56   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Anitka, sem naredila en tak ohlapen plan za Moravce user posted image  A sem fajn mimo udarila, če rečem, da se mi zdi, da si iz Cankove?? Mi smo bili pred leti tam na zelo dobri pizzi in bi se zapeljali gor 2. ali 3. januarja (kadar je pač kaj odprto user posted image ) in tam še pojedli, da ne bi bili na tesnem s časom. Bi ti ustrezalo, če se takrat dobiva?


user posted image user posted image user posted image user posted image Nisi mimo udarila. Kje si prišla pa do te informacije?user posted image user posted image Pizze so pa v Ajdi res fantastičneuser posted image user posted image user posted image user posted image . Bom preverila kako imajo odprto - mislim, da kar oba dneva in se lahko takrat dobiva. Ni blema.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:21:19   
*Tiana*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*
Uvaaaaauuuuuu, Estrella, lepo si nardila user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, se strinjam user posted image user posted image user posted image

Punce, a veste, da je danes prvi dan koledarske zime?


Sej res user posted image , pa naj jo bo hitro konec

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:21:32   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*
Uvaaaaauuuuuu, Estrella, lepo si nardila user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, se strinjam user posted image user posted image user posted image

Punce, a veste, da je danes prvi dan koledarske zime?


Ja in najdaljša nočuser posted image  No sedaj bo šlo vse na boljeuser posted image user posted image Čudno, da niso še barve zamenjal, mislim, da nas čaka ju3 spet kako kodrlajsasto presenečenjeuser posted image


kodrlajsastouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:21:58   
buccka
Tiana hvala, sem dobila. Super punce, ni kaj. Kok pa vas je bilo vseh?

_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:22:12   
Anitka
Čmrlikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:22:31   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Anitka, sem naredila en tak ohlapen plan za Moravce user posted image  A sem fajn mimo udarila, če rečem, da se mi zdi, da si iz Cankove?? Mi smo bili pred leti tam na zelo dobri pizzi in bi se zapeljali gor 2. ali 3. januarja (kadar je pač kaj odprto user posted image ) in tam še pojedli, da ne bi bili na tesnem s časom. Bi ti ustrezalo, če se takrat dobiva?

user posted image user posted image user posted image user posted image Nisi mimo udarila. Kje si prišla pa do te informacije?user posted image user posted image
1x si nekaj omenila, ampak ne me vprašat kdaj user posted image
Pizze so pa v Ajdi res fantastičneuser posted image user posted image user posted image user posted image . Bom preverila kako imajo odprto - mislim, da kar oba dneva in se lahko takrat dobiva. Ni blema.
Super user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:22:55   
Anitka
A sem vam povedala, da se čez dan ne dojimo več?user posted image Se pa zato še vedno maksimalno ponočiuser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:24:15   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*
Uvaaaaauuuuuu, Estrella, lepo si nardila user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, se strinjam user posted image user posted image user posted image

Punce, a veste, da je danes prvi dan koledarske zime?

Ja in najdaljša nočuser posted image  No sedaj bo šlo vse na boljeuser posted image user posted image Čudno, da niso še barve zamenjal, mislim, da nas čaka ju3 spet kako kodrlajsasto presenečenjeuser posted image

kodrlajsastouser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Majski hroščki 2008 - 9.del
21.12.2008 22:24:52   
*Tiana*
Čmrlika upam da se kmalu pozdravite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tally in mafi lahko noč in čimbolj mirno spanje vam želim

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?