Brezžični internet preko Mobitela, Simobila, T-2?! (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


katjandraž -> Brezžični internet preko Mobitela, Simobila, T-2?! (16.12.2008 21:41:22)

V kratkem se selimo v hiško, kjer ne bo mogoče imeti interneta preko telefonskega kabla, ne preko katerega drugega kabla (UTP al kako se že to reče?), optike ni ...

Skratka, edina varianta je, da nabaviva brezični internet preko enega iznmed mobilnih operaterjev. Cene in pogoje sva že naštudirala, zanima pa me še, kakšna je kvaliteta povezave; predvsem me zanima za T-2 in Simobil, Mobitel ima najbrž najboljšo pokritost[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Če ima kdo izkušnje, se priporočam za informacije. Thanx!




Petr_a -> RE: Brezžični internet preko Mobitela, Simobila, T-2?! (16.12.2008 22:08:04)

Za T2 lahko povem same pohvale.
če je že kdaj kaj bilo za popravit,smo sporočili in so vse takoj uredili,če s eje dalo,če ne pa v roku 24 ur




katjandraž -> RE: Brezžični internet preko Mobitela, Simobila, T-2?! (16.12.2008 22:16:00)

Hvala za hiter odgovor. Tudi mi imamo zdaj vse preko T2 (preko kabla) in zdaj res vse dela, kot je treba (prvo leto je bil pa obup). Mene samo skrbi za wireless, da je signal šibek[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].




misa4 -> RE: Brezžični internet preko Mobitela, Simobila, T-2?! (16.12.2008 22:26:38)

Jaz imam od Simobila nekaj mesecev in komaj čakam da ADSL priključiva, je full počasen če je slabo vreme pa ven meče[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].




Kerensa* -> RE: Brezžični internet preko Mobitela, Simobila, T-2?! (17.12.2008 4:45:36)

Jaz imam wireless preko Mobitela (neomejen prenos, naročnina 29€/mesec) in sem zaenkrat zadovoljna. Drugih pa ne poznam.




Minka Pobalinka -> RE: Brezžični internet preko Mobitela, Simobila, T-2?! (17.12.2008 5:44:59)

Prenos je odvisen od signala.. pozanimaj se pri ponudnikih kakšna hitrost na naslovu kamor se seliš.




katjandraž -> RE: Brezžični internet preko Mobitela, Simobila, T-2?! (18.12.2008 18:04:31)

Hvala za odgovore. Sej sem že spraševala pri ponudnikih, oni itak rečejo, da je ok, samo če je potem res, je pa drugo ...




Mesečnica -> RE: Brezžični internet preko Mobitela, Simobila, T-2?! (21.12.2008 13:21:25)

Mi imamo preko Mobitela, pa je prav fajn.




Anonimen -> RE: Brezžični internet preko Mobitela, Simobila, T-2?! (21.12.2008 13:30:50)

jaz imam simobil za 17€/mesec neomejeno. za tisto, kar jaz rabim je ok, ker ne rabim stalno.




martita -> RE: Brezžični internet preko Mobitela, Simobila, T-2?! (23.12.2008 13:52:32)

kot so ti že rekli, vse je odvisno od signala na tvojem domu. pozanimaj se pri ponudnikih, katera povezava naj bi bila dosegljiva pri tebi doma (GPRS; EDGE; UMTS, HSDPA.......).

jaz imam imam mobitelov internet in je kul. ko sem ga vzela, sem imela povezavo samo prek GPRS oz. EDGE, a bolje kot nič. zdej so omeržje nadgradili tudi v našem koncu, tako da je bolje, še vedno pa ne tako dobro kot npr. v mestu.....a še enkrat bom ponovila, bolje kot nič.




Stran: [1]