|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že imate vsa darila?
20.12.2008 10:59:30   
muška
Že imate vsa darila za tiste, ki jih nameravate obdarovat?  Jaz sem nampreč presrečna, ker sem letos končno začela nakupovat pravočasno, tako imam že vse in zdaj se lahko v miru lotim peke piškotov in ostalemu ustvarjanju z malima.

Edino zavit jih še moram, joj kak je to en dober občutek, da ne rabim skakat v tej norišnici po trgovinah user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 11:14:07   
CUKRČEK
Pri nas je že Miklavž prinesel vsa darila in smo seda "dobri" za eno letouser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 13:11:59   
Marogica
Mi tudi imamo vsa darila že doma....so pa še tudi nezavita....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 13:26:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Pri nas je že Miklavž prinesel vsa darila in smo seda "dobri" za eno letouser posted image


Tudi mi.user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 13:32:00   
Rubin.
že imate vsa darila?

 
Ne še čakam, da mi Božiček kaj prinese.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 13:41:22   
F*S*M
kolk sem vam fouš da ste že vse nakupili pri nas bo pa po vsej verjetnost deda mraz hodu, ker pred božičem ne bo zlaufal

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 13:49:38   
jakaracman
Ja samo še zavijem jih.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 13:53:27   
zvesta
Za otroke imam vse kupljeno. Zdaj se še odpravljam pa v nabavo, da danes skuham teranov, čokoladni in vanilijev liker, ki bo pa za odrasle za darila.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 13:55:17   
Freycha
ja... samo še zapakirat je treba, pa bo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 14:39:16   
rija
Jaz mam že skoraj 3 tedne vse nakupljeno, zadnjih 10 dni pa sem počasi zavijala, ko malega ni bilo zravenuser posted image  Sovražim stati v teh kolonah in v neskončnem iskanju parkplacauser posted image  torej zmeraj nakupim že vsaj mesec prej......

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 15:23:11   
Kontrakarambolšrauf
Vse doma in zavito, samo še za vzgojiteljico v vrtcu se moram kakšne malenkosti domisliti in nato samo še podarjam in prejemamuser posted image .

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 15:59:28   
Maleal
samo še za vzgojiteljico v vrtcu se moram kakšne malenkosti domisliti in nato samo še podarjam in prejemamuser posted image .


S čim pa obdarite vzgojiteljice?Na to sem pa čisto pozabila user posted image ,za ostale pa že imam ja,sem prejšnji teden vse nabavla.user posted image


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 16:18:29   
Dadi
Pri nas je tudi Miklavž prinesel darila, kakšno malenkost ala flaše in kofetke bom še kupila, drugače pa šparamo...Pekla pa sploh ne vem če bom kej. Nisem glih tak tip za kuho in peko. Je bolj mož za te reči.

Za vzgojiteljice bom pa kakšno bonbonijerco..Mamo 4 za obdarit.

< Sporočilo je popravil Dadi -- 20.12.2008 16:19:44 >


_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 16:50:53   
muška
joj točno, vzgojiteljice! za njih jaz tudi še nimam. Prvotni plan je bil razni piškoti na krožničku, potem sem si nekaj premišljala, .... mogoče bo pa vseeno obveljal na koncu prvi načrt user posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 18:25:00   
NevenkaP
Ja, že sredi novembra sem imela vse start bereit. Decembra se vseh nakupovalnih centrov izogibam v velikem loku.


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 18:53:02   
Tanja55
Letos sem bla nenormalno pridna in sem vsa darila tudi že razdala; torej, nakupila sem jih do zacetka decembra, zavila v enem dnevu,  napisala in poslala kartice, skratka, razen dveh daril sem ze vse odpikala...Nazaj pa nisem dobila nic, ker so bli vsi sokirani ko sem tako zgodnja user posted image  No bo pa mal kasnej al pa drugic...Ni panike, sem si pravo božično  darilo kupila kar sama user posted image user posted image  Zdej pa brez nakupovalne mrzlice lahko samo se uzivam praznike...tud potica je ze narejena,  se kaksni piskoti se bodo spekli pa bo.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 19:45:16   
Nikita***
Uf, tudi jaz jih k sreči že imam. Zaviti jih je še potrebno, ampak je še kar nekaj časa glede na to, da pri nama nosi dedek Mrazuser posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 19:50:23   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Pri nas je že Miklavž prinesel vsa darila in smo seda "dobri" za eno letouser posted image
¸

Mi tudi. Peke piškotov se lotim ju3 in v ponedeljek.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 20:05:31   
Pikapolonica_
Jaz sem se ravno danes še ubijala po Grazu in khm km klela vse, kar se je vsedlo v avto (med drugim tudi sebe). Še sreča, da sem dedija zraven vzela, da je imel Jakob družbo in sta se lovila po Ikei, Toysu, Media Marktu...
V glavnem, ker me je tale gužva totalno spihirala, nisem kupila pol daril.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 20:15:20   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina
S čim pa obdarite vzgojiteljice?Na to sem pa čisto pozabila


Jaz sem učiteljivama kupila vsaki po eno vrečko "prazničnega čaja", kupljenega v lekarni (v taki lepi ptraznični vrečki je z enim okraskom), pa vsaki po 6 malih marmeladic v takih starinskih steklenih malih kozarčkih (Buttlers) in vsaki po eno ptičico za na smrekico pripet. Meni je prav fletno.

Ostala darila imam tudi že, edino za fanta od nečakinje nimam še nič, sem se hvala bogu danes spomnila.

A ima katera kakšen predlog, kaj se kupi 24 let staremu fantu? Kakšna malenkost. Jaz sem brez idej. En pas sem gledala zadnjč v NewYorkerju, mogoče bom pa to.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 20:21:40   
Aja1
Mi smo zmenjeni, da se ne obdarujemo - razen res kakšno malenkost. Naredila bom čokoladni liker, za dedke in babice sem dala delat pa še koledarje s slikami njihove vnukinje.
Kupit pa moram darila za hčerko, nečaka in nečakinji. Ampak pojma nimam kaj user posted image

_____________________________




(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 20:39:30   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni


A ima katera kakšen predlog, kaj se kupi 24 let staremu fantu? Kakšna malenkost. Jaz sem brez idej. En pas sem gledala zadnjč v NewYorkerju, mogoče bom pa to.


user posted image user posted image user posted image Jaz sem kupila fantu od sestre nek gel za prhanje od Axe, gor pa piše Antihangoveruser posted image , se mi je zdel ravnopravšnji za mladga moškega v teh prazničnih dneh


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 20:43:43   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: želva

user posted image user posted image user posted image Jaz sem kupila fantu od sestre nek gel za prhanje od Axe, gor pa piše Antihangoveruser posted image , se mi je zdel ravnopravšnji za mladga moškega v teh prazničnih dneh


Kaj pa vem, se mi zdi, da ta fant sploh ne pije, ker je oče alkoholik. Najbrž mu ne bi bilo ne vem kako smešno.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 20:50:35   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: želva

user posted image user posted image user posted image Jaz sem kupila fantu od sestre nek gel za prhanje od Axe, gor pa piše Antihangoveruser posted image , se mi je zdel ravnopravšnji za mladga moškega v teh prazničnih dneh


Kaj pa vem, se mi zdi, da ta fant sploh ne pije, ker je oče alkoholik. Najbrž mu ne bi bilo ne vem kako smešno.

Ups, sori.
Če bi sebe gledala par let nazaj, bi mi bilo ful smešn. Če pa imaš take razmere, potem pa ne, popolnoma razumljivo.



_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: že imate vsa darila?
20.12.2008 21:07:41   
barcaffe
imamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




kje visite na RR?
BUŠICA



doma (80%)

v službi (9%)

odvisnik-doma in v službi (11%)


Število vseh glasov: 359

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!