Darilne steklenice (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


zvesta -> Darilne steklenice (20.12.2008 15:33:23)

Kje v Mariboru bi lahko kupila ugodno stekleničke, nekje 0.25 l ali 0,5 l?

Potrebujem za darila (likerje), bi jih pa sama porisala.

Hvala za vsakršen nasvet.

Če veste še za ceno, bi bila vesela tudi te.




MTFP -> RE: Darilne steklenice (20.12.2008 15:36:37)

Imate kako steklarno v bližini? Jaz žal vem samo za hrastnik in tam so se mi ene 3 leta nazaj zdele blazno ugodne (par tolarjev po steklenici).




Nogavica -> RE: Darilne steklenice (20.12.2008 15:36:57)

To pa tudi mene zanima, sem ravno zadnjič nameravala vprašat. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Pred leti vem, da je bila nad Obijem ena trgovna, kjer so imeli polno različnih steklenic in ostale embalaže, zdaj pa ne vem, če je še, ker že dolgo nisem bila tam.




melanija -> RE: Darilne steklenice (20.12.2008 18:08:18)

Nisem iz vašga konca samo pri nas se jih da kupiti v kakšni kmečki trgovini jih imajo zelo veliko različnih.




Nikita*** -> RE: Darilne steklenice (20.12.2008 19:46:59)

IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

Imate kako steklarno v bližini? Jaz žal vem samo za hrastnik in tam so se mi ene 3 leta nazaj zdele blazno ugodne (par tolarjev po steklenici).


V hrastniški industrijski prodajalni jih imajo še vedno veliko na izbiro in še vedno so smešno poceni.




zvesta -> RE: Darilne steklenice (20.12.2008 19:48:26)

IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***

IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

Imate kako steklarno v bližini? Jaz žal vem samo za hrastnik in tam so se mi ene 3 leta nazaj zdele blazno ugodne (par tolarjev po steklenici).


V hrastniški industrijski prodajalni jih imajo še vedno veliko na izbiro in še vedno so smešno poceni.


Žal mi je Hrastnik tu mač iz poti. :( Sem pa že sama pomislila nanj.

Sem pa že dobila nasvet, da grem v Framo (lenart), kjer imajo bojda svega i svašta. V Lj, pa ima bojda to tudi Prometej.

Eva, našla. prometej je tudi na Glavnem trgu v MB. Samo cena stekleničk je pa malo visoka. 2 € stane ena. Jaz jih rabim pa vsaj 20. Hmmm....




Stran: [1]