uvajanje hrane-krompir?? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


kaja11 -> uvajanje hrane-krompir?? (7.4.2005 7:23:50)

Zdaj sem pa čisto zmedena A lahko pri 5.5m pri uvajanju hrane ponudim krompir? Men se zdi, da mi je patronažna rekla, da ima gluten:zmeden: Po moje pa to ni res. Kaj pravite????




tjaga -> uvajanje hrane-krompir?? (7.4.2005 7:29:53)

Meni je patronažna rekla, da lahko začnem z dajanjem krompirja po petem mesecu. Mi smo takrat začeli in ni bilo nobenih težav, pa kolikor mi je znano, krompir nima glutena 8) .
Je pa od znanke sin alergičen na krompir, njej je pa pediater v posvetovalnici rekel, naj bi se ga v prehrano uvajalo čim kasneje :zmeden: . Naša pediatrinja pravi, da krompir lahko.
Torej spet dve različni teoriji.
V praksi: naša ga obožuje in ni alergij.

:kava::kuza::kava::kuza:




nejcko -> uvajanje hrane-krompir?? (7.4.2005 8:27:52)

Poleg korenja je bil krompir prva zelenjava, ki sta jo nasa otroka jedla.
A zdaj ze okoli krompirja komplicirajo? Prvic slišim. Jaz si brez njega sploh ne predstavljam, kaj bi otrokom kuhala. Oba ga obozujeta!!!!




dory -> uvajanje hrane-krompir?? (7.4.2005 8:31:29)

Pri sestih mesecih je nas ze jedel krompir...danes ga obozuje v kombinaciji z mesom :)




Blink1 -> uvajanje hrane-krompir?? (7.4.2005 8:43:52)

Krompir je pri nas zakon:bravo: Začela sem ji ga dajat pri 5 mesecih. Skupaj s kislo smetano, bučkami, svetačo, brokolijem, zdaj tudi z mesom.

Krompir NIMA glutena.




D@isy -> uvajanje hrane-krompir?? (7.4.2005 9:03:05)

Tudi mi že od šestega meseca jemo krompir skoraj vsak dan (z zelenjavo, zdaj tudi že z mesom).
Hana ga ima rada. Ni imela nikakršnih težav.




Natas@ -> uvajanje hrane-krompir?? (7.4.2005 9:27:34)

Mi smo tudi že začeli s krompirjem kak teden nazaj, ampak ne sme bit samo krompir (saj naš samo krompirjaq ne mara), ampak mora bit v kombinaciji s korenčkom, cvetačo, bučkami,...




žiža -> uvajanje hrane-krompir?? (7.4.2005 11:37:10)

Mi že od začetka uvajanja jemo kuhan krompirček z zelenjavo. PO navodilu patronažne zmešam 1/3 krompirčka in 2/3 zelenjave.




BokiMB -> uvajanje hrane-krompir?? (7.4.2005 13:21:32)

Krompir nima glutena




Stran: [1]