Prvo cepljenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Prvo cepljenje (6.4.2005 12:05:33)

Jutri imamo posvetovalnico in prvo cepljenje (3 meseci). Sem kar malo panična, saj se bojim reakcije. Dajte, povejte mi, kako so vaši malčki preživeli prvo cepljenje in dneve po njem.:zmeden2:




malika -> Prvo cepljenje (6.4.2005 12:07:20)

ne boj se, ker ni nič hudega. naš je bil bolj miren in to je bilo tudi vse o reakciji :bravo:




Sinja -> Prvo cepljenje (6.4.2005 12:22:11)

Pozdravljena,

Naša mala je bila včeraj cepljena. Moram ti povedati, da je kar dobro prenesla. Ni imela vročine, niti otekline. Samo je spala. Mogoče mu ne bo pasalo jesti, pa mu daj vsaj malo čaja. Tam kjer bo pikani mu dajaj mrzlo krpo gor. Jaz sem v Ortoviti kupila moder gel pa sem ji tisto dajala gor. Pri zdravniku so mi napisali recept za svečke proti bolečinam in vročini. Tudi svečko sem ji eno dala popoldan.
Danes pa sma že prišle s sprehoda. Torej brez panike.

LP




Anonimen -> Prvo cepljenje (6.4.2005 12:24:24)

Naša je tudi samo spala več.




babylove -> Prvo cepljenje (6.4.2005 13:22:29)

Naš je dobil v vsako nogico eno pikico in se je drl ko zverinica. Posledic pa ni imel nobenih, razen tega da je prvič sploh prespal celo noč, jaz pa ne, ker sem ga skoz hodla lupčkat in vročino preverjat :zmeden:

Pojdi z njim takoj domov in mu na tisto mesto daj hladen obkladek, da ne oteče. Drugače bo pol še 3 dni jokal vsakič, ko bo nogico premaknil, ker ga bo oteklina motila.




total -> Prvo cepljenje (6.4.2005 13:59:21)

Vsa 3 zaporedna cepljenja so bila pri nama super,brez bolečine in reakcije:bravo:




Blink1 -> Prvo cepljenje (6.4.2005 15:24:59)

Ola

Naša je brez reakcij prestala vsa cepljenja:bravo: Jaz sem kar zraven nesla filter čaj kamilice, tam zmočila in kar dala na pikec.

Za vsak slučaj pa prosi za recept za svečke ali sirup proti vročini.




sarči -> Prvo cepljenje (6.4.2005 15:28:51)

Zakaj pa kamilca? A pomaga?:zmeden:




Blink1 -> Prvo cepljenje (6.4.2005 15:30:45)

ja, baje da prepreči oteklino in rdečino na mestu cepljenja. Včasih katerega še boli od pikeca.:(




Tajča & Jaka -> Prvo cepljenje (6.4.2005 17:40:36)

Pojdi na spodnji naslov in si malo preberi.
http://www.kid-pina.si/~svod/
Odločitev je popolnoma tvoja.
Moj Jaka je star 3 mesece, nisem ga cepila niti v porodnišnici, niti ga nikoli ne bom proti ničemur. Pedijatrinja je rekla, da me ne bo nič silila, ker je to moja odločitev.
Zaenkrat zdrav kot riba ;)
Pozdravček,
Tajča




Anja167 -> Prvo cepljenje (6.4.2005 20:29:59)

Malo bolj je bil zaspan, drugače vse OK.




Stran: [1]